Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

nema sanse da se uplati na dinaru zato sto ce da pocnu za koju chuku.Jedino ovi sa online nalozima,khm khm,Branko duvaj ga,khm khm :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najbolji srpski plivač Milorad Čavić bio je najbrži u polufinalu trke na 100 metara delfin na Olimpijskim igrama.

Čavić je stazu preplivao za 50 sekundi i 92 stotinke, osvojio prvo mesto u drugoj polufinalnoj grupi i izborio najbolju, četvrtu stazu za finale. U petoj stazi plivaće Majkl Felps, koji je bio najbrži u prvom polufinalu, ostvarivši vreme 50,97. Finale je na programu u subotu rano ujutro po našem vremenu.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

massive respect za chavica, stvarno se nadam da je i kad je uzeo rekord stede osnagu za finale, kada se prave wr-ovi

grujo sram te bilo, bre chak i ja koji gotovim dinaru i navijam za nju chesto znam za koga ser navija na olimpijadi...majkumu =o)

mech je danas oko podne, odma posle toga na istom terenu nole vs nadal

Link to comment
Share on other sites

mrcina ruska...

gledao sam loma i kvalifikacije za 100m, tj chetvrtfinalne grupe, kako vec, ovaj lik shto drzi wr kao da je krenuo u neku shetnju a josh ej istrchao 9.92.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

brate minli, iako je prežvakana tema, ja po hiljaditi put moram da kažem da mi ne ide u glavu kako vrhunski sportista može biti jebeno debeo.

mada, sve što ima da se kaže o tom ženskom tenisu je tipsa već rekao u onom svom intervjuu. da tu ima gram taktike, davala bi joj jelena duboke lopte sa visokim odskokom, pošto to ne ume da vrati. al pošto igraju ko botovi, naravno da je dobijala brze niske lopte.

Link to comment
Share on other sites

brate minli, iako je prežvakana tema, ja po hiljaditi put moram da kažem da mi ne ide u glavu kako vrhunski sportista može biti jebeno debeo.

mada, sve što ima da se kaže o tom ženskom tenisu je tipsa već rekao u onom svom intervjuu. da tu ima gram taktike, davala bi joj jelena duboke lopte sa visokim odskokom, pošto to ne ume da vrati. al pošto igraju ko botovi, naravno da je dobijala brze niske lopte.

evo za one koji to nisu procitali :D

"Teniseri u 99 odsto slučajeva ne podnose ženski tenis. Ne postoji sport u kome muški deo toliko odskače kvalitetom od ženskog, kada se uzme u obzir koliko teniserke zarađuju. Moj prijatelj kaže: „Da se ja pitam, teniserki koja osvoji grend slem može da se plati avionska karta, i ništa više“. Da nemam Anu i Jelenu u svom životu kao, uslovno rečeno, prijateljice, ko zna šta bih ti sve napričao. Naravno, cenim i poštujem njihov trud jer ne treniraju ništa manje od mene. Kad sam bio junior, sa 16 godina, moj vršnjak i prijatelj Švajcarac trenirao je s Martinom Hingis mesec dana na pripremama. Ona je tada bila dominantna kao sada Federer, osvajala je sve živo, a za mesec dana nije mu uzela dva gema, a on je imao samo 16 godina. Stavljam na stranu to što žene serviraju brzinom od 160, a muškarci 220 km/h. To je druga stvar. Ali razmišljanje žena na teniskom terenu ne može da se poredi sa razmišljanjem muškaraca. Taktika teniserki je „udri tamo gde tvoja protivnica nije“. I ništa više! Ne postoji kod njih „ajde sad spin, sad je važan poen, digni malo, promeni na bekhend“... Neme šanse! To je samo „zatvori oči i sevaj iz sve snage na drugu stranu“. Što je najgore, danas se igra takav tenis i takve igračice prolaze. Pogledajte sestre Vilijams, Šarapovu, Anu Ivanović, koja udara kao kamion na steroidima. Iz sve snage - u drugu stranu! Malo sam kritičan prema tome kad pogledam koliko one zarađuju, a kako nosioci u ženskom tenisu prolaze prva kola. To me najviše nervira, dođe mi da odem u WTA i sve ih tamo... Obrati pažnju na prvi sledeći turnir i videćeš da sam u pravu. Gledam jednog Federera koji je toliko neprikosnoven, a mora da se oznoji sa jednim Staraćeom, Almagrom, pa se još desi i da izgubi set... Onda gledam Anu Ivanović ili Mariju Šarapovu koje izgube tri gema u četiri meča na turniru, ili bacim pogled na ženski žreb i vidim da je od prvih 16 na listi prošlo dalje njih 15, s tim što su ukupno izgubile 50 gemova. Sve zajedno! E, onda mi nije dobro... Veoma mi je drago što imam devojku koja razume moju profesiju. Trenutno je, uslovno rečeno, na poslu koji radi sama svoj šef i može da organizuje vreme da bismo mogli da budemo zajedno. I za ove dve i po godine, koliko smo u vezi, retko se dešava da smo razdvojeni duže od tri nedelje. Koristimo svaku priliku da budemo zajedno. Ona zna da ovakav život nije nimalo lagan, da 40 i kusur nedelja godišnje živim po hotelima i nadam se da će do kraja imati razumevanja za to."

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

novak fantastično servira ceo treći set i onda na 4:5 ne ubaci nijedan prvi servis = mentalni problem. onaj smeč ne vredi komentarisati, penali na meč loptu ne postoje prosto, svejedno da li je tvoja ili protivnikova.

al jebi ga, to bar pokazuje da mu je stalo, i da ipak nije toliki salonski srbin kolikim ga mnogi smatraju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...