Jump to content

The Kurva


Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heh, zanimljiv topic, davno nisam nijedan procitao ceo, pa da dam koji comment (a i da prekinem Draletovo i Boletovo besmisleno prepucavanje).

Ne mogu da zamislim lika kada je saznao da mu je devojka sestra...

Nego evo procitah svaki post,13 stranica,umorio sam se jebote i mogu vam reci,dosta toga sam naucio :D ali ne kapiram odakle vam ono da drugarice ocekuju da ti uradis sve za njih a one ne rade nista za tebe,to je bilo u vise postova...to uopste nije tacno-bar ne ovaj deo gde one ne rade nista za tebe

Problem je drugaricama, odnosno odnosu kako se covek i zena postave. Ako postoji obostrano razumevanje da je to drugarski odnos onda je to kul i to funkcionise lepo. Problem je kad jedno misli da je to nesto drugo, a ovo drugo ili ne misli da ovaj tako misli ili zna da ovaj tako misli, ali odlucuje da kulira jer je tako lakse. Pricam ovo u neodredjenom polu jer se desava i da muskarci budu "drugari" devojkama, pogotovu ako su ne bas preterano dobre ribe. Problem je samo sto na ovom forumu ima brdo tipova koji nisu dobri frajeri pa im se cesto desava da imaju "drugarice", ali ovde nema generalno puno riba pa samim tim nema ni onih sa iskustvima "drugara". U svakom slucaju moram reci da sam i ja imao naravno takvih blamaznih iskustava, ali da je sve u glavi muskarca, kada prvi put jasno do znanja stavis nekome da hoces da budes u vezi s njom, a ona ti kaze da hoce da budete samo drugari, ti onda samo (u sebi ili i njoj) kazes "ok, sad mrs u PM" i posle toga je sve mnogo lakse. Naravno tu treba pratiti dva bitna guideline-a: to treba uraditi sto pre skontas da ti se riba svidja, ne kao drugarica (posle je mnogo mnogo teze) i jasno staviti do znanja da ti se ona svidja, a ne ono "ja joj kupio medu za 8. mart, a ona nije skontala da je ja muvam" - pa naravno da nece da skonta... Nego lepo kad skontas da bi hteo da budes s njom kazes "taka i taka stvar, ja bih tako i tako, sta bi ti?" posle cega ili sledi romansa ili sut u dupe, sa jedne ili obe strane.

Po meni je glupa prica da se trudis oko ribe samo da bi je kresnuo, pogotovu dugo. Ako imas zelju da zaista budes sa ribom, svidja ti se i sl, onda ces se truditi bez obzira na sex (koji ce logicno vrlo brzo doci ako i ona misli isto prema tebi, ako ne misli bezis glavom bez obzira). Ako trazis samo sex ides na prvi splav sa mesecnom platom ili parama koje si dobio za rodjendan, nadjes klinku koja najvise deluje da bi se jebala, napravis se baja i onda je jebes to vece ili najkasnije u toku jedne nedelje, ne pravis palamurdije razne. Ili jednostavno platis teti iz oglasa ako te smara da se cimas, emotivni ucinak je isti, ili bar priblizan.

sta saznao?! znali su oboje od jebenog pocetka

Hahahah, onda je bas debil :) Ja sam skoro slusao pricu lika koji je otisao na svadbu i upoznao neku ribu, za koju je u tom momentu mislio da je sa druge strane familije. I ono kao super mu se svidela, culi se nekoliko puta, pricali, dogovarali izlazak, on kao super sad ce da mu bude do jaja, da bi vece pre toga otisao tipa kod babe koja mu je prokomentarisala kako je bas super sto je poceo da se druzi sa svojom nekom tipa sestrom od strica :) Ovaj pao u bedak strasan, a onda kad je njoj rekao i ona kao pala u bedak (posto je i ona tek tad valjda saznala) i u svakom slucaju su sad ono na "cao, cao" prosto da se ne bi negde zajebali ;)

Којот је објаснио.

не хејтујте жене само зато што сте ви сисице.

буди јак, буди богат, јебаћеш колико хоћеш.

буди сисица и долазићеш на РУР да причаш измишљене или позајмљене авантуре и дркаћеш на Џену.

није све у јебању. више има у Љубави. али, они који не јебу, то не виде.

Sad ti ovde kenjas kao Adonis bog ljubavi i svih jebacha... Poenta jeste u stavu, ali to nema nikakve veze sa novcem, pa cak ni moci u pravom smislu te reci, tako mozes da nadjes ribu koja ce te voleti samo zbog toga. Da bi nasao normalnu devojku treba da imas samopouzdanje i da verujes u sebe, ne moras da budes ni bogat ni mocan. Takodje treba da imas u vidu da nece mozda svaka devojka bas tebe, mozda oce nekog drugog, te u tom smislu kad ispusis ne treba pasti u bedak nevidjeni - jebiga jednog dana life sucks, a sledeceg je great :) Naravno kad nadjes onu pravu ne treba da si u fazonu "e do jaja sam" i kao nista da ne radis na vezi, pustis stomacinu i sl, vec je tek tad izazov zadrzati je i napraviti da stalno bude zanimljivo.

Naravno u svim ovim savetima nije zgoreg odrzavati makar pristojan fizicki izgled, a ne kao onaj lik sa blogom koji ima 350 kila ili tako nesto, treba se samo zapitati da li bi neko od vas bio sa debelom ribom? Pa isto tako i kod njih...

Ah da, volim zensku ljubomoru - ribe koje nekada nisu ni razmishljale da izadju s tobom, odmah krenu da se zale kako si ih ignorisao ranije kada vide dobru cicu oko tvog vrata [;)]

E to stoji, znaci koliko ima takvih slucajeva to je strasno, odjednom sam smrsao... Sio mi ga Djura...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ako trazis samo sex ides na prvi splav sa mesecnom platom ili parama koje si dobio za rodjendan, nadjes klinku koja najvise deluje da bi se jebala, napravis se baja i onda je jebes to vece ili najkasnije u toku jedne nedelje, ne pravis palamurdije razne. Ili jednostavno platis teti iz oglasa ako te smara da se cimas, emotivni ucinak je isti, ili bar priblizan.

dsmot.jpg

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Naravno u svim ovim savetima nije zgoreg odrzavati makar pristojan fizicki izgled, a ne kao onaj lik sa blogom koji ima 350 kila ili tako nesto, treba se samo zapitati da li bi neko od vas bio sa debelom ribom? Pa isto tako i kod njih...

moja devojka mene tera da pustim stomachinu (more then it is now) [:D]

Link to comment
Share on other sites

Sad ti ovde kenjas kao Adonis bog ljubavi i svih jebacha... Poenta jeste u stavu, ali to nema nikakve veze sa novcem, pa cak ni moci u pravom smislu te reci, tako mozes da nadjes ribu koja ce te voleti samo zbog toga. Da bi nasao normalnu devojku treba da imas samopouzdanje i da verujes u sebe, ne moras da budes ni bogat ni mocan. Takodje treba da imas u vidu da nece mozda svaka devojka bas tebe, mozda oce nekog drugog, te u tom smislu kad ispusis ne treba pasti u bedak nevidjeni - jebiga jednog dana life sucks, a sledeceg je great :) Naravno kad nadjes onu pravu ne treba da si u fazonu "e do jaja sam" i kao nista da ne radis na vezi, pustis stomacinu i sl, vec je tek tad izazov zadrzati je i napraviti da stalno bude zanimljivo.

[jupi]

Зверкооооооооооооооо...

дај бре реши ми ову обилазницу, 2 моста и метро, па ћу да ти обезбедим да јебеш као калиф Харун ел Пусах.

:*

dsmot.jpg

[roflmao]

Eto klasicnog primera izvlacenja mojih reci iz konteksta, Igore stidi se! Taj deo uopste nije bila pojente price!

дај бре Звери, опусти се. кад сам отворио топик и кад ме флешнула ова сличка, ни на крај памети ми није било да си се ти вратио и да је слика за тебе.

не морамо ништа да вадимо из контекста.

:)))))))))))))))

moja devojka mene tera da pustim stomachinu (more then it is now) [:D]

иста ствар. као да не будем занимљив конкуренцији. лол.

кад је пустиш, рећиће ти да си се заокруглио, и да треба да почнеш да вежбаш нешто. и тако у круг.

жене. јуби их Двале.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

:)

koje su to isprazne zenske price...kao kad bih ja rekao ribi "slatka si mi s masnom kosom, dlakavim nogama, i mlohavim dupetom, al samo vikendom!"

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

^Realno kriterijumi vikendom uveche znatno padaju usled uticaja katalizatora libida,tj alkohola :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

e al dokle ce te price da su ovde na forumu sve samo nolajferi i nejebaci? :)

pa standardi su nam visoki matori, ako ne jebesh 7 dana onda si odmah nolajfer, a ako en jebesh 3 dana onda si nejebach:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...