Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledao Rock'n'Rollu.Jebote mogao bih takve filmove da gledam 24 h.Nije nadmasio dve cadjave dvocevke,ali taj tip filma,brrrrrr.Dosta mi lichi film na 51st state :)

Slumdog millionaire-da se ne ponavljam,sve sto ste rekli potpisujem :)

Amusement-horor.U principu,i sranje je i do jaja je.Jeziv je film sve vreme,i ima jebena scena na koju ne pamtim da sam se tako najezhio.Znaci nije nikakav klasican PAF,nego jebote gledam scenu i prolazi mi jeza kroz celo telo.U principu vredi pogledati nocu :)

kad je ona riba u onom potkrovlju,a ovaj se pravi retardiran

Bolt - Kvalitetno ispunjeno vreme :)) Meni je mozda bilo zanimljivije zato sto je Bolt isti ko moj pas :))

18yr old virgin - O bozhe,zasto sam uopste gledao ovaj film.Zasto jebeno :(

American Pie presents Beta House - teen sex comedy film.Nista sto niste gledali.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

18yr old virgin - O bozhe,zasto sam uopste gledao ovaj film.Zasto jebeno :(

Nisam gledao film, ali povraca mi se od samog naslova, koji potencira na to da su te devojke shto josh nisu imale seks do 18.-te(treci razred srednje ej!) chudne ili gikovi ili ne znam ni ja shta, a posle se pitamo zashto deca danas postaju male fufice.  [puke] [puke] [puke]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

odgledao The Day the Earth Stood Still, solidan filmic, vidi se da je radjen prema starijoj SF prichi, meni je bash lepo legao jer volim stare SF novele :P

poceo da gledam Mutant Chronicles, http://www.imdb.com/title/tt0490181/ , i zaspao sam.... ali sam stekao osecaj da je potencijalno dobra pricha sa odlichnim glumcima usrana retardiranom rezijom i kamerom

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lud mrtav! Bre, ispirao bih vam oči Uličnim Psima ko u Paklenoj Pomorandži...

Elem,

Role_models.jpg

Stvarno sjajan film. Počinje jadno, pa se nastavlja neubedljivo i nesmešno i onda nagli preokret pa malo drama pa malo dobro zezanje i ekstra kraj. I ko je bar malo Lotr geek, prava uživancija. Mek Lovin je mali inače fantastičan, vidi se da ima šlifa za glumu, biće nešto od njega kad još naraste.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

nisi gledao crnog gruju 2 ......

jos me vise pogadja sto se lozim ceo zivot na prvi serijal koji sabija :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...