Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

closer_verdvd.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0376541/

fuck. jedan od onih filmova, kod kojih svo vreme imate blagi osmeh, jer vam nekako prija. preteran, in so many ways.

Clive owen, alfa muzjak inace, neverovatan lik i humor koji proistice iz njega. u par navrata me je nasmejao onako najstrasnije, iako su scene bile dosta ozbiljne.

jude law, teska svalercina :) uvek cu ga pamtiti kao Alfija, a i u ovom filmu nije nista drugaciji.

"mala" natali je ko stvorena za ulogu.

za dzuliu nemam nikakav komentar, sto ne znaci da je lose odradila. cak sta vise, prelepa je u filmu :oops2:

to bi bilo to

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

??

Ja i ovako voli da kenjam o filmovima, ali mislim da nije poenta samo reći šta si gledao i ćao, već i utiske, mišljenja, performansi, priča, ovo ono...evo, već previše kenjam :)

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao Gran Torino, i ma koliko mrzeo kamiondziju, i ma koliko me i ovde "ja sam faca" stavom nervira, moram da priznam da je sjajan film :))

I gledao Lebovskog (Dud :D ), vrishtao sam sinoc uz pivice :)

I novog Afro Samuraja sam odgledao, pricha uproscena, ali je crtez i dalje svrshavanje najvece, pa ga makar zbog toga vredi gledati!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Klint Istuvd je meni jedna krajnje iritirajuca pojava, mozesh da se ne slazesh sa tim, ali ako ne umesh to da prihvatish, slobodno gtfo ;)

/Edit

To nema veze sa njegovim radom i delom da se razumemo.

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

INCEDIARY

incendiary.jpg

Baš čudan film. Sa jedne strane je teroristički napad koji otvara sva ta zanimljiva (i dobro odrađena) pitanja samoće, tuge, samoprekora, bespomoćnosti, tupog i naivnog osećaja osvete, netrpeljivosti prema muslimanima i slično. Razjašnjenje bombardovanja sa jedne strane deluje amaterski naivno, ali u isto vreme i jezivo logično, Evan mek Gregor je samo prošetao kroz film, kao da nije hteo jače da se upliće i scene kad se riba tripuje pred kraj su odlične i deluju kao da će film da se završi onako kako treba, i onda totalno neubedljiv kraj i spika o tome kako će život pobediti, i kako ćemo sagraditi još lepši i stariji most... Ko hoće da vidi kako zaista treba prodati poruku filma, scena sahrane iz Aliena 3, nuff said.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

300 - Skinuo 720p snimak, jbt kako predrkano film izgleda. Dobro potroshen protok! :)

Bad Boys II - Skinuo ga pre neki dan da se potsetim. Ovako treba da izgleda akcija! Jebeno u bukvar treba da se stavi, za primer! Sve shto jedna akcija treba da poseduje ovaj film ima, chak i vishe.

Gangs of New York - Zashto sam ja ovaj film tek sada odgledao, to mi nikako nije jasno? Odlichan film, Butcher je maestralno odradjen kao lik!

Undisputed - Meh... Nishta posebno, nije chak ni za ubijanje vremena.

Hanibal Rising - Dobar, ali ni priblizno Jaganjcima. Vredi odgledati zbog priche...

.

Link to comment
Share on other sites

gledao sad onaj "Changeling",ili kako su nasi preveli "Zamena" sa Andjelinom...au kako je dobar film! Andja VRH uloga! Dzon Malkovic ocekivano odlicno...Ne znam,mislim da nemam nikakav los komentar za film,mada mozda mi i treba da jos malo razmislim...

sve u svemu,cestitke Istvudu!!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Odgledo sam novi film sa Jim Carrey-jem, zove se Yes Man. prvu polovinu filma sam ispratio sa grchem gadjenja i bola na licu a drugi sam se smorio koliko je dosadan i predvidiv. Na kraju me je film samo naljutio umesto da me smiri i razveseli. Ne gledam nove filmove iz razloga sto je 90% cisto govno, ovaj sam odgledo zbog njega, al eto ispala.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

gledao sad onaj "Changeling",ili kako su nasi preveli "Zamena" sa Andjelinom...au kako je dobar film! Andja VRH uloga! Dzon Malkovic ocekivano odlicno...Ne znam,mislim da nemam nikakav los komentar za film,mada mozda mi i treba da jos malo razmislim...

sve u svemu,cestitke Istvudu!!!

Andja radi u telekomu :)

Link to comment
Share on other sites

odgledah Reservoir Dogs malo me smorio film, sva sreca pa ne traje duze

LO LO | LO LO | LO LO | LO LO | LO LO | LO LO | LO LO | LO LO | LO LO | LO LO | LO LO | LO LO | LO LO | LO LO | LO LO | LO LO |

Ja odgledah "The Lost" bio sam jako skeptichan zbog naziva, al je dobar...shta vishe negde taman kad sa se smorio i reko da je film govno - oni krenushe da voze. Shteta shto je sam kraj ali dobro...ok je on the end.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

terminator II na foxu. MEGA COOL

treba mi pomoc. u pitanju je film iz detinjstva, teze istripovan, u fazonu.. likovi uzimaju neki lek, nesto na D, i na fazon telekineze se ubijaju,il tako neki qrac, ne znam kako da objasnim, al evo mala pomoc :)))

untitled-13.jpg

toga sam se setio, taj neki rad :D

znam da zvuci sjebano, al svi ste to gledali, moram da saznam kako se zove. imao sam gadne tripove od tog filma :/

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...