Jump to content

Dragon Age Origins


G!!!

Recommended Posts

pa znam voodoo ali daleko je lepse kad to sam otkrijes nego kad procitas negde is it not :)

inace ja sam odustao od smaranja, fajtova po 15 minuta, loadiranja po 3 puta i prebacio igru na easy :)

sledeci put kad budem igrao sa drugim likom igracu na normal il na hard, sad samo hocu da vidim pricu :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ja sam se specializovao sa revenante :D

sada ih derem ko nista :P

ukljucim onu auru da ih trsi spirit dmg i cold

i bacim crushing prison i jos jednu magiju koja trsi povremeno

za to vreme bacim na sebe forcefield jer samo mene bije zbog crushing prisona i to je to posle 10-20sec pada :p

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

set koji ti kraftuje nije realan ako igras rogue/assassin-a..... zato sto rogue ima talenat koji ti dozvoljava da dmg bude zasnovan na cunnningu a ne na strenghtu... sto je kul naravno, i onda ti nabudzis cunning ko zmaj, medjutim kad oces da nosis dragonskin set... treba ti 35 strenghta.... lol, preterali su ga, za medium armor.

Heh, malo su se zajebali tu. Recimo Arcane Warrior dobija isti ability, tj. da mu damage zavisi od Magica/Spellpowera, samo sto on jos i moze da koristi Magic za nosenje teskog oklopa.

Nego mi samo nije jasno od cega onda zavisi to hit sansa...

A sto se tice Dragon armora, ja sam ga prodao odma... Juggernaut daje bolje resistove, a cini mi se i armor (i bolje izgleda) i jos set je str bonus. Za maga sam koristio Reaper's Vestments (kupio sam ih cini mi se u Orzamaru), za Allistaira onaj templarski armor, za ostale nista spec...

Link to comment
Share on other sites

Ma znam da gubi igra char ako se stavi na easy ali glavnog lika sam napravio po uzoru na stare sisteme dnd igrica tj "dete u prodavnici cokolade" aka HOCU SVE

I na kraju dobio krsh lika sa losim spellovima :D

u drugom prelazenju gura se na hard sa nekim rougom recimo

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ja sam na 13 lvlu pokusao i video da nema vajde :P

tako da cu kasnije da se vratim i da je :D

Nesto ne radis kako treba...ja sam je upucao na 10tom.I to je jedina zajebana pegla u igri bila za mene,ostalo sve prelako.Ako imate maga sa telekinese granom sve se lagano ubije force field je prejak spell,a kod mene Wynn i Morr. obe imaju :)

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

zasto bi neko koristio morrigan za hilera zaboga kad vec ima pobacane spelove na sve strane i rodjeni je supporter :).Btw ja igram od pocetka na hardu sa assasin/duelist rogueom i bolestan dmg radim.Ipak,igra je poprilicno zajebana,za flemeth sam npr iskoristio 20-25 mana potiona sa wynn. Ne verujem da je moguce na hardu bez hilera preci igru,mozda jedino sa 3 kastera.

I tako...igra je brutalna,najbolji frp jos od baldura,ziveo bioware :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

pf... eo presho.. na hardu... bez hilera...

tj. na 14. levelu sam stavio morrigan spirit healer kao 2. specijalizaciju, tako da na kraju su mi bili:

ja - rogue duelist/assassin

alistair - templar/champion

ogrehn - berserker/chamion

morrigan - shapeshifter/spirithealer

oni balmovi su keva... za zmajeve je kljucno da warriori imaju knockback immunity , inace je nagi penis.... archdemon je bio sitan u odnosu na high dragona i flemeth meni (flemeth skroz bez hilera tj. morigan..... a high dragona samo s group healom)

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Sad svi prestali spoilere da koriste...

Uglavnom ja sam probao da je ubijem na desetom i nisam hteo da se cimam. Dosao sam na 13om, prvi put me ubila zato sto sam imao 2 mana pota i 5 health pota. Sto je idiotski sa moje strane. Iz drugog puta sam je ubio s tim sto mi je glavni lik rikno pred sam kraj :P

Nije ni bitno to al aj da kazem. Trebao sam malo vise sa alisterom krelcem da navucem taj zmajev hejt :P Posto mi je on, kao i vecini, onaj najgori shield tenk, a njega zmaj nije ni udarao (naravno ovi aoe spellovi, udarci jesu). Glavni lik mi je dual wield rogue u ok leather armoru, al eto na kraju sve super ispade. Provalio sam tek sad nazalost da cu wynn morati da stavim tu granu sa force fieldom :)

Jel' high dragon jaci?

Koje specijalizacije da uzmem za wynn i morigan na 14om?

Link to comment
Share on other sites

Ja igram standardnu kombinaciju: Tank - ja, Lelianna kao archer, Morrigan kao dps/cc i Wynne kao healer/cc, tako da mi je party prilagodjen skoro za sve :D Igra je definitivno zasluzila da kupim original, cim se pare skupe :D

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

mora neko da bude healer :D morigen jedini mage osim mene u ekipi tako da ona radi taj prljav posao

i jel zna neko kako funkcionise exp ? provalio sam da i kada si mrtav dobijas isto exp kao ostatak druzine

i jel se deli exp jel bi dobio vise exp ako ides sam ?

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Svako ko ti je u grupi dobija istu kolicnu exp. Oni sto su u kampu tj. one koje ne vodis trenutno dobijaju nesto umanjeno. Upravo proverio sa zamkom 30xp svako u aktivnoj grupi. Nazalost, instanca u kojoj sam ne dozvoljava menjanje ljudi u grupi ali iz ranijih uskustva ovi neaktivni kaskaju za aktivnima.

E da, dodatak. Igranje sam nije najpametnije. Nezavisno od klase, grupe neprijatelja mogu i hoce da stun/lockuju pa makar bio baja u najjacem oklopu ili mag sa brdo AoE magija ima da ti dodju glave kad tad. Recimo kao lopov, resim ja da iskoristim neku od zamki. Ostavim grupu, prisunjam se i krenem da postavljam zamku. Totalno ne razmisljajuci AoE od zamke se odma aktivira, mag me zaledi a sledeci baci stone fist. Nisam se razbio u delice ali sam bio okrenut ledjima pa je sledeci malee bio zagarantovan crit protiv mene i nasao sam se na zemlji mrtav. Jeste da je ostatak grupe ocistio sobu ali razumete sta sam hteo da kazem. Protiv jednog svako moze da se bije, cak i protiv grupe. Ali jedna greska i to je kraj. Reload.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...