Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Groundhog Day

genijalan..jel ima veci car od Billa Murraya?

u tom filmu nema [:D] naj fora mi je kad strpa jebenog glodara u pickup i sjuri se niz liticu \o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Big Fish , samo mi je potvrdilo da ako ne vratim malo mashte u zivot ode sve u dodjavola

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Corey, to je apsolutno i moji outisak bio, tj bio mi je uverljiv dok nije bio tu fejs, ali kao tufejs je katastrofa, nekako mu je faca previshe shonjasta(chak i samo pola nje) da bi mi on bio negativac.

I da, shto kaze Therion, preterashe ga sa maskom.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Brate za 2face-a su skrooooz preterali jbt, fali mu pola glave, umesto da ono... bude nesto malo realnije, tipa... jbg, opekotine tamo vamo, ovom viri mozak i tako trci kroz grad i ne umire od infekcije... mani me... mimo toga je sve brutalno dobro

Uradjen je kao u stripu.

Link to comment
Share on other sites

Gledao Mongola , dobar film, sasvim fin.

Uvek me zadivi kad se iznova sestim koliko su ljudi danas razmazena i nesposobna govna kad vidim kako se jednostavno i nezamislivo tesko zivelo nekad.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Gledao U:Rise of Lycans...manje vishe solidno ostvarenje ali kroz ceo film se promice jedno pitanje "What's the point?"

Bleh film totalno...pogreshno vreme i mesto.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Valkyrie - 7/10

prosecan, holivudski film A produkcije. mozda sam malo razmazen posle Der Untergang-a, ali lose su uradili nacisticke glavonje (najvise hitler, a i gebels, himler, gering).

jos jednom sam bio u Ster-u, jos jednom sam se uverio da je najbolji bioskop. jel neko zna ko radi bioskop u novom molu na uscu??

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0388437/ >>>>>>>> http://www.imdb.com/title/tt0985699/

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Odgledao i The Visitor , lep film o tuznom matorom liku kome je zivot prazan i dosadan, pa mu se zapravo desilo neshto u zivotu. Usput se provlachi pricha o nedolichnom ponashanju prema imigrantima u USA.

super je film, bio jos na slobodnoj zoni u novembru, bas tuzna prica, bubnjar car a i matori je ok, braca coen ga cene :)

gledao the reader jos pre mozda 2 nedelje, kate objasnila :) prica dobra

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

THE UNBORN

404px-The_Unborn_poster.jpg

Ahahahahhaoaha...zagrc....haha.a.a... Kako urnebesno.....urnebesan film. U početku je još i kao creepy u momentima, al kad je Geri Oldmen počeo da trabunja o kompatibilnom egzorcizmu, vidi se da neće treći Betmen skoro :)) Must see, ako niste gledali dobru komediju skoro :))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

XIII

Film iz dva dela od po 90 min radjen po kultnom stripu..ima par pozitivnih i dosta negativnih strana..pre svega stephen dorff ne moze nikako biti Xiii..znaci ne moze..mali je i celav, i nije dovoljno opasan..drugo Mongoose je u stripu celavi visoki mrsavi odvratni smrad..i taj lik ne mogu povezati sa vidno debelim valom kilmerom

Prica je (kao) ok sklopljena ali na momente je nesto neshvatljivo zbrzana i stvorene su apsolutno nepotrebne nelogicnosti, tipicne za americku produkciju..nasuprot tome, tu i tamo ima finih obrta, cak pokazuje i izvesnu dozu zaraznosti u nekim delovima..mozda bi bilo malo vise ok da su se malo blize drzali stripa ali to je sve manje slucaj kod ovakvih ostvarenja..sve u svemu, moze u opustenosti da se pogleda ali bez puno ocekivanja

6/10 i malo sam ga castio jer volim strip pa ajd..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...