Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znachi ne verujem.... otisao sam da spavam odmah posle trke. ali sam se budio jedno tri puta.

gledao sam ove snimke i ja verujem da je chavic vrhovima prstiju dotakao pre nego shto je ovaj tresnuo na onaj finish line*

*lakse mi je da verujem u ovo. jer kad pocne zajebavanje prekookeanskih drugova moram necim da se branim :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

bravo chavo, majstore

serem ti si nasnifanog amera

i pazite vi sad, cava otkazuje svoje trke da bi bio spreman, a ova konjina nadrogirana ide na 8 medalja jbt, pa ko tu koga zajebava, ko je njima uopshte obezbedio taj dop free status, ako necesh na kontolu ajde cao, kao garantuje amerika, lol.

al kad se napalio voditelj majko mila, u jednom momentu sam se uplashio...

:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

i ja sam cenio da je pre, al sad kad sam pogledao ovo shto je neko kachio, tj deo snimka pod vodom, nisma vishe siguran.

en zaboravite da su u pitanju 100ti delovi sekunde.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ma phelps je dopingovani magarac i nema sta dalje da se prica... jebote,chava se priprema za delfina na 100 metara samo,a ovaj vozi 5 trka u istom danu i pritom obara rekorde i kao to je normalno. pa kad sam procitao negde kako se hrani,sta jede i to,nisam mogao da verujem. uglavnom 12000 kalorija dnevno unese,popije gomilu energetskih pica i ko zna cega jos. a fazon nema ni gram masti na sebi :) mislim kolika konjina moras da budes.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...