Jump to content

EXIT 2009


Recommended Posts

  • Replies 890
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Steta sto necu vrteti ove dine jbg, onomad kad sam vrto mazno sam celu kutiju sa 70 sendvaja (shatro samo za DJeve i organizatore)

i uguro je ispod DJ pulta i onda iste delio svima koji su doshli da me slushaju iz ekipe [:D] A bilo je i guarane za sve po istom principu [:D]

Mislim da iam negde fotku dok sam vrteo gde se vidi dobar deo mase koja dizhe ruke na neki break i u svakoj trecoj ruci

se vidi jebena sendvaja u celofanu [roflmao]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Sve karte za EXIT koji se od 9. do 12. jula održava u Novom Sadu, namenjene britanskom tržištu su rasprodate, a koliko je interesovanje stranaca za ovogodišnji festival najbolje pokazuje činjenica da je obustavljena prodaja ulaznica i u ostalim zemljama.

THEY ARE COMING

Bring It

Link to comment
Share on other sites

nisam ga napao,samo sam prokomentarisao,cak stavishe gotivim ga iako nas zajebava za bazen i jagnje :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Grujo, ne napadaj dečka, šta kao i ti si kapirao te fore kad si išao prvi put na Exit ?

http://www.3wpages.com/chicken-or-egg/EggHatch.gif

de si doco e !

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Darijane gej si,tri exita(2005,2006,2007) nisi hteo da se druzhish :(

Meni obaveze ne dozvoljavaju sva 4 dana,tako da idem da slusam progresivce u cetvrtak...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...