Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Los dan za nas bas. Moze da se poredi sa onim danom kad smo izgubili vaterpolo i odbojku. No ovde je chavke izvukao prosek. Bice dobro bre. Ima da ih sabijemo sve :) Malo sam se razocarao uopste u nas sport. Tenis je prosao u sustini super, ubile su nas povrede. Tj. Jankova povreda i anina "povreda" :) Gledao sam dosta odbojkase. Nije nam propala odbojka, ali se srozala za klasu odnosne dve. Bas protiv poljske, kao sto je i komentarisano, prijem. Ubio nas prijem. Nekako nam nije ni blok isao. Samim tim bas smo zakazali. Da nismo Miljkovica bilo bi 200 razlike :) Vaterpolo, vidno smo pali sa igrom, katastrofa sa Hrvatima, nije to sto smo izgubili, nego kako smo izgubili. Fudbal necu da komentarisem. Sto se tice atletike, tu se takmicimo sa onim dobrim starim "vazno je ucestvovati". Takodje sam mislio da cemo da uzmemo medalju neku iz pucanja, al eto. Sto se tice ove rasprave o gimnastici, realno meni je bilo super da odgledam malo, ali preterali su ga. Neke sportove nisam ni video uopste, tj nisu ih ni prikazivali, a meni se naprimer bas gledalo streljastvo. Mozda gresim pa je bilo, ali stvarno nisam video.

Link to comment
Share on other sites

@formica

Hvala za intervju :). Gde je to davao?

@topic

No comment, stvarno. Kapiram da ga je pritisak sabio + sto mu je lik vratio prvi smec, dokusurilo ga je.

mislim da je u pitanju bio b92. neka me neko ispravi ako nije.

jebiga za Noleta. posebno se glupirao na onih 0-30 kad je bio blizu brejka. onda je dosao taj smec i to je to za ove OI.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

al jebi ga, to bar pokazuje da mu je stalo, i da ipak nije toliki salonski srbin kolikim ga mnogi smatraju.

upravo jeste, zato sto da je suprotno, dobio bi..

ovako, ostaje samo na tome da je pokusao da dobije prvog reketa sveta.

jos jednom, glupi novak! (zato sto nije promenio na nadalov forhend u odlucujucim trenucima meca, tj poslednjem poenu)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...