Jump to content

The Kurva


Recommended Posts

Tamo nekad, kad jos nisam imao osetniju burnu i nepristojnu proslost mnogo sam vise pazio na neke stvari nego sada. Trudio sam se da svako moje udvaranje bude kao iz ruskih romana. Da bude za pamcenje. Cvece, muzika, vecera uz svece, ... Tema seksa ni pod slucajno se ne otvara prvih nekoliko nedelja, meseci... Pa ako se dama sama seti, seti se, a ja sam tu da budem kao tihi alarm, da zvonim ali da se ne cujem. Jedna tamo snajka, koja nikako nije kurva niti nalik, impresionirala me je necim. Ajde da to nisu sise, ajde da nisu noge, ... Neka bude osmeh. Zvacu je snajka, jer ne mogu da joj se setim imena. Upoznali smo se u nekom kaficu, procaskali i razmenili brojeve. Pocinje desavanje. Pocinjem da zovem da caskamo. Sati i sati nadahnutih prica i baroknih komplimenata. Hvalim lepe ruke, lepe noge, divan osmeh, raskosan smisao za humor,... Ona skromno prioznaje da je ona ta, da je najbolja riba u gradu. Bas, onako skromna jedna cura. Dobacim se ja nekako do prvog sastanka. Vikend je idemo u nocni provod. Ja tanak s parama ali se prsim. Petak, subota prodjose u radosti i veselju. Preko nedelje par puta kafa preko dana i kilometarski razgovori telefonom. Drugi vikend vecera. Ona odabrala najskuplji restoran. Naravno narucuje najskuplje predjelo, najskuplje jelo a pijemo i najskuplje vino na njenu sugestiju. Ja salatu bez dezerta. Dijetalno, da ne bih probio mikroskopski budzet. Za sledeci vikend ja se dzentlmenski uzajmljujem od drugara . Sledi vecera, pa kafic, zezanje, tekile, podmornice, smrt u mocvari i jos neki kokteli. Pijemo na recku. Dobijam ovlaz poljubac. Cetvrte nedelje ima vremena samo za kratku veceru jer uci. Tu se malo i izgrlimo dok smo se ljubili. Ja vec u dugovima. Ulazimo u petu nedelju. Meni se vec ozbiljno prijebalo, da izvinete na izrazu, ali kao najbolji pokerasi nicim ne pokazujem. Petak, bioskop, vecera i lezerno do mene kuci. Gledamo slike, slusamo muziku. Ona nista. Ja nista. Ljubimo se tek na rastanku. Subota, uzeo video kasete sedimo kod mene gledamo film zagrljeni. Iznenada mora kuci da uci. Neuverljivo ali mora. Sutradan pita da je prebacim do drugarice u Pirot. Neuverljivo ali dzentlmen uber ales ne pita. Crevom izvlacim gorivo iz caletovog auta kao poslednji narkoma. mada je bolje reci pickopacenik. Moja gradska buba jedva izdrzava do Pirota. Snajka mi ostavila broj na koji se ne javlja. Valjda se zanesu u ucenju. Desava se. U petak me zove da dodjem po nju. Do auta je dopratio neki momak. Cudno se ljube ako su brat i sestra kao sto ona kaze. Sutradan uvece dolazi kod mene, samoinicijativno. Sedimo i gledamo spotove. Ja lagano spustam ruku na koleno. Ona se udrvila kao stabljika praziluka. Mislim napaljena pa nastavljam. Zbunjuje me ledeni pogled, ali ipak pipkam butinu sa unutrasnje strane. Sklanja mi ruku. Pravim najnezniji izraz lica dok probam da je poljubim. Ona sklanja glavu. Ja ponvo ona blok. Ja mavasi ona blok. Milane, kaze ona, mislim da si me pogresno procenio. Nisam znao sta da kazem. Jednostavno sam ocutao. Znam samo da su mi usi bile crvene i velike. Skoro magarece.

To sto joj tada nisam odgovorio kako treba je nastavilo da me proganja kroz ceo zivot. A sada kad se prepitujem u sebi, vrlo cesto mi izadje naglas ono sto sam trebao da kazem: PICKA TI MATERINA KURVINA, kad si jela lazanje za 200 maraka i pila najskuplje koktele sve je bilo uredu. Kad sam te vozio tamo ovamo kao limo drajver i to je bilo u redu. Kad sam te upoznavao sa vidjenim facama i to je bilo uredu... MR'S napolje da te ne vidim... Mozda je preterano, ali ono PICKA TI MATERINA sa sutiranjem u dupe je moralo da se desi.

Dakle ona je "postena" devojka. Ma nije valjda? Kod nje se nezna nista. Ni kad je isporuka zeljenog proizvoda, ni da li ce u opste da se desi. Nema cak ni definisanu cenu. Kao "mora da me setas 33 dana a nakon toga sam tvoja". Placas sopstvenim vremenom i energijom a nemas nikakve garancije. Cak nema ni musterija je uvek u pravu. Roba je vrlo cesto isoporucena, ako do isporuke i dodje, van svih rokova kad ti presedne sto si narucio. A i kvalitet se razlikuje od ocekivanog. Spolja gladac a unutra jadac.

Dok sa "kurvom" je vrlo prosto i user friendly. Jebe ti se - to kosta toliko. Za svoje pare ustedis svoje vreme, zivce i energiju. Ne mora da imas mamurluk, ne mora da je zabavljas celo vece, nema neizvesnosti i "bojim se da si me pogresno procenio". Ugovorena roba se isporucuje po placanju na licu mesta. Usluga je profesionalna i nema "ja da ti ga pusim?", nema zabijanje laktova u stomak i da grebe zubima ako se uopste umilostivi da ga pusi, ... Ne mora ni da jebes kao za orden. Jebes koliko ti se jebe. Ako ti se ne digne dobijes lepu utesnu masazu sa onim duraksovim uljem da se oslobodis tenzije. I najbolji deo je da ne moras da je ceskas po ledjima kad ti se najvise spava. Ona je placena da ode. Nema muskarca koji cim svrsi ne pozeli da cura nestane kao kada ugasis sijalicu.

"Postene" devojke, vrlo cesto nalikuju crkvi ili cak osiguravajucem drustvu. Udvaras se, trosis energiju i vreme, kupujes vecere i poklone a picku ne daju nikad pa ni tad.

prostitute.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ispao si malo naivan fat

Ali jebiga kad uvek razmishljamo svi pre kurcem/srcem nego mozgom :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kako ovaj Vule ubode poentu, cudo jedno!

pa mislim, shta ima da ubadam poentu. ovo tje ti se desiti ako dozvolish da ti se desi. ta riba je takva jer ima dovoljno takvih tipova koje mozhe da voza.

tako da, shto se mene tiche, ovo shto sam kvoutovao je jedino vredno komenta bilo :]

Link to comment
Share on other sites

Zasto je uopste izvodis na skupe vecere kad si klosar u dusi? Svi mi glumimo the Jack-a pri muvanje sa cicama, ali ko god je muvao ovu "postenu" je preterao.

S druge strane, ako ne dodje do canjapr u prvih deset dana (ili do ooopasnog petinga) - sledi noga.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Ispao si malo naivan fat

Ali jebiga kad uvek razmishljamo svi pre kurcem/srcem nego mozgom :(

Da ti naivni milane sto se zoves vladan!!

budalo

Ijaoooo mala mica voli da se mazi posle seksa, jao jao :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nejebica je vidim alarmantno prisutna medj rur zivljem, pre svega mislim na virgin squadron with no exp points at all!

ljudi, ovaj txt sam okachio bash da se niko od poletaraca ne bi zajebao na foru iz doba neolita i da bi ushtedeo sebi

kintu i vreme i zhivce (i chiste tjege)... [:D] ...a ovi sto vole/ne vole da se bude sami totalno mashe poentu texta...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

сјајно.

да, тако је. сви имамо бар по један такав моменат "црвених ушију". то је просто сазревање. "романтика"? то је за незрелу децу. код зрелих типова поглед решава ствар.

има у томе и неке слатке сатисфакције. временом оне саме нађу своје место. признају ко води игру. они који са 30 година покушавају да буду бланко романтични треба да буду музени. и емотивно и материјално. купке са латицама ружа - увек. али после неколико месеци - кад заслужи. да схвати да ништа не иде здраво за готово.

мој другар лепо каже, ко је много јебао до 25-27, може да се хвали као јебач. после се не рачуна. није занимљиво.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Brate, de se izvodi devojka koju tek muvaš na skupu večeru? Šta se to desilo sa ovim društvom, ili sam ja retrogradni relikt prošlosti...

U stvari, sama ova priča je pogrešna u startu. Vrtiš se oko neke koja je samu sebe proglasila za mega ribu grada, a oćeš romatiku. Ko da si rastao u Italiji šezdesetih, a ne u Srbiji devedesetih.

Link to comment
Share on other sites

jedan drugar izveo u ny jednu ribu sa faxa u neki ekstra restoran, platio racun $200, i posle vecere ona se pozdravila sa njim i otisla kuci.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Вуду, није се она прогласила за мега рибу, ТИ си је прогласио, и ниси јој дао романтику јер волиш романтику, него јер МИСЛИШ да је то оно што она хоће, тј. да је то пут до онога што ти хоћеш - жестоке јебачине. и онда ти се црвене уши. паметном је доста једном.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Zašto misliš da neko ne voli romantiku ovako nevezano za jebačinu?

Nadam se da je tekst postavljen iz edukativnih razloga (mada, ovo se svakom u životu desi, a kome se ne desi, njemu ne vredi ni pisati), jer Nigeru, imaš 31 jebenu godinu i treba da se ženiš, zajebi pričice iz života mladih studenata...

Link to comment
Share on other sites

не кажем да не воли. проблем је само како се односи према њој, тј. како је примењује. незрели је избаце у први план и бивају опрани, а зрели је чувају за специјалне прилике - зашта и треба да се чува.

Nadam se da je tekst postavljen iz edukativnih razloga (mada, ovo se svakom u životu desi, a kome se ne desi, njemu ne vredi ni pisati), jer Nigeru, imaš 31 jebenu godinu i treba da se ženiš, zajebi pričice iz života mladih studenata...

[roflmao]

јеси ли чуо, Црнчуго ниједна!?!?!?!

е Вуди, јбт...

[:D][:D][:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...