Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

ma,nasi komentatori lupetaju samo tako :))

sto se tice novaka,nije ni meni jasno sto ga hejtuju ljudi,kakav god da je,imamo jednog od najboljih tenisera na svetu. ne vidim sta se nadal mnogo razlikuje od njega,ide mi na kurac isto sa onim njegovim dranjem posle svakog poena. i kao sto rekoste,mlad je a vec je jedan od najboljih.. pa kako da ostanes da kazem ''normalan'' u toj situaciji. nije da ga ja nesto mnogo gotivim,ali jednostavno mi je drago sto imamo nekog da nam prestavlja zemlju na taj nacin.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bravo Nole

ja se nadam od vaterpolista da ce napraviti akciju kao zabari u fudbalu, i da ce osvojiti zlato :))

bice tu svashta...Hrvati i Crnogorci su kalkulisali i namerno izgubili po utakmicu da bi nas izbegli u chetvrtini/polufinalu, i tako izjebali jedni druge. Najverovatnije idemo na Shpance u chetvrtini finala, a na Amerikance u polufinalu.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

mozda je tebi chudno, ja sam se toga nagledao i u mushkom i u zenskom tenisu

retko koji teniser/ka nije sjebao/la neki reket u svojoj karijeri

edit: ubacio se mitch

nije samo Juzni, tu su Rodik, Serena, pre par godina Federer im je jebao kevu, Nadal...chak i budjava Hantuhova. Da ne pominjemo Safinove...

druga stvar je shto su to srpska posla, pa nam stalno neshto smeta kod drugih Srba

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

^ naravno,ima ih koliko oces... cak mislim da su oni stariji teniseri bacali i vise rekete,sad polako svi postaju hladnokrvniji,federer fazon :)

necu da serem sad, ali ne znam da li si nekad igrao tenis starbache i da li ti se desilo da ispizdis u trenutku jer si nesto glupo odigrao a nisi hteo. jednostavno,najlakse sto mozes da uradis u tom momentu jeste da bacis jedan obican reket a srecom oni ih imaju na pretek :) pa i nije steta neka.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

igrao je tenis stija :) samo mnogo voli da sere :P on bi da svi budu gospoda na terenu :) jebiga, nije svako u stanju da kontrolishe svoja osecanja u zadatom trenutku... da, i meni smeta shto je pocheo vishe da ih pokazuje na terenu, but who am i to judge that? seti se samo mekinroa, pa on se bre svadjao i pichkarao sa sudijama na skoro svakom mechu :)

Link to comment
Share on other sites

jebem ti jebenu stotinku pokrali su cavica bre!

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

stijo, mrzi me sad da trazim, al sigurno ima negde...vise puta sam cuo tu pricu da za vecinu americkih sportista garantuje njihova federacija i da ne podlezu doping kontroli...pa pogledaj samo kosarkase, ko kaze da se onaj lebron ne drogira taj je blesav...a uostalom zar nije logicno da se neko ko je oborio nekoliko svetskih rekorda i uzeo nekoliko zlata testira...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne projektuj se lol

ovo kod novaka me nervira iz par razloga

- za njega navijam, i time mi vise smeta kad se ponasa ko seljak

- tako se ranije nije ponasao. kad ste ga poslednji put videli nasmejanog na terenu jebote?

i kapiram ja da ti neuporedivo vise gledas tenis, i da znas o njemu, ali mi onda promice kako nisi uvideo razliku izmedju izrazite manjine igraca koji izvilene na SVAKOM JEBENOM MECHU (u koje spada i nole u poslednje vreme), i igraca koji izvilene dvaput godisnje

i sto se mene tice, moze prvih 10 na svetu da lomi tri reketa po gemu, to ce me uvek nervirati (jos i vise ako navijam) jer tenis je dzentlmenska igra, i tu je kraj price

ahahaha :*

"tenis nije za ove sto su do juce sutirali kamenje po poljani" :)

// ali da se vratimo na temu

finale 100m za muskarce za cuku, je mislite da moze da padne WR?

i jos jednom molba

Poenta cele diskusije. Kraj :)

Link to comment
Share on other sites

// ali da se vratimo na temu

finale 100m za muskarce za cuku, je mislite da moze da padne WR?

ako pogledamo prosle trke,mislim da moze lako da padne :)

inace,jel istina da je phlepsu stopalo 54? ili je to neka urbana legenda. meni je taj lik skroz nekako istipovan,citao sam isto da su mu noge nesto krace u odnosu na gornji deo tela i da na suvom (lol) ima poteskoca kad hoda. mozda seru ljudi,ali mislim da ovaj nije skroz chist....

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

primetio sam da u poslednje vreme srbi se gotovo dele na one koji fantaziraju o smrdljivom geju federeru ili o bicepsu nadalu... ja zabezeknut sta imam da gotvivim bilo koga od njih pored zivog i zdravog noleta???? nek baca i psuje, nek bude chovek a ne kao kompleksash u belom prslluku koji polako odlazi u penziju...

gg nole

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne projektuj se lol

ovo kod novaka me nervira iz par razloga

- za njega navijam...

zamisli tek da navijash za Nadala, kako bi te bilo blam od vadjenja tangi iz bulje ili za Federera od konjskog zabacivanja shishkica u stilu Dushana Kalichanina iz najboljih dana :)

jer tenis je dzentlmenska igra

u kojoj je glavni baja Mekinro

primetio sam da u poslednje vreme srbi se gotovo dele na one koji fantaziraju o smrdljivom geju federeru ili o bicepsu nadalu... ja zabezeknut sta imam da gotvivim bilo koga od njih pored zivog i zdravog noleta???? nek baca i psuje, nek bude chovek a ne kao kompleksash u belom prslluku koji polako odlazi u penziju...

gg nole

qft

a shto se tiche 'dzentlmena', mislim da je Djokovic mnogo veci baja i dzentlmen od prepotentnog i licemernog Federera, shto se najbolje vidi nakon poraza(kada ih dozive)...Federer sikti kao Golum na konferencijama, a Novak pokazuje postovanje prema pobedniku. itd

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Lik nije sa ove planete definitivno.Ima 20 godina samo for the record

edit:govorim za Bolta naravno

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ovaj Bolt u stvari ne postoji [:)]. On je izraz kolektivnog ludila ove planete. Lik trci bez napora posle prvih 35 metara i obori svetski rekord. Koja je shansa da se lik rodi, bude ubedljivo najbrzi na planeti i da se pritom preziva "Bolt"?! Jebeno neverovatan je.

Jedva cekam da ga vidim na 200m i uporedim sa Majklom Johnsonom. Nikad necu zaboraviti kad su ova dva mentola komentatora srali, parafraziram :

- U 3coj stazi trci Majkl Dzekson, ovaj izviniti dragi gledaoci, Majkl Dzordan.

- Ono shto je kolega Kovinjalo hteo da kaze je da je on u Americi popularan kao njih dvojica.

[roflmao]

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...