Jump to content

pričajte


manson

Recommended Posts

9 hours ago, manson said:

može i ovde jedna ova opšta gejming tema? 🙂

Novi BF, za koji me nije ni briga toliko. Probao neko betu? 🙂 A ponovo kreću i ovi VF friends klipovi, koji su stvarno bili odlični back in the day 🙂

 

 

 

sačekaću da probam pa da ocenim, isuviše sam puta (a posebno BF) poverovao na osnovu trejlera da će da valja pa je bio krš 🙂

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, manson said:

RS rešio da muze i stare GTA 🙂 GTA trilogy (3, VC i SA) remaster

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition and More Coming Soon - Rockstar Games

Kapiram da ću kupiti ovo 😞

 

može kao "respekt" prema igrama uz koje smo proveli detinjstvo! 🙂

ovako inače nema smisla 🙂 posebno ako bude koštalo boga oca.

Link to comment
Share on other sites

On 10/17/2021 at 8:00 PM, voodoo_ said:

Probaj X: Rebirth, pojavila se u jako lošem stanju i otud ocene sa izlaska, u međuvremenu su je dosta pečovali i sad je druga priča (mada nije ni neki izbor svemirskih igara jbg, eventualno Everspace ako ćeš fokus na pucnjavu).

X sam probao davno, X2 i X3, nešto mi nije leglo, beše to je iz prvog lica i dalje? Pogledaću Everspace. A probao demo ovoga https://store.steampowered.com/app/727130/Between_the_Stars/ delovalo mi OK, valjda će uskoro da izadje iz early access, pa još i da bude na nekom popustu za crni petak ili NG 🙂

Link to comment
Share on other sites

Objektivno ne, dve ekskluzive koje su baš PS5 su Demon Souls remake i Ratchet and Clank, fine igre, ali ne baš nešto što se ne sme propustiti da bi se platilo 200-300 evra više za konzolu. Horizon Forbidden West i GT7 početkom sledeće godine stižu i na PS4, tako da će verovatno tek novi God of War biti nešto zašta bi valjalo uzeti PS5. Naravno pričamo o situaciji gde treba platiti par stotina evra preko preporučene maloprodajne cene za konzolu, da je situacija normalna svakako bi imalo više smisla uzimati PS5 u odnosu na PS4, potencijalno bi imalo smisla i uraditi upgrade sa PS4. Ovako je reda veličine "kupio samo novi komp sa novom grafičkom, igram i dalje iste igre ali se brže učitavaju i malo su lepše". 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, manson said:

nego, ima li uopšte neka PS5 AAA eksluziva koja bi opravdala njegovu kupovinu prošle i ove godine?

 

uvek standardni problem nove generacije, ništa se pametno ne pojavi u tim prvim mesecima, a još sad usporeno zbog covida i nedostatka kako ps5 tako i dobrih igara 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

lol kakva glupa reklama

One Coke Away From Each Other - Real Magic (Extended Version) - YouTube

i ovo što igra, je muško ili žensko? 🙂

 

dosta sam razočaran time kako je ovo Coca Cola rešila. Za razliku od recimo one Erste banka reklame kao deo priče sa Worldsom LoL-ovim, gde kao vidiš da su zapravo pozvali nekog gamera iz te agencije koja im radi, da Coca Cola kao globalni brend odradi preko neke boomer marketing agencije reklamu za gamere mi je baš tragično.

Link to comment
Share on other sites

Zamisli da gledaš finale svetskog u košarci, i da na pola tekme igrači reše da zableje na centru, dok se milijardu ljudi širom planete raduje kako su reprezentacije Srbije i SAD našle zajednički jezik, i odlučile da je svako od nas svetski prvak u košarci.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jose Jimenez said:

Zamisli da gledaš finale svetskog u košarci, i da na pola tekme igrači reše da zableje na centru, dok se milijardu ljudi širom planete raduje kako su reprezentacije Srbije i SAD našle zajednički jezik, i odlučile da je svako od nas svetski prvak u košarci.

utopija! 🙂

14 hours ago, manson said:

i ovo što igra, je muško ili žensko? 🙂

 

to ona iz antworta kad je bila mala!

3 minutes ago, Dule_smor said:

Usracu se

još one skraćene verzije po video ledovima i to su još gore

Link to comment
Share on other sites

On 10/17/2021 at 8:00 PM, voodoo_ said:

Probaj X: Rebirth, pojavila se u jako lošem stanju i otud ocene sa izlaska, u međuvremenu su je dosta pečovali i sad je druga priča (mada nije ni neki izbor svemirskih igara jbg, eventualno Everspace ako ćeš fokus na pucnjavu).

Vudu, opet ja 🙂 nešto tipa Freelancer? Ono kao lite rpg, da ima neku pričicu, malo letiš po sistemima open world i side questovi, malo radiš glavni quest. Stanice i planete su manje više samo da pokupiš/predaš quest, neka kupovina skilova i oprema za brod, popravke i to, ali sama igra je u svemiru, brod, letenje, pucanje, taj rad 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...