Sign in to follow this  
Bestwowaccounts.com

Kupujemo SVE WoW naloge!

Recommended Posts

WWW.BESTWOWACCOUNTS.COM

Kao sto vam je verovatno vec poznato, bavimo kupovinom i prodajom World of Warcraft account-ova/karaktera jos od davne 2008 sa besprekornom reputacijom.

Kupujemo SVE dobro opremljene karatkere a posebno one najbolje koje placamo najbolje u Evropi.

-----------------------------

::Trenutno kupujemo sledece::

-----------------------------
- Sve WoW Account-ove sa Scarab Lord title & mount 

- Sve WoW Account-ove sa  Corrupted Ashbringer ( In bags ) ( Placamo do 3000eur po karakteru )

- Sve WoW Account-ove sa " no longer obtainable items "  Naxxramas 40 & Full Tier 3 Sets ( Placamo do 1000eur po karakteru )

- Sve WoW Account-ove sa CM MOP & CM WOD Challenge Conqueror: Gold ( placamo do 150 po karakteru )

- Sve WoW karaktere sa Elite PvP Sets iz bilo koje sezone, sa ili bez Rank1 & Multi Rank1 Gladiator = ( Placamo do 500eur po karakteru Rank1 Gladiator )

- Sve WoW Account-ove sa vise od 22.000 Achievement points & 300+ mounts!

Ukoliko ste zainteresovani da prodate Vas account ili karaktera u kratkom vremenskom periodu i bez ikakvog rizika, kontaktirajte nas na novoj adresi Email ( donduleone@yahoo.com ) ili telefon: 0653813049.

- Placanje vrsimo preko poste ili direktno na vas racun u banci;

- Vas account ili karaktera nam mozete prodati na jedan od na dva nacina:

1. Ukoliko vas account ispunjava navedene uslove bice postavljen na nas website i u trenutku kada nas kontaktira zainteresovani kupac, novac ce biti u Vasim rukama u roku od 24h;

2. Ukoliko zelite da budete isplaceni istog dana, u tom slucaju isplacujemo manje od ukupne dogovorene vrednosti.

- Takodje treba staviti u obzir da se cene konstantno menjaju , tako da ce te biti isplaceni u skladu sa aktuelnim cenama u datom trenutku prodaje Vaseg karaktera;

- Za sve ostale informacije kontaktirajte nas na ( donduleone@yahoo.com ) ili telefon: 0653813049.

Zainteresovani smo za igrace koji su u mogucnosti da pruzaju usluge RAID/ARENA Boost i koji imaju svoju Guild-u za pruzanje takve vrste usluga.

::KONTAKT::

Od sada nas mozete kontaktirati na novoj adresi:

- Email: donduleone@yahoo.com

- Whatsapp: +381653813049

Ukoliko imate bilo kakva pitanja informativne prirode slobodno nas kontaktirajte .

Srdacan pozdrav,

Bestwowaccounts.com

293024-390f3a2b9c99d589198f9820ac0f29c6-

Edited by Bestwowaccounts.com
update

ja sam igrao resto druida ukupno 2 meseca i dosao do 2100 ratinga nakon sto sam druida prodao jer tako nesto ok ili trazite neke skilovanije ljude ? :D

Kontaktirajte me na mail: magekarabas@yahoo.com ili broj telefona 060/2828691 imam na prodaji imba pvp shamana cataclysm s2 full girovanog

Edited by bukica

ja sam igrao resto druida ukupno 2 meseca i dosao do 2100 ratinga nakon sto sam druida prodao jer tako nesto ok ili trazite neke skilovanije ljude ? :D

to si slagao...jer druida da bi stwarno naucio da budes kako se kazi pro...moras da igras druda preko 2godine da bi sve lepo znao....

Sign in to follow this