Jump to content

WoW Accounts

Prodaja/Kupovina

Pravila postovanja u WoW oglasima

Da biste čitali oglase u ovom delu foruma morate biti registrovani član foruma (Validating i Guest grupe NE MOGU videti topice u ovom forumu). 

Da biste mogli da postujete svoje oglase u ovom delu foruma morate biti članovi grupe "Level 2" i više (Level 3, Level 4...) ili član neke od legacy grupa (Members, Moderators, Admin...). 

Registracijom na forum korisnici postaju "Level 1". Članovi Level 1 grupe NE MOGU postovati u okviru ovog foruma ali mogu bez ograničenja čitati topice. Članovi Level 1 grupe su svi novoregistrovani članovi foruma i oni automatski postaju članovi Level 2 grupe kada skupe 20 postova.

Ako krenete da spamujete i na drugi način zloupotrebljavate postovanje da biste u kratkom roku nakupili broj postova za potrebe kačenja oglasa, bićete suspendovani.

Za ostala pravila foruma pročitajte sticky topic(e).

5,715 topics in this forum

1. PRAVILA FORUMA

• 0 replies
    • 2,703 views
    • 13 replies
    • 8,467 views
  2. WTB BFA acc

• 4 replies
    • 1,059 views
    • 1 reply
    • 257 views
    • 25 replies
    • 5,436 views
  3. Wts WoW Acc

• 15 replies
    • 5,119 views
    • 14 replies
    • 5,107 views
    • 0 replies
    • 796 views
  4. PRODAJEM WOW BFA ACC

• 1 reply
    • 517 views
    • 2 replies
    • 1,137 views
    • 0 replies
    • 528 views
    • 2 replies
    • 930 views
    • 0 replies
    • 732 views
    • 2 replies
    • 862 views
  5. WTS WOW BFA ACC

• 0 replies
    • 398 views
    • 0 replies
    • 488 views
    • 0 replies
    • 456 views
  6. 60 orc warr na prodaju

• 0 replies
    • 1,568 views
    • 0 replies
    • 543 views
  7. prodat

• 1 reply
    • 878 views
    • 0 replies
    • 611 views
    • 0 replies
    • 527 views
  8. 60 ud lock na prodaju

• 1 reply
    • 669 views
    • 1 reply
    • 683 views
    • 3 replies
    • 1,315 views

• Topics

• Igre se dešavaju posle knjiga, pa sem lokacija i likova nemaš neku korist od njih. A serija je dovoljno odstupila od knjiga da sam i ja na momente bio zbunjen šta je šta, a pročitao sam sve knjige.
    • Probaj trezan da gledas, ni ja nisam citao knjige 🙂
    • meni je u portlandu bilo mnogo kul jer je teski hipsteraj (a firma placala pa sam mogao da se iz*rkavam) + je priroda u OR i WA vrh. ali klosari u centru su u USA stvarno culture shock
    • bio sam u svim tim gradovima manje više zbog posla pa sam ih se setio, poprilično sam obišao US u zadnjih 15 godina zbog posla.  Klivlend, Memfis, Oklahoma, Šarlot, downtown puni klošara, dosta sirotinje i rasizma / tenzija, Utah je lepa, kao i Salt Lake City, ali taj život sa mormonima, baš je čudna atmosfera, i nimalo mi nije bilo prijatno. Denver je prelep, leti je super vreme, zima je prava, sa snegom, skijanje, jezera, bogata država (najmanji sales tax, dosta malo klošara, isto tako mala koncentracija pandura jer nema puno kriminala), i glat bih pre birao Denver nego većinu US gradova. NY kažu da je pakao zbog hale u centru grada za dolazak na treninge, utakmice, LA je tako nesnosna gužva, plus ima užasnih krajeva, o Atlanti da ne pričam, tamo sam imao dva veoma neprijatna rasistička iskustva. Pored Denvera, sve u Texasu valja, Miami je kul (samo malo teža klima), a Oregon nisam jer ima prelepu prirodu i sam Portland nije toliko siromašan grad ili grad sa raznim tenzijama da se osećaš konstantno kao da tu ne pripadaš.
    • Ma jok, tipican failed marketing da budu u trendu, dakle dobar marketing. Ionako svi kupuju po sajmovima za popust. Pravo pitanje je sto ovo nema na nalogu za saudi? moja pederska jadna firma kad je stavlhala ove woke boje (ne homo boje, pederi su posten svet), saudi accounti su ofc imali standardan logo. Mnogo jadno, posebno sto taj woke shit guraju likovi po firmama koji ne znaju gde biju
  • Create New...