Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gde nam je sad taj famozni timski sport. Stalno smo mi bili i dobri u kosarci i u fudbalu i naravno regularno odbojka i vaterpolo, sa po nekim ubacima rukometa cisto da pokazemo da smo i tu jaki. Eto sad se tek vidi kakvi smo slepci. Nemam nista drugo da kazem.

kad smo mi to bili dobri u fudbalu ???

Link to comment
Share on other sites

Gde nam je sad taj famozni timski sport. Stalno smo mi bili i dobri u kosarci i u fudbalu i naravno regularno odbojka i vaterpolo, sa po nekim ubacima rukometa cisto da pokazemo da smo i tu jaki. Eto sad se tek vidi kakvi smo slepci. Nemam nista drugo da kazem.

u kom to veku smo bili dobri u fudbalu? :D

Stvarno cudna ova olipijada, ameri recimo nisu osvojili nijedno zlato u sprinterskim disciplinama, a evo osvojice medalju u vaterpolu eeeej.

Link to comment
Share on other sites

kad u svim sportovima radimo sistematski protiv sebe.

u fudbalu imamo mafiju, isceniranu ligu, mamine tatine sinove, o tome je bilo reci i knjiga i tomova da ne pricamo

u kosarci imamo opet mafiju (doduse u manjoj meri nego u fudbalu), procente, JADRANSKU LIGU, vrbovanje igraca da igraju za druge reprezentacije (cg for example)

u vaterpolu imas partizan koji ide i dere po nasoj ligi bez i jedne jake utakmice pa kad izgube u evropi onda kako to. pa lako kad nemaju jako domace takmicenje. pa se onda nudi jadranska liga cg, hrvatskoj itd, gde bi bila sjajna konkurencija. shta radis nash savez da nas ugura tamo? nista

u odbojci... znash shta... ono... kao... hm?

u rukometu ja vishe ne znam da li iko kod nas zna da postoji ovaj sport koliko je uvenuo

- neverovatno kako jedan narod, moze sistematski da jebe svoj sport. kako jedan narod ima takve pojedince, koji se ne mogu vise i nazvati pojedinci vec masa ljudi, gungula, koja bez grama casti i obraza donosi najgore odluke po nas sport. a odatle i taj nedostatak sportske hrabrosti koje je bilo kroz istoriju naseg sporta. sada je nema... samo sportsko okruzenje je toliko bez casti i obraza da ti igraci nemaju pozitivnu energiju i okruzenje da imaju pobednicki mentalitet.

bruka i sramota.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

meni se iskreno cini da su se vaterpolisti smorili,kao da nemaju zelju...

isto tako su bili odbojkasi dok ih nisu ''podmladili'' pa sad se kao bore.

ali opet,ne nerviram se,ali mi je krivo u neku ruku jer znam kako smo razbijali taj basket,odbojku i vaterpolo nekad. ok,nije strasno izgubiti u polufinalu,ali zasto od amera jebem mu mater,i odbojku i vaterpolo. pa to su i jedini sportovi gde mozemo da ih dobijemo...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pade rekord i na 4x100 lol

znaci posle BEYOND GODLIKE ide USAIN BOLT

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

kad smo mi to bili dobri u fudbalu ???

1948, 1952 i 1956 osvojili srebro i onda 1960 osvojili zlato pa onda 1984 bronzu :ppppppp,doduse tada smo bili Jugoslavija :D...

elem

Ameri su stvarno zasluzeno pobedili,jes da ih mrzim al stvarno,kad se promasi onoliko prilika ne moze da se dobije tekma...mozda im je islo i na ruku sto su se odmarali vise,al stvarno su nasi igrali krajnje lose

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ako uzmemo lepo sve u obzir nikad nismo dostigli ono u fudbalu kao u odbojci/vaterpolu/kosarci. Samo sto je jedina forica da su u fudbalici vece pare i teze se stize do vrha. U svakom slucaju kao Srbija ako stvarno tako gledate nikad nismo bili dobri, ali ako cemo vec tako onda kao Srbija nismo bili ni super u kosarci. Ne mislim da smo bili u klasi sa brazilcima, italijanima, francuzima itd vec objektivno gledano bili smo prosto mnogo bolji nego sad, sto moze sasvim normalno da se nazove dobrim. Tako da se izvinjavam ako ste me shvatili kao da nam je fudbal bio direktno rame uz rame sa kosarkom/vaterpolom/odbojkom. Cisto kazem da je bio kvalitetniji mnogo, ali fudbal je fudbal jbg.

Link to comment
Share on other sites

69/63

Drze se Spanci sa Amerima, u basketu...

Kako me nervira kad krene ovo divljanje na parketu...crnci....ololol...

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...