Jump to content

pričajte


manson

Recommended Posts

Ne znam 😄

Nego sam ja propustio da je, nakon X: Rebirth, pre par godina izašao X4: Foundations koji ima dosta bolja ocene i da su ga dosta apdejtovali, tako da Rebirth verovatno bolje da preskočiš.

Everspace 2 bi trebalo da ima malo (ali ne mnogo) dublji gameplay od keca, s tim što je i dalje Early Access a nije ni jeftin.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jose Jimenez said:

 

Ako?

 

10 hours ago, manson said:

Ili izmeni naziv u nešto tipa pričajte o igrama, gejming priče..., ako popije Dule opet koju 🙂

samim tim bolje ne, ovako je uzbudljivije, ko zna šta će sledeće da pretvori u pričajte! onaj u sportu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tehnički, to je samo skup premium "modula" iz onog njihovog mod store-a, i dalje je ista igra (tj pečovali su Special Edition na 1.6.x sa pređašnjeg 1.5.x i to ide svim vlasnicima bez obzira da li imaju ili nemaju Anniversary "upgrade").

Bolji primer je GTA Remastered i Warcraft III Reforged 😄

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
50 minutes ago, manson said:

 

15 minutes ago, mohr said:

Tutnuli pare da se reklamiraju vakcine, tuga...

ovo je samo u brazilu, to su neki kvazi serveri za GTA čudni neki, mada naravno ne bi me začudilo da postane i globalno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
6 hours ago, mohr said:

Tuzno je kad mlada osoba sama sebi oduzme zivot(ili skonca bilo kako) ali danasnja deca i omladina su toliko retardirana i glupa ko kurac da me zapravo iznenadjuje kako se ovo ne desava cesce...Kometa odavno kasni.

Stopa samoubistava je u konstantnom padu u proteklih 20 godina. Da li to znači da je tvoja generacija retardiranija i gluplja ko kurac?

  • Like +1 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...