Jump to content

WoW Gold

Prodaja/Kupovina

Pravila postovanja u WoW oglasima

Da biste čitali oglase u ovom delu foruma morate biti registrovani član foruma (Validating i Guest grupe NE MOGU videti topice u ovom forumu). 

Da biste mogli da postujete svoje oglase u ovom delu foruma morate biti članovi grupe "Level 2" i više (Level 3, Level 4...) ili član neke od legacy grupa (Members, Moderators, Admin...). 

Registracijom na forum korisnici postaju "Level 1". Članovi Level 1 grupe NE MOGU postovati u okviru ovog foruma ali mogu bez ograničenja čitati topice. Članovi Level 1 grupe su svi novoregistrovani članovi foruma i oni automatski postaju članovi Level 2 grupe kada skupe 20 postova.

Ako krenete da spamujete i na drugi način zloupotrebljavate postovanje da biste u kratkom roku nakupili broj postova za potrebe kačenja oglasa, bićete suspendovani.

Za ostala pravila foruma pročitajte sticky topic(e).

481 topics in this forum

1. PRAVILA FORUMA

• 0 replies
    • 6,190 views
    • 0 replies
    • 3,248 views
  2. WTB Classic Gold

• 0 replies
    • 2,212 views
  3. WTB gold Twisting N Horda

• 0 replies
    • 3,689 views
    • 0 replies
    • 3,431 views
    • 0 replies
    • 3,473 views
    • 0 replies
    • 3,815 views
  4. WTB GOLD KAZZAK H

• 1 reply
    • 3,835 views
    • 0 replies
    • 3,945 views
    • 0 replies
    • 3,908 views
  5. WTS Gold Frostmane Ally

• 0 replies
    • 4,138 views
  6. WTB Gold Frostmane ALLY

• 0 replies
    • 4,086 views
  7. WTS Gold/Token Kazzak (H)

• 0 replies
    • 4,772 views
  8. WTS gold Sylvanas (A)

• 0 replies
    • 4,644 views
    • 0 replies
    • 4,645 views
    • 0 replies
    • 4,776 views
  9. Kupujem/prodajem gold

• 0 replies
    • 5,385 views
  10. WTS EU Gold

• 0 replies
    • 5,114 views
    • 0 replies
    • 5,143 views
  11. Prodajem gold Sylvanas Ally

• 2 replies
    • 5,786 views
  12. WTB Legion za Golde

• 1 reply
    • 5,902 views
  13. WTB KAZZAK H

• 0 replies
    • 5,341 views
    • 0 replies
    • 5,396 views
  14. Prodajem Gold

• 0 replies
    • 5,297 views
  15. WTS gold outland,token

• 1 reply
    • 6,058 views

• Topics

• Ahaha, Jovana zajebala sistem. Kad ces u Japan bre, kakva su sad tamo pravila, jel moze turisticki da se udje u zemlju? Razmiljsam se dogodine da odem, ako ne bude ww3 dotle ofc. Edit, nego cudi me da su Kinezi tako aljkavi na tim kontrolama...ovde u Njemacke i EU generalno moze covek 3 meseca da ostane bez vize i posle mora minimum 3 meseca da bude van zemlje da bi ponovo mogao da udje u Nemacku. Ako proba i jedan dan ranije da udje vratice ga sa granice, imaju sve to u sistemu kad skeniraju pasos.
    • hahhaha Pa nego! Jos se nikada nisam oslobodila straha od aviona, pa svaki put stucem Korejski Soju, i onda tako janpi dodjem u Koreju, i to prodjem samo kroz transfer, (kad imam samo taj jedan dan slobodan) izadjem iz jednog aviona, u transferu pojedem bibimbap i vratim se nazad u Qingdao. Ovi na ulazu me pitaju kao odakle dolazis ja kazem iz QD, pa kaze a gde ces na transfer ja kazem opet u QD XD a onda Koreanci me pitaju a kad ces kuci, ja kazem kad hocu.   Pa poslednji put sam bila u Srbiji pre korone taman da uradim vizu jer su nas izvalili sta radimo, pa sam jos i menjala pasos da ovi na granicama ne dobiju predinfarktno stanje kad vide tolike pecate. Oni dole iz Shenzhena i ostali blizu HK sto mogu vozom znam da su neki tako radili citavu deceniju!
    • Fino, nije los klip, samo su pogresili kafanu, al dobro, nisu imali lokalnog vodica;) Elem, umro sam od smeha na ovo, gde drugo nego u Karl-Marx-Stadtu 😄 https://rs.n1info.com/auto/zaustavljen-vozac-sa-tablicama-ddr-on-se-identifikovao-pasosem-iste-drzave/
    • 26 puta si prelazila granicu? Ahaha pa jbte, koji si ti car:D
    • pa zato sam i dosla da ne bih rmbacila 40h u kancelariji celog zivota I ja sam tako sekla 26 puta granicu, pre isteka svakih 30 dana avionom do Seula, 1:15 min let posle zavrsila biznis vizu 3+3 meseca, al sam opet morala da izadjem posle tri meseca a korona bila i tako sam ja prekoracila, nije da sam htela, nisam mogla da izadjem nit da se vratim. A odavno vec niko ne moze da sredi nikakvu vizu osim porodicne i onih koji su (pravi) studenti. Cak odbijaju i neke koji ispunjavaju uslove za radnu. Ima nas prekoracenih dosta bas.   E sad sta se desi kad te navataju u prekoracenju, to zavisi valjda od slucaja do slucaja. Neke puste valjda sa kaznom max je 10K juana, neki zavrse u corci na mesec-dva je mislim max i naravno zabrana ulaska na 5 godina. Trebalo bi i da postoji varijanta da nadjes vezu i platis neke debele pare pa ti ispeglaju to prekoracenje   I ja radim samo part time
  • Create New...