Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ceo dan mi curi nos, odakle dolazi sve to !@#$%, istresem ga (nos naravno :D), i posle 2 minuta aj opet trci da treses...

Isto i meni, a pluca mi gore, dok mi ochi izgledaju kao da sam popushio sam deset sprave, nema beonjache samo krv xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

a posebno ako jedeš kod tri kostura :))

Tri kostura ne rade vec ~3 meseca. Kad su kopali oko one zgrade gde je menza urushio se plafon u njoj valjda... i od tada je zatvorena. Sad svaki jebeni dan moram da idem u Djushinu(blizu 27. Marta) da bih jeo. ;\

Reche neko sinoc da ce danas biti ~15 stepeni, samo shto moj mozak taj podatak nije obradio sve dok nisam izashao napolje... u zimskoj jakni... mozak mi je prokljuchao do tamo i nazad 3 puta! Otishao sam u menzu i nishta nisam jeo realno, samo sam se za dz iscimao! ;\

@Kreator, Чabke

I ja sam prehladjen prethodna 3 dana! Slinim i kijam nenormalno, al' samo na jednoj strani, ili desno oko i nozdrva ili samo levo. o.O

Juche mi je malo falilo da izvadim desno oko koliko me je iritiralo! Do vecheras cu hteti levo da izvadim prolly! Hejt!

Nego... jel' ima neko drugaricu koja bi se shetala po ovako divnom danu?! ^_^

Edited by jasamnepismen

.

Link to comment
Share on other sites

Tri kostura ne rade vec ~3 meseca. Kad su kopali oko one zgrade gde je menza urushio se plafon u njoj valjda... i od tada je zatvorena. Sad svaki jebeni dan moram da idem u Djushinu(blizu 27. Marta) da bih jeo. ;\

Reche neko sinoc da ce danas biti ~15 stepeni, samo shto moj mozak taj podatak nije obradio sve dok nisam izashao napolje... u zimskoj jakni... mozak mi je prokljuchao do tamo i nazad 3 puta! Otishao sam u menzu i nishta nisam jeo realno, samo sam se za dz iscimao! ;\

sto se cimas za dz,

sve su iste. lolo

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

u zimskoj jakni... mozak mi je prokljuchao do tamo i nazad 3 puta!

Sledeci put skini jaknu, ako si vec u njoj izasao ne morash je nositi sve vreme.

@ corey - Brate kori, searchuj forum, 3d cafe subject, poster zeki i naci ces 10 topica sa brojem telefona.

@ topic - Jedem neku testeninu, posle idem do babe, pa onda da gledam 'di mi je torba i tako josh ponesto.

Link to comment
Share on other sites

it's good to be famous [:D]

[04:47:12] ---> JOIN * ch1zra *!*drk0sh@1531A3F7.67BC95A6.245C3989.IP

[16:18:25] * Disconnected

[16:18:32] * Attempting to rejoin channel #YumIRC

[16:18:33] ---> JOIN * ch1zra *!*drk0sh@716EF96.750B04ED.53606A1B.IP

[17:21:41] ---> JOIN * XperTeeZ *!*XperTeeZ@297ADDE.9CFB9423.18C4A334.IP

[17:21:49] <XperTeeZ> omg!

[17:21:50] <XperTeeZ> ch1zra?

[17:21:56] <XperTeeZ> THE ch1zra?

[17:23:50] <@ch1zra> ?

[17:24:06] <XperTeeZ> xD

[17:24:12] <@ch1zra> vrlo verovatno, posto sam jedini na internetima sa ovim nickom :)

[17:24:37] <XperTeeZ> el si ti onaj, world poznati po scriptingu ch1zra?

[17:24:37] <XperTeeZ> u jbt

[17:24:37] <XperTeeZ> jesi

[17:24:40] <XperTeeZ> pa sta radis ovde usamljen?

[17:24:47] <@ch1zra> idlujem :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Malopre sam istreso hrpu krvavih slina i usro sam se.Na svu srecu samo je kapilar puko od silnog duvanja, ali svejedno sutra vala pravac dokotr.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Gledao sad mec za titulu hevivejt kategorije.Ne mogu da verujem da je ona ruska hrpa mesa tako nepravedno dobila pobedu na bodove :(.Svaka cast Holifildu...covek sa 46 godina se bije za titulu,ej!Uvek ce mi biti omiljeni bokser zbog onih cuvenih fajtova za Tajsonom :)

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...