Jump to content

World of Warcraft


2,690 topics in this forum

    • 24 replies
    • 2.7k views
  1. Druid DPS 1 2

    • 30 replies
    • 3.7k views
  2. PvP server

    • 10 replies
    • 1.5k views
  3. DK add

    • 11 replies
    • 1.6k views
    • 8 replies
    • 1.3k views
  4. Wow SECKA!Hitna pomoc 1 2

    • 29 replies
    • 4.5k views
  5. Privatni serveri?

    • 5 replies
    • 1.2k views
  6. wow private

    • 19 replies
    • 3.4k views
    • 27 replies
    • 3.1k views
  7. Help

    • 7 replies
    • 1.2k views
  8. Fishing i gold

    • 8 replies
    • 1.4k views
    • 18 replies
    • 2.4k views
  9. Pomoc oko addona

    • 4 replies
    • 1.1k views
  10. Da li ste ikada...

    • 13 replies
    • 2.3k views
    • 4 replies
    • 1.5k views
  11. Help...

    • 21 replies
    • 2.5k views
  12. Lol brate

    • 4 replies
    • 1.5k views
    • 57 replies
    • 7.4k views
  13. 3G za WoW?

    • 18 replies
    • 2.1k views
    • 5 replies
    • 1.3k views
  14. poCETNIK 1 2

    • 34 replies
    • 5.4k views
    • 18 replies
    • 3.4k views
  15. Wow mi zamrzava mashinu 1 2

    • 27 replies
    • 5.2k views
  16. fake mail

    • 7 replies
    • 6.8k views
  17. pozzz drugovi

    • 1 reply
    • 940 views


  • Topics

  • Posts

    • Reći ću mu da izdrži do kraja  
    • Ako. Taman nama manje guzve
    • Brat moj recimo godinama iz Beča kad ide u kuću u Kladovu ide preko Rumunije.    Fakaju granica Srbija - Mađarska.
    • Pričao sa kolegom Bugarinom, počeli da zaobilaze Srbiju zbog nenormalnih gužvi. Umesto toga kad idu u centralnu Evropu, zapiče preko lošijih puteva do Rumunije, pa se preko Mađarske "uvežu" na autoputeve.  Kapiram da je za robni saobraćaj još veća razlika zbog granica.
    • pa duže je, ali ljudi hoće da izbegnu dve granice, otuda cela priča, plus je možda na ovoj nekoj našoj sa bugarskom manja gužva nego direkt dole na grčkoj. to je sve vrlo čudno, jedini koji me do sada nije "izdao" je prohor pčinjski, tu kad god sam išao stvarno nije bilo više od 3-4 automobila u oba smera a interesantan je i put plus ima sam manastir itd. a da kažemo nije toliki detour. ovo drugo sve je totalni rendom. recimo baš kad pomenu Dojran, mi smo pre godinu dve išli na Dojran u odlasku, nikog nije bilo, utorak, sve kul. Malo ideš okolo ali ajde. U povratku mi takođe Dojran, opet isto nije bilo nikoga.  Jedina napomena tu je da kad prođeš onaj Serres i sve do granice nema ničeg živog, nijedna pumpa ništa sve zatvoreno ali odlučimo da prespavamo tu na jezeru sa makedonske strane. Sutra krećemo nazad u neko vreme slično kad smo prolazili Dojranom "na tamo" red kola onoliki ne vidi se gde se završava. Zašto kako, pojma nemam. A evo recimo kad kažeš to bili oko 8-9 ujutru na granici Makedonija Grčka, mi smo tako možda baš prošle godine ili one pre više se ni ne sećam kad smo išli i na makedonskoj nije bilo nikoga, na Grčkoj malo više ali ništa specijalno.
×
×
  • Create New...