Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

WALTZ WITH BASHIR

Waltz_with_Bashir_Poster.jpg

Izraelski dokumentarni film urađen u zanimljivoj kombinacije nekakve superkvalitetne flešolike i rotoskopske animacije (izgleda izvrsno kad se vidi u pokretu). Ima tu puno tema i višeslojnih opservacija o ratu koji se konstantno rvu sa dve glavne mane filma: glas naratora i svih pratećih likova je toliko ubitačno monoton bez obzira na događanja na ekranu da bi uspavao i slona i finalna scena i poenta celog filma nisu toliko upečatljivi koliko su trebali da budu.

waltz-with-bashir-01.jpg

waltz-with-bashir1.jpg

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

beerfest

film je tako prebrutalan

sastoji se od po 5 minuta dosade i pokushaja fora koji ne uspevaju, pa 10 minuta prebrutalnih fora zbog kojih sam vrishtao od smeha. na kraju pobede prebrutalne fore. ima tako jedno 10 scena koje josh uvek ne verujem da su metnuli u film. jebeni own.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam Passengers - http://www.imdb.com/title/tt0449487/

En koja je odglumila kul, ceo film koji je polu smor i razvučena "drama" samo da bi finale filma objasnilo sve što se do tada desilo. Kraj je inače kul, samo treba izdržati do njeg.

yeh bilo je wtf na kraju [;)]

btw rekoh ti ja jednom Crystal player sa premotavanjem u napred na tockicu je zakon za gledanje filmova

Link to comment
Share on other sites

sex drive - sranje

yes man - lovely jubly, carrey ftw :)))

edit: bolt - zabavan, simpatican, moracu jos jednom da gledam :)

kakav post [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zato što će uvek da se nađe neko da kenja o filmu koji je generalno dobro prihvaćen. Meni je SD odličan, rikao sam od smeha većinu vremena, jedan od retkih filmova koji uspeva bez greške da plasira i napravi čudo od inače sasvim običnih i prosečnih fora.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Slažem se za Punishera, u početku mi je delovao kao još jedan generički moderni akcioni film bez akcije (ko je rekao Max Payne :)), al kad je počeo da cepa lobanje....woohoo :))

Elem,

VALKYRIE

Valkyrie_poster.jpg

Što bi se reklo, baš dobar film. Mnogi kenjaju kako je u pitanju još jedna holivudizacija tema iz II svetkog rata, da npr. glumci piče britanskim naglaskom sto na sat (da su počeli da se beče na nemačkom, zamerali bi im upravo to). Ko hoće da gleda fakte eno gomila tv filmova i dokumentaraca na tu temu. Zabavan i interesantan za gledanje, na momente čak i prilično napet i prozuji vreme za čas, Tom Kruz je odlično dočarao Štafenbergovu odlučnost i predanost cilju, i ostali glumci su oke takođe. Scena kad diže ruku i urlikne haj hitler je fenomenalna.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

meni punisher 2 uopšte nije leg'o. danas od tih akcionih filmova očekuješ da budu nekako blesavi ili šta već (npr. shoot em up), a ovaj ko da je ispao iz van damove kolekcije..

i ray stevenson nije za tu ulogu, možda zato što sam navikao na pulona u rome-u, al nekako mu ne leži da glumi psiho lika, previše liči na mecu dobrića :)

Link to comment
Share on other sites

Sta pricate bre, mora da vam nije dobro, kako Sex drive moze da bude sranje.

Mozda ne kapirate fore, ili nemate takav smisao za humor. Danas sam ga odgledao,i ja i ortak smo vristali od smeha ceo film, najbolja komedija koju sam gledao ikada. Jeste,ima par sentish scena ali je podnosljivo.

Link to comment
Share on other sites

izlozila me neka riba kojoj hocu da udjem u gace da odgledam butterfly effect, jer joj je to, kao, omiljen film. nemam vise zelju da joj udjem u gace.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...