Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najachi je cira, koji kao dolazi, en ne znam ja ni za kakve probleme, aca je pao, shefik je povredio prst na treningu, ono chovek doalzi sa gipsom na ruci jbt:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

a i Šapić je mentol, više puta potvrđeno do sad, i nikad nije dobro odigrao bitnu utakmicu, sve je zasrao..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jeste, u nevažnim utakmicama. Dača je uvek bio taj koji nas je vadio iz govana kad je bilo bitno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebote Pero,stvarno,pored zivog Vujasinovica ti spominjes Dachu:)

Dača nas je izvukao u Kranju samo tako,a Vujas mi ide sad na kurac sa izjavama u medijima, pa ga ne gotivim [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

odavno se shapci i vujasinovic ne mirishu... e sad ovo sa shefikom mi nije jasno, u glavnom u tom fajtu ja bih navijao za shefika :D jbte njega kada vide na golu pune gace svi, a shapica samo jednom bocnesh i napravi 3 iskljuchenja u nasoj kontri...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dača nas je izvukao u Kranju samo tako,a Vujas mi ide sad na kurac sa izjavama u medijima, pa ga ne gotivim [:D]

A lob u polufinalu u Fukuoki,u poslednjoj sekundi,protiv Rusa?:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@vitja

zasto su ove 3 medalje OMFG?

zato shto su 2 od te 3 osvojene u sportovima u koje drzava nije investirala uopste. i te individue su nacinile taj uspeh svojim radom.

dakle ostaje nam jedna medalja. zasto je i ta medalja OMFG. pa zato shto je osvojena u sportu koji ne igra vise od 4 nacije na svetu. (ja amere i dalje ne racunam u ozbiljnu repku). i mi napravimo takvu pizdariju da dobijemo laganica kostur, i umesto da pokidamo sve redom mi dolazimo u situaciju da nas ameri bukvalno potope ko niko do sada (ameri wtf. lol?).

shta je sa sportovima u koje treba ulagati i u kojima je pozitivna selekcija potrebna? nema ih. nestaju. ovo mlada reprezentacija shto je u basketu uzela zlato je verujem i poslednje ili jedno od poslednjih zlata koje cemo verovatno i uzeti ako se nista ne promeni. ne bih o imenima u jos mladjim selekcijam, ali polako i tu ima te lose selekcije i polako i tu dozivljamo debakle.

zasto je ovo OMFG? cavicu je nudjen ogroman novac od strane x zemalja da pliva za njih. medjutim, iako nije dobio nista od srbije niti je srbija ulozila ikakav novac u njegov talenat, on ipak pliva za Srbiju. obecan mu je stan u beogradu posto planira da zivi ovde. gde je taj stan? hm...

shta je sa veslacima koji su otisli da veslaju za madjarsku i hrvatsku? ista se stvar desila kao i shto se desava sa Cavicem.

kod nas je sport postao mesto gde se meri how much shit can you take, i naravno mnogima dokurchi pa odustaju ili idu pa nastupaju negde gde se njihov talenat ceni.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...