Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja koritsim sad E51, i za sad najbolji telefon koji sma imao ... :) Ima ama bas sve sto mi treba ...

E71 je isto cool, mada nemam male prste tako da mi je pisanje poruka bilo mucenje :(

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

sa ovakvom americkom ekonomijom, mislim da nema sanse da apple ove godine izbaci novi iPhone ali postoje sanse, i dosta se suska o tome, da naprave tzv iPhone nano koji bi bio jeftiniji i dosta manji. ne bi se reklamirao sa naglaskom na internet pretrazivanje kao sto je to slucaj sa ovim modelom sada, nego bi bio reklamiran kao klasichni telefon, manjih dimenzija sa multi-touch ekranom

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

omg, bejah kod drugara, koji zivi na Kosutnjaku=blato sa 2 betonske staze koje su 'prilaz' kuci... Ali prc, kad se zavrsi staza jedini put je blato... -.-

ja:'interesantno kako nisam nikad pao ovuda.'

ortak:'da jbt...'

next thing i remember...lezim u blatu i smejem se k'o debil, vratim se kod njega kuci da se zaperem...i dabome da mi je prosao poslednji autobus... :@

tacno da mi je i iPod crk'o-gg no re... Ali ne, nas junak opet prkosi smrti, kao i svakog dana! ha-ha!

edit: a sada BUREK. bre!

Edited by TheJack

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro neradni RURe!

Lep dan danas. Danas je kevi rođendan. Kupio sam joj najveće Nescaffe pakovanje sa šoljom koje sam mogao da nađem u gradu. Nadam se da će joj se dopasti s obzirom da pije kafu 3 puta dnevno. [:D]

Inače smorila me je devojka nešto... Rekao sam joj da mislim da nismo jedno za drugo... Jesam smrad ali ako mi u narednih mesec-dva ne postane nešto zanimljivije u vezi, moraćemo da prekinemo... :[

Ne znam zašto sam vam ovo ispričao, ali ne može da škodi. :P

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro neradni RURe!

Lep dan danas. Danas je kevi rođendan. Kupio sam joj najveće Nescaffe pakovanje sa šoljom koje sam mogao da nađem u gradu. Nadam se da će joj se dopasti s obzirom da pije kafu 3 puta dnevno. [:D]

Inače smorila me je devojka nešto... Rekao sam joj da mislim da nismo jedno za drugo... Jesam smrad ali ako mi u narednih mesec-dva ne postane nešto zanimljivije u vezi, moraćemo da prekinemo... :[

Ne znam zašto sam vam ovo ispričao, ali ne može da škodi. :P

sve su iste. lol

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...