Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledao sam sinoc vaterpolo i ako ono nije bio nameran poraz,onda bolje da se zapitamo.Ono fazon,dali su nam 8 golova gde njihov igrach sam prima loptu na 2 metra od goshe i onako stoji 5 minuta i pita ga u koji ugao hoce da mu sutne.Sve u svemu,da smo sredili do jaja prolaz,jesmo :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Naravno i dalje spominje njeno bozansko telo (iz svih uglova jelte) kao i zlu protivnicu koja se jedina ne raduje pobedama Isinbajeve.

Jebote koji kralj, jos je gori nego pre :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

znaci koja je budala onaj korac to nije normalno...ishinbajeva oborila svetski rekod u skoku s motkom(5.05) pre 15 minuta, a korac jos drka na nju na tvu...

E u kurac, Korac je ozbiljno zaljubljen u nju, stvarno zapeni kad god je vidi... propushtam priceless olimpijske momente. :/

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

koji je korac car =o))

hvala ishinbajevoj sto g aje podstakla na onakvo nesto =o)

inache, ko sto rekoshe na vestima - odbojkashi i ashice, kao i vaterpolisti vecheras igraju chetvrtfinala, a takodje rano ujutro ona nasha mlada skakachica u dalj izlazi na kvalifikacije...

Link to comment
Share on other sites

ste uhvatili onaj deo o vudu magiji, zapravo radilo se o flasteru na nozi jamajchanke za koji se on istripovao da je neki drevni simbol:)

chovek se rasprichao kako to oni vole da praktikuju i kako deluje na rastojanjima i do 1000km:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

evo koga zanima,nasao sam nesto vise o koracu :)

LINK

inace,ortak zna duska koraca,i secam se da je jednom bio ispred pete gimnazije i ''pricao'' sa nama.. koja je to komedija bila,lupetao je,pitao kako se preziva svaki od nas i onda kao na osnovu prezimena govorio iz kog smo plemena i tako neka sranja ?? naravno,bio je pijan ko letva u 4 popodne :) ali inace,gotivac ovako :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ae Kole posto me mrzi da guglam,daj termine za sve veceras :)

e da,skakachica u dalj,Ivana Spanovic love ;***

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

evo koga zanima,nasao sam nesto vise o koracu :)

LINK

inace,ortak zna duska koraca,i secam se da je jednom bio ispred pete gimnazije i ''pricao'' sa nama.. koja je to komedija bila,lupetao je,pitao kako se preziva svaki od nas i onda kao na osnovu prezimena govorio iz kog smo plemena i tako neka sranja ?? naravno,bio je pijan ko letva u 4 popodne :) ali inace,gotivac ovako :)

ahaha, pogledajte komentare na ovom linku, rofl:))

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...