Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji je vama kurac, eden lake je glup film...

Pa, dobro, nije dobar kao Transformersi 2, ali daj šta daš.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

koji je vama kurac, eden lake je glup film...

+1 kao i mirrors,drag me to hell i ono sranje gde se ribe ganjaju po pecinama sa onim gulovima :).mogu svi kolektivno da odu kod Deni Bojla da im objasni par stvari

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

+1 kao i mirrors,drag me to hell i ono sranje gde se ribe ganjaju po pecinama sa onim gulovima :).mogu svi kolektivno da odu kod Deni Bojla da im objasni par stvari

Hm, ajmi tačno objasni kako će to Deni Bojl da im objasni.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

wire.jpg

The Wire

Najbolja pandurska serija ikada. Ustvari, najbolja serija shto sam gledao u zhivotu (iskljuchujuci Firefly)

Iako na prvi pogled izgleda kao pricha o specijalnoj jedinici za suzbijanje organizovanog kriminala, protezhe se kroz sve pore baltimorskog drushtva - od klinaca na ulici koji valjaju krek, preko advokata, radnika na dokovima, novinara sve do vladajuce elite. Pricha u kojoj nije lako razlikovati crno od belog. Ja jednostavno ne mogu naci dovoljno dobre rechi da opishem ovu seriju.

edit: kapiram da u ovom dobu serija poput Shielda vredi dodati da vam ova serija ne vredja inteligenciju.

najbolja serija ikad

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

odgledao Yes Man - http://www.imdb.com/title/tt1068680/ -

nije los film, jes da glumi dzim keri, koji i nije los glumac dok ne krene da se krevelji

wtf!!?!?!?! Pa cela njegova karijera je bazirana na tom kreveljenju, si normalan ti.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Seven pounds mi se bash svideo, bilo je par mesta gde sam skoro suzu pustio.

Odgledao Knowing - nije loshe, samo je tema mogla biti josh bolje razradjena. Scena sa avionom je OMG!

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Dobar je hangover, samo sto nisam nasao dobar snimak...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam napokon novi Star Trek.

Pa ovako...

U filmu mi se svidja, pored naravno ekstra uradjene scenografije i specijalnih efekata - kasting (svi su spot on), karakterizacije likova (emo Spok, buntovnik Kirk (za mene je to Kirk uvek i bio, neko ko bi jebao i zelene zene josh u originalnoj seriji i neko ko misli mudima vishe nego glavom)). Malo mi smeta Karl Urban kao Lenard Mekoj jer suvishe skida mimiku originalnog glumca DeForest Kelija i Simon Peg kao Skoti. obozavam filmove Sajmona sa Dejvidom Frostom (hot fuzz prvenstveno) ali nikada nisam zamisljao Skotija kao comic relief. I da Anton Yelchin kao Chehov nije morao da ima 17 godina u filmu. Ok galopiranje kroz svemir je za mlade ljude ali nije ni vrtic.

Ono sto mi zaista smeta u filmu jeste radnja. Ne to sto je rebootovan ceo ST univerzum (mislim da se maksimalno isfurao prvobitni kanon i da je iovako bio trenutak za reset), nego jeftina radnja sa putovanjem kroz vreme, na silu ubachenim Lenardom Nimojem i to sto su Romulanci od kul snobovsko-aristokratske rase pretvoreni u tetovirane celavce

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Preporučite mi neke dobre komedije, ne moraju biti novije, samo da su dobre i da mogu naći pristojan snimak. Hteo sam da skinem hangover i I love you man ali ništa dok ne izađe dvd, imaju samo TS i CAM izdanja.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Forgeting Sarah Marshall je meni bio sasvim pristojan film, a tu ti je uvek Zoolander i Dodgeball sa Stilerom, can't go wrong with that.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Brate, ajd za Dodgeball, to mi je više zbog Stilera koji izgleda totalno opičeno u tom filmu, ali Zoolander je Godfather među komedijama :))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...