Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pomerili mi ispit za 25ti..to bre...mora i mene malo da sere..

e sad vec kad nisam spavao celu noc, necu ni da spavam, idem da gledam studentske filmove, ortak mi radio zvuk..

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

'deste dobri ljudi. Al' je upeklo od rane zore, kapiram da će danas da bude jedan solidno topli dan.

btw, pitam se da li će ova univerzijada uspeti da bude završena na vreme. Isuviše deluje kao da neće :) Sportski objekti ne deluju spremno za ovako nešto, jedino ovi mučeni stanovi ispada da su gotovi, i nadam se ok kvaliteta :)

koliko sam cuo staanovi su FUSH kvaliteta. doduse, simpaticno je uredjeno sve to oko zgrada, i dopada mi se kako su obelezene, svaka ima simbol nekog cveta u boji. cakiš.

"ruzo, ja sam u maslacku, dodji na kafu"

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam chuo da nisu loshi stanovi u belvilu. naravno ne verujem nikome dok ne vidim svojim ochima :) okolina je relativno okej sredjena. jedino je pitanje shta tje biti sa druge strane.

uf moratju nekako da izrotiram spavanje da spavam 8 umesto 5-6 i da se dizhem ranije, jel ne mogu bash po ovom suncu da trchim, danas sam se zajebao :(

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Tome se nada i masa ljudi koji su tamo platili kvadrat 1950-2150 eura :)

Nije valjda na kraju toliko ispao kvadrat? Čoveče ... pričali su da će biti "fina" cena. A što se kvaliteta tiče, ja sam pokupio samo oprečna mišljenja, pa dok se stvarno tu neko ne useli očigledno nećemo znati.

Jel su prodati svi oni već, kakva je situacija?

Link to comment
Share on other sites

Tja, ja nisam cuo da su bas vrhunski stanovi...

treba videti kakve su instalacije (vodovod, kanalizacija, grejanje, elektro-instalacije), koje liftove su stavili, vrata i stolarija, plocice, parket, od kog materijala je sagradjen (koje ateste ima materijal)...itd...ima tu jos mnogo detalja na kojim moze dosta da se ucari na ustrb kvaliteta...

Takodje, kako je temeljna jama obezbedjena, s obzirom da se radi od peskovitom tlu u blizini reke...

pravi kvalitet ce se videti tek posle nekoliko godina...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jel su prodati svi oni već, kakva je situacija?

posle poslednjih buva da je sve prodato, sada chujem da je prodato negde oko 2/3. ispostavlja se da je mishko svo vreme pushtao buvicu kako je sve cakum pakum, kako ljudi grizu oko tih stanova i kako je sve prodano chim je pochela izgradnja, al ne mozhe bash toliko ovaca da navuche na cenu od 2200e, a pogotovo shto je arhitekta pogreshio shto se tiche izgleda stanova po nashem ukusu, previshe su japanski [:D] koliko sam skapirao :]

ja prosto ne mogu da verujem da taj balon oko stanova kod nas josh uvek nije puko .. kad tje vishe taj popis jbt da vidimo dal nas ima 5 milki u beogradu :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Nije valjda na kraju toliko ispao kvadrat? Čoveče ... pričali su da će biti "fina" cena. A što se kvaliteta tiče, ja sam pokupio samo oprečna mišljenja, pa dok se stvarno tu neko ne useli očigledno nećemo znati.

Jel su prodati svi oni već, kakva je situacija?

отворили су причу са 1400-1800 јура по квадрату. возали су месецима тржиште, као чекали са почетком продаје, пуштали буве, крчкали тражњу и почели да продају (у претпродаји!!!) са 2200-2600 јура по квадрату. за месец дана је преко 80% капарисано (мракетинг, набијем их на курац). како је време пролазило, више од половине купаца се повукло. остали су запослени у Делти и Хипу, који су платили толико са повољним интерним кредитима. овчице...

станови су можда квалитетно изграђени у смислу грубих радова, тј. зграде су можда солидне. али завршни радови (столарија, кречење, дихтовање, инсталације) су крш кршева. распоред просторија у становима је очајан, а ту тек треба клинци да издивљају 2 недеље.

реално, предували су тржиште и сад има да оборе цене...

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

laki, jel sam ti ja dao one kataloge stanova ili ne?

stanova ima loshih ali i uzasnih jer je arhitekti bio cilj, sto nije iznenadjenje ili nesto chudno, da ima najveci broj jedinica po svaku cenu, pa su neki stanovi gotovo trouglasti. Elem, ono sto mi se ne svidja kod tih stanova, je to sto kad pishash ima da cuje cela lamela

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Stanovi od 50-60 kvm su fantasticni sto se tice rasporeda. Kvalitet ne znam kakav je.

Ostalo je dooosta neprodatih stanova, i ja znam za oko 30 posto. Ionako su sad krenuli u uzasnu marketinsku kampanju (opet) sto znaci da fali ske-a :)

Sve je tamo super, samo je pitanje na sta ce to liciti za 10 godina i zaista, kvalitet materijala.

Kolega je tamo uzeo stan, umerenoi je zadovoljan. 1950 kolko je placao je bilo skroz ok u tom trenutku jer je tolko kostalo i na losijim lokacijama.

Koliko vidim pored hipo, sad je i intesa smrdljiva krenula da daje kredite povoljne (lol) za belvil. Zanima me ako se obistini moja procena, kako objasniti ljudima koji su placali 2150 da se prodaju za 1400 :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim pored hipo, sad je i intesa smrdljiva krenula da daje kredite povoljne (lol) za belvil. Zanima me ako se obistini moja procena, kako objasniti ljudima koji su placali 2150 da se prodaju za 1400 :)

koja je to procena ? da tje ljudi prestati da dolaze u beograd zato shto je negde drugde (sve juzhno od beograda, cg, bosna) dojaja ? kazhem .. daj da vidimo taj popis =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ne, moja procena je da je srednji visi sloj kupio stanove, sad je red ocerupati ljude koji mogu do 300 eura mesecno da izdvoje za ratu

to dovodi do 50000 kredita, tj plate ~500 eura

To je sad sloj koji je sledeci na redu da se orobi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne, moja procena je da je srednji visi sloj kupio stanove, sad je red ocerupati ljude koji mogu do 300 eura mesecno da izdvoje za ratu

to dovodi do 50000 kredita, tj plate ~500 eura

To je sad sloj koji je sledeci na redu da se orobi.

dobro to se slazhemo, al to nije najvetji procenat.

dobar deo su prljave pare (koje su sad oprane), cg/bosna/unutrashnjost pare, pare koje su htele da zarade 500% i tako dalje .. kapiram da neko tu mora da izgubi, a vetj gube ovi "da zaradim 500%" jel to jednostavno ne mozhe tako zauvek.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

падаће цена квадрата. нас хипотекарна криза није ни пипнула, а прича се као да је завршена. 100.000 станова у Београду је купљено на 20-40 година. кад крену дифолти, ко буде имао готовину, има да се обогати. било и биће.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

postoje priche, i to od ljudi koji su zaposleni u Delti, da je misko ovim svojim malima od palube u gradskoj vlasti naredio da ograniche ili skroz stopiraju izdavanje gradjevinskih dozvola jer ima stotine i stotine neprodatih stanova

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

dobro to se slazhemo, al to nije najvetji procenat.

dobar deo su prljave pare (koje su sad oprane), cg/bosna/unutrashnjost pare, pare koje su htele da zarade 500% i tako dalje .. kapiram da neko tu mora da izgubi, a vetj gube ovi "da zaradim 500%" jel to jednostavno ne mozhe tako zauvek.

oprane pare iz unutrashnjosti haha.. brale sve sto nije sica sve je to povezano za bg-om, iz bga sve krece, ne mogu ni da se operu ako ne ide preko beograda...

u ostalom danas su svi digli kredite za stanove, i nizi sloj i srednji i svi zivi... ne znam zasto mislite da se do sada nisu zaduzili oni koji imaju 300 evra platu

in the other news odo ja na odmor, ne nosim ni mob ni lap, ipod moram :P

ajea uzivajte svi! ljubim vam shvece i drugarice lol

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

btw, pitam se da li će ova univerzijada uspeti da bude završena na vreme. Isuviše deluje kao da neće :) Sportski objekti ne deluju spremno za ovako nešto, jedino ovi mučeni stanovi ispada da su gotovi, i nadam se ok kvaliteta :)

morace da pocne kad je planirano a nasta ce da lici verovatno ce sagnutih glava svi biti kad se to desi posto je organizacija failovala na hardu

jer tamo sve zaposlene u principu boli ona stvar da sve bude savrseno i uradjeno na vreme

stanovi su svi zavrseni to jeste

ali to sto zadnji spratovi prokisnjavaju, to sto pola stanova nema vode, to sto malter na nekim zgradama posle dve kishe pocinje da otpada

i ko zna jos svega nema tu

to je verovatno nesto o cemu ce brinuti ljudi koji su pukli pare na te stanove kad se sve ovo zavrsi

Tome se nada i masa ljudi koji su tamo platili kvadrat 1950-2150 eura :)

moglo je i jeftinije da se prodje za one koji su mogli da investiraju kesh jos pre nego sto su izgradjene zgrade

mada ne verujem ni da ce ti ljudi moci da zarade nesto jer ko zna koje su sanse da se proda svaki stan posle nekog vremena

jer je barem 50% ljudi ulozilo pare tamo da bi samo preprodali posle

Link to comment
Share on other sites

vratio se s odmora, deste :*

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...