Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

jos jednom se pokazuje koliko je vazno u filmu prikazivati samo lepo sto tvoja zemlja ima da ponudi (super je barsa da se razumemo, ali daleko od onog prikazanog, gde su bre oni bogalji sto prose, gde su prljave ulice, upishani coshkovi, smrdljivi sokaci, bahati turisti, pijani lokalci i slicno... sjajan primer kako treba da se snima lep film)

ne znam, ja za 4-5 dana u barsi nisam video nishta od toga shto spominjesh. shta ti ja mogu kad si se zavlachio po tjoshkovima da uvrshish paju!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

idem na milk veceras, bacam utiske kasnije

ja nisam uzeo karte na vreme. :(

jel ce biti na redovnom repertoraru bioskopa??

kapiram, Srbi i pederi, ne ide. :(

gledao frost/nixon juce i il divo danas na festu. frank langella skino nixona, a toni servillo u divu je odglumio fenomenalno! zbog njega moram da pogledam gomoru.

fest je ove godine rasturio sa programom. samo jebe ih sava centar, ili da kazem, jebe nas sava centar. nema mesta sa noge, a i vrat me boli od dva sata gledanja u "zvezde". :(

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da ce milk ici u bioskope

nije toliko los SC sa aspekta sedenja, kapiram nista gori od ostatka sala u bgdu, ipak si ti visok momak nudlo :)

onda znaci da su venina sala u gradu losa? a da, to znamo. :)

ali ster bioskopi u delti, su me odusevili! prostora za nogu koliko 'oces i pad (visina) izmedju redova je pravi.

krivo mi je zbog Milk, mozda ce ga dati u Balkanu ili u tako umetnickom bioskopu. :)

Link to comment
Share on other sites

FELON

Felonposter08.jpg

Malo preteran, ali dobar sve u svemu. Mnogi se po imdbu kunu da rade kao strazari po slicnim ustanovama i da je prilicno tacno ono sto je opisano u filmu, ali sumnjam da panduri bas toliko daleko mogu da idu. Mada je sa druge strane sve to i uradjeno zbog Kilmerove spike na kraju filma koja je odlicna. Nego, sto se utrostrucio covek koji je nekad inace glumatao betmena, ali je i dalje vrstan i zestoko podcenjen glumac.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Hah kakva slucajnost evo bas sam sad odgledao Transporter 3, napokon se pojavio na bluray. Dobar je, kao i prethodni delovi. Statham je legenda sam po sebi. Ima par nemogucih scena, tipa voznja na 2 tocka, scena kad koristi one torbe da podigne auto sa dna jezera, audi koji pali onako mokar itd.. ali kapiram to je ipak film, takve stvari moraju da se desavaju :)

Link to comment
Share on other sites

meni je transporter 3 mnogo veliko sranje, iako sam fan dotičnog serijala.

- džejson je pre-jebeno-napucan. leđa su mu šira od audija koji vozi

- scene jurnjave su loše režirane i jeftino snimljene pa je snimak ubrzan u montaži

- felne na audiju su toliko ružne da su upropastile ceo auto

- ceo film odiše malim budžetom, nedostatkom ideja i prenategnutim scenariom

al najviše mi smeta sledeća stvar: u kecu od akrobacija ništa nije totalno nemoguće, u dvojci je opet sve ok osim one akrobacije sa skidanjem bombe, a u trojci nema nijedna realna akrobacija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...