Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

Svecano otvaranje je u petak, ali.. neko krece vec sutra :))

Srbija - Australija, fudbal, orlovi protiv... kengura lol :))

nikad necu zaboraviti izjavu tosica, dal za blic, il tako neke novine.. "Idemo tamo prvi da bi se vratili poslednji"

da li je to moguce? mislim ok je, ajde.. ker si, seva ti paja za repku, oces sto pre da se vratis svom klubu, razumem.. al da tako nesto kaze u javnosti, mislim da nikako nije u redu.

to sto djukic nije autoritet, to je druga stvar.

elem, nisu oni jedini tamo.

najvise nada polazem u odbojkase, i naravno vaterpoliste.

+jasna sekaric...standard

+ milorad cavic koga smo svi jako zgotivili u poslednje vreme.

+ teniseri

vidite da kupite neke novine, koje donose i Olimpijski vodic, gde imate sav raspored.

bice ovo jako jako... zanimljivo :))

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svecano otvaranje je u petak, ali.. neko krece vec sutra :))

Srbija - Australija, fudbal, orlovi protiv... kengura lol :))

nikad necu zaboraviti izjavu tosica, dal za blic, il tako neke novine.. "Idemo tamo prvi da bi se vratili poslednji"

da li je to moguce? mislim ok je, ajde.. ker si, seva ti paja za repku, oces sto pre da se vratis svom klubu, razumem.. al da tako nesto kaze u javnosti, mislim da nikako nije u redu.

to sto djukic nije autoritet, to je druga stvar.

elem, nisu oni jedini tamo.

najvise nada polazem u odbojkase, i naravno vaterpoliste.

+jasna sekaric...standard

+ milorad cavic koga smo svi jako zgotivili u poslednje vreme.

+ teniseri

vidite da kupite neke novine, koje donose i Olimpijski vodic, gde imate sav raspored.

bice ovo jako jako... zanimljivo :))

to "da bi se vratili poslednji" moze da znaci i kao, bicemo prvi, svi ce otici kuci, a mi cemo sacekati da dobijemo pehar, pa cemo se tek onda vratiti (poslednji)....

jeste los odabir reci, ali on je ipak fudbaler.

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ne morate da kupite novine, ima na internetu tacan raspored svih takmicenja :)))

shta ej bilo an kraju sa fudbalskom repkom jer su u ful sastavu ili su klubovi bili na prvom mestu?

koliko sam ja skapirao samo nant nije pustio babovica i fitju djordjevica.. svi ostali su tu ..

pretece me sinister

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

to "da bi se vratili poslednji" moze da znaci i kao, bicemo prvi, svi ce otici kuci, a mi cemo sacekati da dobijemo pehar, pa cemo se tek onda vratiti (poslednji)....

jeste los odabir reci, ali on je ipak fudbaler.

izvinjavam se, retard sam. sad sam opet procitao text, i sve pogresno protumacio

A ima li jebeni raspored SVIH prenosa na RTS-u? I cannotz find it on teh intarwebs.

pa zato sam i rekao da nadjete neke novine, npr. novosti, gde daju tacan program rts-a

Bring It

Link to comment
Share on other sites

:salute:

Bah, raspored ima do 11-tog, za dalje nishta. I za ta tri dana, dizanja tegova ima 25 minuta... ZASHTO JA PLACAM PRETPLATU????1?1?1!!?!?! :rage:

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

"Sud za arbitražu u sportu (CAS) presudio je da Barselona, Verder i Šalke nisu obavezni da svojim fudbalerima dozvole da se takmiče na Olimpijskim igrama u Pekingu.

Barselona se žalila zbog Argentinca Lionela Mesija, Šalke zbog Brazilca Rafinje, a Verder zbog njegovog zemljaka Dijega. Nigde se, međutim, ne pominje da li se Verder na odluku Fifa žalio i zbog srpskog reprezentativca Duška Tošića."

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

jebote smorio sam se,ne mogu da verujem da ih nismo pobedili.Kako su jadni samo kenguri.Svaka cast momcima za igru.Igraju leprsavo,lepo za oko.Steta.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

to "da bi se vratili poslednji" moze da znaci i kao, bicemo prvi, svi ce otici kuci, a mi cemo sacekati da dobijemo pehar, pa cemo se tek onda vratiti (poslednji)....

jeste los odabir reci, ali on je ipak fudbaler.

pa na to je i mislio. sinistere koji si nap :(

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

dobro smo igrali danas protiv Australije, svaka chast Djukicu

Da, svaka mu cast sto je 70 minuta igrao kao pickica sa jednim napadacem, i to Rakicem koji ni Stanka ne bi mogao da predribla... Koja je vajda od te leprsave igre kad raspaloj Australiji ne mogu gol da daju?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...