Jump to content

pričajte


manson

Recommended Posts

2 hours ago, manson said:

zar nije ona mrtva već mesecima? ja sam mislio da je odavno google pustio niz vodu i objavio da zaustavljaju razvoj igara itd na njoj.

2 hours ago, Zwerko said:

To je bilo očekivano, jedina dobra stvar je što nude refund svima, to nisam očekivao, lepo od njih.

znači da su toliko malo prodali da mogu da urade refund :))

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

joj https://news.ea.com/press-releases/press-releases-details/2022/EA-and-Marvel-Entertainment-Announce-a-Multi-Title-Collaboration-to-Make-Action-Adventure-Games/default.aspx

Quote

Electronic Arts Inc. (NASDAQ:EA) today announced it is collaborating with Marvel on a long-term deal to develop at least three new action adventure games that will be available for consoles and PC. Each of these games will be their own original story set in the Marvel universe with the first title in-development being a single player, third person, action-adventure Iron Man game coming out of Motive Studios.

 

Link to comment
Share on other sites

Šta znam, EA je poznat po sranju sa mikrotransakcijama, mada kada se pogleda šta je Square Enix uradio sa Avengersima teško da mogu baš mnogo nešto još da zajebu u tom domenu 😄 Hoću reći lestvica je već postavljena jako nisko! Ili visoko, zavisi kako se gleda!

  • Like +1 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nije zezanje, imaš lepo dokument na sajtu Komisije za zaštitu konkurencije Srbije http://www.kzk.gov.rs/kzk/wp-content/uploads/2022/11/Microsoft.pdf Čak je vrlo zabavno, mada ponegde malo blam, čitati samo obrazloženje 😄 

E sad dokument jeste iz avgusta, zašto se ovih dana našao u medijima pojma nemam. Suština je da i strani mediji traže senzaciju - Microsoft trenutno očigledno pregovara sa sličnim telima US/UK/EU i verovatno će dati neke ustupke, a mi smo neka zemlja koja je dovoljno blizu EU da smo iole relevantni a da smo se nekako izjasnili. S druge strane mi nismo članica EU pa da moramo da se povinujemo njihovoj odluci. I konačno Microsoft na svakom tržištu na kome posluje mora da traži odobrenje od relevantnog organa u tom smislu, naši su naravno brže-bolje potrčali da im to odmah spreme bez velikog ulaženja u samu problematiku, ne zato što je u pitanju Microsoft ili Activision Blizzard već zato što generalno gledamo da uvek i odmah izađemo u susret stranim kompanijama šta god da traže. Opet besmisao toga je što Microsoft u Srbiji zapravo ne posluje u okviru svoje gejming delatnosti pa je dosta nebitno. U teoriji do sada smo imali Battle.net, ako bi se svi ti servisi prebacili na Xbox store (što je logično) igrači u Srbiji bi bili u lošijem položaju 😄 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ma dobro je, pusti, treba da mi kao zemlja kočimo tako važan dogovor, bolje da mi odmah to rešimo. 

Mada bih više voleo scenario gde mi kao se bunimo i od celog sveta MS ne može da završi priču jer Srbija nije dala zeleno svetlo!

9 hours ago, Dule_smor said:

Ako mi neko dira SC i Diablo na Bnet nalogu jebacu im sve!

Sve to u Microsoft store ide! :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 hours ago, manson said:

Da, ranije nije bilo nešto WH igara, uglavnom strategije tu i tamo, onda su izgleda počeli da daju licence svakom ko je tražio 🙂 

pa mahom su vukli strategije jer kao najsličnije je warhammer konceptu, onda su samo krenuli i levom i desnom i generalno je teško ispratiti kad se sve sad zove warhammer 🙂

5 hours ago, manson said:

Biće i dobrih igara deluje mi 🙂

 

zanimljiv je izlazak i tekkena 8 i sf 6 u istom periodu, a živo me zanima i death stranding 2 šta će da donese jer kao kec mi deluje malo kao one trick pony, moralo bi tu da se zavrti još ponešto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...