Jump to content

EXIT 2009


Recommended Posts

  • Replies 890
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nista se nije desilo,u tome je problem.ne znam,meni je bilo lose..eksploziv stejdz je katastrofa,ne znam ko im je tonac tamo ali treba da nadje drugi posao pod hitno :).oko 12 sam otisao na mejn.od arktickih majmuna sam ocekivao mnogo vise,bas su nekako dosadni.posle toga sam otisao na majke...oni su bili ok,sem pevaca koji se otrovao od alkohola,vukao po bini i mrmljao.onda ne znam,nekih 2 sata sam se vukao po manjim stejdzevima i otisao kuci.bice bolje danas :P

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

meni bilo dojaja. lawler,burridge,dzon, sasha... svi bili dobri. vidim neki kenjaju po saletu i dzonu, al znam da bi ti se svidelo. ludilo su napravili. zabielu sam preskocio, zato sto ga ne gotivim.

ne znam, pilo se sinoc opasno, pa sam zato srecan :)) hejteri umrite.

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Drugari, pozz svima sa tvrdjave, eo me na nekom wifiju, veceras je kisa prilicno usrala atmosferu, video sam lakija, exila starog geja, kjoota i njegovu dragu i jos neke poznate face... Ako ne nastavi da kaplje na kornu ce biti vrh koliko vidim ali neam snage te cu posle bleje u krevetac a sutra se vidimo na chunky sesiji!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Nalazhenje na mainu (pozadina tamo gde valjaju karte za madonu) 20tak mina PRE KRAFTWERK-a !!!

highlights od sinoc:

1. pizza slice (velicina kao kod bucka) 250din

2. chasica soka od ananasa: 250din

3. jabba huttov rodjak sa hawaiian kosuljom ispod koje fura crni kozhni brus preko debelih sisa i jos brejkdensuje pijan mrtav...

4. prolaz kroz onaj kraci tunel u kojem 300 dusha urla u glas "u sveetu postoji jedno caaarstvooo..." [roflmao]

5. britanci.

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Meni je Lily Allen bila prokleto SAVRSENA!!! Znaci kakvu energiju samo ima,koliko je opustena,simpaticna...ma stvarno je sam se odusevio...

Deegwed,Sasha,Burridge,Lawler odlicni,Dubfire i Hawtin vrlo dobri,Boratto ispod ocekivanja.

Danas Angello,Ingrosso,De Crecy,Prydz,Beyer...na mainu Kraftwerk,ali ne znam da li cu ici...veceras su mi velika ocekivanja,nadam se da se necu razocarati...

p.s. ovo slikanje je bas prerano,mogla bi da padne neka kasnija varijanta... :\

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...