Jump to content

Dragon Age Origins


G!!!

Recommended Posts

Ja sam vodila Lillianu samo zbog lockpick-a (onaj buff je jedino dobro sto ima), kad sam skontala da su u chestovima samo gluposti odma je letela, zamenila sam je sa Shale. Takodje do tad je vec imala +99 affection, shes so easy if you ask me!

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Najlaksa je Morgan bez pogovora. Treba samo da se zagreje za tebe *50+* da bi se pozalila kako joj je hladno i treba joj tvoje muskosti da se zagreje. :) A Shale je prava zamena za Liliane ako vec vodis lopova a neces da ga specijaliziras kao trubadura.

Bez problema mozes da instaliras, nema cak potrebe da kreces iz pocetka. Znas vec gde imas link ka svom DLC-u a upustva su prosta.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

e mrzi me svima vam slati PM, evo vam link pa skidajte,

http://thepiratebay.org/torrent/5154694/Dragon_Age_Origins_DLC.ShareReactor 

meni sve radi super, nisam nista patchovo, a pise vam i uputstvo kako da namestite

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Ako hoces moj savet i ako si slucajno pogledao onu tabelu sto sam postavio, igraj na cunning, tj uzmes lethality i dizes cunning najvise.

Doduse ova oprema je prosto neverovatna za taj build

This rogue will have pre-gear stats of:

Str: 15 + 5 (to wear T7 light armor early)

Dex: 23 + 9 = 32

Cun: 20 + 46 = 66

* Mainhand: Rose's Thorn (6.4 base damage, 8.4 AP, +2 dex, +3 damage, +30% crit damage)

* Offhand: Thorn of the Dead Gods (+3 damage, +3 AP)

* Helm: Helm of Honnleath (+2 str, +2 dex, +2 cun)

* Chest: Felon's Coat (+6 dex)

* Gloves: Red Jenny Seekers (+15% crit damage)

* Boots: Silverhammer's Tackmasters (+2 dex)

* Belt: Andruil's Blessing (+2 dex, +2 cun)

* Amulet: nothing improves DPS

* Ring: Key to the City (+2 dex, +2 cun)

* Ring: Dusk Ring (+3 cun, -1 str)

Final stats including gear:

Dex: 32 + 16 = 48

Cun: 66 + 9 = 75

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi je glupo da za igru ovog tipa gledam "talent i stat" buildove na netu.Jebem li ga,ne bi je ni igrao onda.Valjda i jeste cilj da sam otkrijem i da igram kako meni odgovara,a ne da mi kazu nosi roze bunny papuce zato sto daju +2dex.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

dajte bre kakvi buildovi, rolplay, nikad bolji osecaj kada vodis svog lika pa kakav je takav je, sa svim manama i vrlinama.... :)

mislim kapiram poentu builda da je multiplayer u pitanju, ali u igri koji mozete i onako odigrati vise puta, pa to i jeste char praviti pc-a totalno drugacije :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jedno krajnje glupo pitanje, za sve koji igraju solo rouga, kako uspevate da ubijate druzine koje u sebi sadrze maga?! baci mi paralizu, ovi ostali me okruze i sadzgaju u dok meni paraliza ne prodje?!

e da btw, instalirao sam one addonove i to je malo po meni nerealno, oni predmeti koje dobijes su realno prejaki u late game-u a kamo li da pricamo o early game

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

meni je opet super sto nemas previse raznolikog oruzja (zapravo imas ako mene pitas) i sto pisljivim lockpickom NE dobijas epic iteme... to je tako jeftino i plitko, da se moze cuvati za diablo i ostale... bravo za developere

Kao što je Serious Cat rekao negde ranije, postoje samo četiri slota u družini i dosta ljudi neće da troše slot na lopova. U BG je ipak bilo šest slotova i sa dual/multiclass sistemom lockpicker je bio obavezan.

Nekako mi je glupo da za igru ovog tipa gledam "talent i stat" buildove na netu.Jebem li ga,ne bi je ni igrao onda.Valjda i jeste cilj da sam otkrijem i da igram kako meni odgovara,a ne da mi kazu nosi roze bunny papuce zato sto daju +2dex.

+2DEX? WOOHOO!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...