Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

Paljba, pljuvachi gimnastike. Jednom u chetiri godine da moze da se vidi vrhunska gimnastka na tv-u, zamisli molim te, kako cete li izdrzati?

da, u nasoj drzavi je gimnastika jako popularna. mislim... lol

ukoliko se u isto vreme igra rusija - hrvatska ili grcka - nemacka u kosarci, ne znam da li iko ima dileme shta bi vecina ljudi koja gledao OI pre posmatrala

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, u nasoj drzavi je gimnastika jako popularna. mislim... lol

ukoliko se u isto vreme igra rusija - hrvatska ili grcka - nemacka u kosarci, ne znam da li iko ima dileme shta bi vecina ljudi koja gledao OI pre posmatrala

tako je...ima ne eurosportu gimnanstike do mile volje, ocemo sketba! :)))

jednom u 4 godine je olimpijski turnir u basketu

Link to comment
Share on other sites

Ali wulfi, ana vise nije debela :(

Znam, al' ja volim tako da joj tepam. Za mene ce uvek biti onaj bucmasti JB sa protezom. :hugz:

da, u nasoj drzavi je gimnastika jako popularna. mislim... lol

ukoliko se u isto vreme igra rusija - hrvatska ili grcka - nemacka u kosarci, ne znam da li iko ima dileme shta bi vecina ljudi koja gledao OI pre posmatrala

A ukoliko bi ovih dana tu istu vecinu pitali da li bi mozda umesto tog basketa radije gledali reprizu nekog tenisa koji je bio pre manje od sat vremena mislim da bi taj tvoj basket izduvao samo tako. I to bi bilo skroz kul shto se tebe tiche, amirite? Na kraju krajeva, bio je odlichan basket sinoc (Shpanija - Kina), u chemu je problem? Probaj da gledash malo dalje od svog dupeta, mozda primetish neke ljude koji vole razlichite stvari.

tako je...ima ne eurosportu gimnanstike do mile volje, ocemo sketba! :)))

jednom u 4 godine je olimpijski turnir u basketu

I ako se ne varam jednom u chetiri godine je svetsko prvenstvo u basketu, i jednom u dve godine je evropsko, pa imamo i raznorazna juniorska takmichenja, ume i to da se prenosi (bilo neko finale pre par dana), pa ex-yu i evroliga... gimnastike ima jednom u chetiri godine, a ja nemam jebeni eurosport.

Inache, vrhunsko klanje je bilo u gimnastici, ekipno za zene, epic shit izmedju Kine i Amera i RTS to pushta u 06:50... gg, nemojte sluchajno neki iole pristojan termin.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

pa u 6:50 je bio verovatno lajv

ja sam gledao malo popodne na jurosportu cini mi se. ona deca iz saksije od 35 kila, dzizs sta rade :O

Pishe snimak.

Poenta je u tome da je to bilo TO shto se tiche gimnastike na ovoj Olimpijadi. Ono najuzbudljivije i najatraktivnije. Hamm-a nema, Kineza ce teshko neko dobiti, zene u pojedinachnoj mogu mozda da budu interesantne samo ukoliko ona mala amerikanka zeshce pusti u gace od treme.

I dok ja sada moram da jurim neki torrent zenskog ekipnog (koji verovatno necu naci -_-) Formica i ekipa ne mogu da prezale shto im nije omoguceno da isprate kompletno takmichenje po grupama u basketu jer je za to toboze krivo chuku i po gimnastike od juche.... ajmo malo objektivnosti.

eno sad ide repriza gimnastike na RTS2 :)

ZOMG bye!

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Poenta je u tome da je to bilo TO shto se tiche gimnastike na ovoj Olimpijadi. Ono najuzbudljivije i najatraktivnije. Hamm-a nema, Kineza ce teshko neko dobiti, zene u pojedinachnoj mogu mozda da budu interesantne samo ukoliko ona mala amerikanka zeshce pusti u gace od treme.

I dok ja sada moram da jurim neki torrent zenskog ekipnog (koji verovatno necu naci -_-) Formica i ekipa ne mogu da prezale shto im nije omoguceno da isprate kompletno takmichenje po grupama u basketu jer je za to toboze krivo chuku i po gimnastike od juche.... ajmo malo objektivnosti.

btw, gledao muski viseboj, onaj kinez ih sabio na kraju, mada je japanac bio odlican i uzeo srebro na kraju...mada, malo mi cudno daju ocene, onaj nemac recimo koji je pao sa vratila i posle odvezbao nista posebno dobio istu ocenu ko japanac koji je bez greske odradio vratilo...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

A ukoliko bi ovih dana tu istu vecinu pitali da li bi mozda umesto tog basketa radije gledali reprizu nekog tenisa koji je bio pre manje od sat vremena mislim da bi taj tvoj basket izduvao samo tako. I to bi bilo skroz kul shto se tebe tiche, amirite? Na kraju krajeva, bio je odlichan basket sinoc (Shpanija - Kina), u chemu je problem? Probaj da gledash malo dalje od svog dupeta, mozda primetish neke ljude koji vole razlichite stvari.

poredis tenis i basket. da, ako je izbor na mecu Nadal, Federer. Djokovic - neki lik. Jankovic - x protivnica. to je apsolutno u redu. sve ostalo je jedna velika smejurija.

sada se USA - Grcka igra, a mi gledamo tenis. to je ok, gledamo Federera.

medjutim, igra se mec Nemacka - Grcka (finale EP u Bgu) a mi u to vreme gledamo kako neko preskace kozlice i krugove i slicne discipline.

da ne pominjem da ne znam ni da li ima nasih takmicara tu. onda je to vec komedija.

nemam ja nista protiv gimnastike, ako se nadje vremena, i ako nema nista interesantnije da se gleda -- fine.

medjutim, kosarka je posle fudbala najgledaniji sport ovde (recimo i posle tenisa), i ako treba da se gleda gimnastika jer ... hm... zasto ono mi gledamo to? a da... to se prikazuje jednom u cetiri godine.

ti onda u tom slucaju ispadas jako komican, i da ljudi vole razlicite stvari shto ne znachi da umesto partizan - fenerbahce ja trebam da gledam esmeraldu.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...