Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe

1.radi se o logotipu koji sam radio za Cecu i devojka je neki njen fan

2.nemam slike, ali cu ih nabaviti, jer ce iovako izaci za 10 dana na fb, maksimalmo

zato sam i rekao da je splavarka

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Epski dan u svakom pogledu bar do sada.

Mislim da treba da se izvinimo drugaru Stanku, nije mu bilo bas najjasnoije o cemu pricamo.

Mozda dule smuk uspe, ja se i dalje smejem

Samo cemo reci da je kjoot napravio uzivo mozda najvecu kjootariju do sada. Da nisam bio tu ne bih verovao da je neko pricao. Zamalo zena da mi se porodi pre termina od smeha :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ivane siso vrati mi nick!

rofl kili, ides u kafanu, a ne zoves drugare!

btw, ajd da probam da ispricam kojotariju od danas:)...otisli posle kuglanja na savanu na dunavskom keju, dosao i kojot sa devojkom kasnije...i sad standardna spika, igor i kjoot baronisu nesto, i rekoh ajd da zovnem stanka, posto je zamak bukvalno prekoputa...zovnem ga, on izasao samo na ulaz i mahnuo da nas pozdravi...kojot naravno odmah krenuo da se smeje stanko pedofil rofl itd...posle 15 min zvoni kojotu mob i krece prica..."halo, ko je to...stanko, stanko pedofil?" kojot krece da se smeje i muk odjednom...posle 5 sekundi tisine nastavlja..."dobar dan gospodine stanko, izvinite, ja imam jednog drugara stanka, mi se to malo zezamo u drustvu"...i nastavlja pricu o nekom prilogu i emisiji...mi smo se valjali od smeha 10 minuta, zamalo da nas izbace sa splava:)))...i posle ajde kao da se pozdravimo sa stankom kad smo krenuli, cimam ga ja da izadje i krece kojot da mu prepricava sta je bilo i na sav glas se dere "stanko pedofil" dok se deca i roditelji okrecu, uzas:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

sada vidim zasto svi toliko gotive kojota :D::D:D

al malo mi je bilo neprijatno, posto se covek nije kontrolisao dok je meni prepricavao celu situaciju, (citaj, VIKAO JE KAO NENORMALAN) a tu su ljudi oko zamka koje znam...

sve u svemu, kojot car :D

Link to comment
Share on other sites

drugari, kome treba gajba za exit, neka se javi, u maksima gorkog (znaci lokacija super), moze da spava 6 osoba opusteno (ili koliko god hocete vec), stan se redovno izdaje ali je sada u praznom hodu, 4 dana oko 250 eur

izdaju ga moja rodj. sestra i zatonja pa eto kome treba nek me kontaktira

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...