Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote kako sam se komirao, posle ne znam koliko meseci ne kuntanja posle podne danas me je toliko oborilo da sam morao da posustanem i to josh sa upaljenom drekachkom muzikom od komshije koja dolazi kroz prozor.

@g

u jbte, preko foruma si nekad stvarno ko zena... sta sam te ja uvredio?(jedino ako si u g17 :)) lol.. ah da zaboravih nekada treba stavljati animirani smajli 200x200 pix

ako ishta mrzim to je kad se neko pravi blesav kao shto ti sad radish, mislim ajde da prichamo gluvim telefonima nego je dovoljno da prelistamo par strana unazad i vidimo shta si pisao

1)

e da pozdravila vas demokratska vlast sa 30 milijardi duga... ggnore

pochetak uvertire. ante markovitj i sloba su radili bolje right ? evo sad tje i da ti se vrati sps na vlast pa netje biti samo demokrate nego i tvoj stari dobar drugar slobica da bolje vode ekonomiju. mozhda i ukinu i zao ti pdv da mozhesh da pevash.

2)

dok veliki mudo sedi kod kuce u gacama i cheshka jajca...

ovo nema potrebe da komentarishem

3)

jbg bilo bi ti bolje da si i ti malo sa gajbicama se druzio, vishe bi cenio rad [:D]

ovo takodje ..

ako mi ishta ide na kurac to je personalizovanje neke rasprave. ne mogutjnost da se napadnu argumenti neke osobe su uvek zamaskirani napadom na tu osobu, na opredeljenje neke osobe, na sve .. sem na argumente. to je kao kada bih ja na svaki tvoj tekst pre bilo kakvog izlaganja rekao kako si ti epski ruzhan i da kojot kad prolazi pored tebe te pljune i prekrsti se uz rechi "za moju kutju nije" pa tek onda izlozhio neku prichu ili mozhda chak i ne. naravno osobe koje to rade ne mogu da svate da greshe i da to nije pristojno dok im se ne odgovori istom merom, shto je takodje jadno .. degradira opshtu komunikaciju na neki nivo pljuvanja.

post nisam editovao sa cifrom vec sam dodavao redove.... nisam nigde napisao 35 vec 30 milijardi (i pogresio kao sto sam vec otkucao, da pogresio sam) sto vec mnogo blizi cifri od 28 milijrdi $ koliko je sada stanje

da nisam editovao post, al sam napisao 3 razlichite cifre u 2 posta, od kojih sam jedan editovao. al dobro nema veze, pravimo se blesavi svi.

omg jesam retard, navikao sam da se cifre zaokruzuju na dve decimale, bash sam retard... kao sto vec otkucah, kad sam u kancu brzo nabacujem postove po forumu otuda milion slovnih i ostalih gresaka... bash sam retard jbte...shame on me

e epski si ruzhan ..

<EdiT> e izvini ono na brzinu sam kucao ne znam kako mi se to desilo, bash sam retard, znash u frci sam kljucha mi lonche za kafu. mani me tih pricha.

ja sam te lepo pitao i zamolio objashnjenje ako je to dokaz mog nepromenljivog stava onda se stvarno izvinjavam eto necu vam vise oduzimati tvoje dragoceno vreme i energiju

a dobio si mentalnu erekciju odmah od prvog posta koji je bio poluzobiljan sa sve smajlijima... omg JEBOTE ti si se stvarno uvredio... lol ok...

ne vidim da si ishta lepo uradio u celoj prichi ako tjemo da pogledamo ovaj post gore, a ovde nastavljash dalje sa istom praksom vredjanja "netju ti oduzimati dragoceno vreme, mentalna erekcija, stvarno si se uvredio". tuzhno sa aspekta da imash godina koliko imash, a primenjujesh neke izgovore i fazone klinaca sa kanter foruma ..

chek zar nije iluzorno porediti ekonomiju amerike i nashu? da uporedimo nashu i bugarsku, rumunsku, hrvatsku? ako su oni cinili greske i bili u slichnim promenama kao i mi, utvrditi te greshke i izbeci ih? mi<>amerika

ajde da to uradimo (ma koliko to glupo izgledalo porediti samo po jednom aspektu, ali poshto ti i dalje insistirash na tome, naravno iz neznanja onda ajde da ti udovoljimo) .. shta smo rekli:

- srbija spoljni dug 18milijardi evra iliti 28 milijarde dolara

= spoljni dug bugarske 34 milijardi dolara

= spoljni dug hrvatske 45 milijardi dolara

= spoljni dug rumunije 72 milijardi dolara

otjemo josh ? na stranu shto od tih 28 milijardi dolara se ne zna koliko je crnogorskog, kosovskog, a koliko nasheg jer zbog sjajne situacije u zemlji provajded baj neke politichke partije nismo stigli da se time pozabavimo.

zar ti ne pada na pamet da cemo taj dug morati i da vracamo? vec je 2005. godina bila prognoza (od strane gdina jelasica) da cemo 2007. morati da vratimo vishe od jedne milijarde?... tada smo bili zaduzeni 12 milijardi EUR

da se razumemo, shto se tiche tih dugova tu je mutna teritorija i ne svodi se samo na chistu ekonomiju. ima toliko primera oprosta dugova, brisanja, pomeranja, restruktuiranja .. pa samo 2000 i 2001 su nam otpisali 2-3 milijarde duga. tako da kao shto rekoh totalno je nezahvalno posmatrati tako neku stvar izopshtenu iz shire slike.

ja ne znam zasto ti u svaku prichu ulazish sa stavom da merish kome je veci... najveci ti je na forumu u tome nikada nije bilo frke...

opet malo vredjanja .. dobro je uplashio sam se da ti je ponestalo. bravo.

politichka stabilnost utiche na iznos spoljnog duga? kako?

strane investicije? molim objashnjenje (to sto ti spominjesh utiche na bruto domaci proizvod)

pa kao shto sam gore naveo i kao shto svaki ekonomista (onaj koji je ishao na fakultet, a ne obrazovao se o ekonomiji iz novina) zna jeste da postoji sprega politike i ekonomije u mnogo vishe aspekata nego shto je obichnom gradjaninu jasno i vidljivo. neshto shto on ne vidi ne znachi da to isto ne postoji.

strane investicije .. evo da ti priblizhim. otvori se grin fild investicija fabrika 'dodatnog mozga za male privrednike'. to bude toliki hit da pored toga shto se prodaje u zemlji izvozi i preko. jel treba sada da navodim sve poreze koji se ovi jednostavnom operacijom mogu ubrati prvo od samog kapitala koji je ushao, pa od dobiti, pa od izvoza .. nadam se da ne.

eur je pusten 2002. godine tako da nije 8 godina vec 6 godina....u ostalom ovo nije prvi put za taj period (iako je najdrastichniji) da je eur toliko jachi od dolara... dakle odnos fluktuira i nije stalan...

euro je pushten u promet 2002, al on postoji od mastrichkog sporazuma iz 1992. to shto nije postojao u banknotama nego u virtuelnom obliku ne znachi da isti nije postojao. da zanemarimo istoriju da pogledamo chinjenice:

- vrednost 1e u dolarima

99' 1.0015

00' 0.8252

01' 0.8384

02' 0.8578

03' 1.0377

04' 1.1802

05' 1.1667

06' 1.1826

07' 1.2893

08' 1.4482

i ovo je uzeto samo najnizhi odnos, poshto jelte i tokom godine fluktuira kurs. evo za primer da uzmemo '00 najnizhi od 0.8252 i najvetji iz '08 1.5940 mozhemo da vidimo kolika je ta razlika. al dobro kapiram da ti bolje znash kako sve funkcionishe da ovo nije neki trend, da netje ovako da se nastavi .. otjesh da mi objasnish mozhda, poshto meni to za 4 godine nisu mogli da objasne ?

nigde nisam rekao da je bilo sta sranje... ja sam samo zamolio za pojashnjenje... sranje je stanje u privredi... ako ti nije jasno eto otvori firmu probaj da budesh apolitichan i da radish poshteno bez rodbinskih veza po ministarstvima, sa svim dazbinama i porezima... i sve je gore... nazalost... ako ti je pak ideal da radish kao dron u nekoj stranoj korporaciji onda ti seva paja za sve...

jao jao samo je vama privrednicima teshko. ako ti je toliko teshko ti zatvori biznis, ulozhi pare na kajmanska ostrva da ti kapa kreda i zaposli se u drzhavnu/privatnu firmu za platu. al neshto sumnjam da tjesh onda motji da obavljash posao toliko revnosno da od brzine, ne znajutji na koji telefon prvo da se javish, lupash neke gluposti po forumu.

pif ako cesh sa tako gordim i obesitim stavom da pametujesh zaista nije bilo potrebe za tim... kako god, moja poenta je da nikada veci dug nismo imali, stanje u privredi nije bilo nikada loshije (jbg igrom sluchaja se krecem u tim krugovima i zaista daleko da je bilo kome super, svi mali i srednji stagniraju ili propadaju ako nemaju nekakvu prozivodnju, a podsticaja za proizvodjache nema),

svaki vid nepoljoprivredne proizvodnje se maximalno satire

nema zastite sopstvenog trzista (a to okolina cini)

zaduzenje tek predstoji usled neizvrshenih mnogih reformi i investicija u infrastrukturu, i investicija u prazn budzet i vec tradicionalne investicije u javni sektor potroshnje,

drustveni proizvod je izuzetno mali

izvoz nepostojeci, uvoz opet ogroman,

saldo trgovinskog bilansa nase zemlje obara svake godine rekord u deficitu sto dovodi do toga da brojni delovi privrede odumiru...

i nista se ne cini da se to spreci (verovatno cemo ziveti od seoskog turizma) koliko ja kapiram svaki pokazatelj ukazuje na potencijalnu katastrofu...

postoji li zapravo bilo koji parametar koji daje nadu?

svi mi znamo da je sranje. zashto je sranje ? zato shto je spoljni pritisak ogroman i znachajan u tom smislu da se nema vremena za neke miko/makro ekonomske promene, da se reforme zaustavljaju zato shto se chuva socijalni mir .. tj odlazhe se od '00 pad sekire da bi se narod zashtitio od uzhasa koji se krije iza partija starog sistema. zamisli da je sve rezom krenulo da se sprovodi odmah, pa na prvim sledetjim izborima bi radikali ponovo uzjahali i onda shta bi bilo. ah da zaboravio sam ti mislish da su radikali struchnjaci u pm i da sloba je vodio zemlju ekonomski i na ostale nachine bolje od ovih sada .. izvini.

moja greska je sto sam od tebe trazio bilo kakvo objashnjenje, i zaboravivshi se na tvoj stil u bilo kakvoj diskusiji ovde, ochekivah nesto drugacije od standardnog nadmetanja chiji je veci...

:salute:

izvini shto mi je vetji. otjesh da te pitam neshto o gajbicama pa da onda tebi bude vetji ?

:facepalm:

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Veceras u slagalici

Igra se skochko

lik kazhe 2 trefa 2 zvezde > jedan znak koji nije na svom mestu

sledeci potez lika 4 zvezde>wait,WHAT?!?!?

sta WHAT? pa sasvim ok potez je u pitanju... Kole objasni mu :D

U stvari evo ja cu ionako sam danas vec jednom retardu objasnjavao sta je flat paket 20 minuta :)

Dakle, odigrao je 4 zvezde da eliminise jedan on 2 znaka iz prvog poteza (zvezdu ili tref jelte), tako da ako recimo ne bude imao ni jedan pogodak od ove cetri zvezde onda zna vec 2 pozicije gde bi mogao da bude tref.

Link to comment
Share on other sites

jao jao samo je vama privrednicima teshko. ako ti je toliko teshko ti zatvori biznis, ulozhi pare na kajmanska ostrva da ti kapa kreda i zaposli se u drzhavnu/privatnu firmu za platu. al neshto sumnjam da tjesh onda motji da obavljash posao toliko revnosno da od brzine, ne znajutji na koji telefon prvo da se javish, lupash neke gluposti po forumu.

qft

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@neecola

to je ok potez da ima beskonachno mnogo pokushaja, ne ako zheli da pogodi sto brzhe ;o)

ide se UVEK

1. aabb

2. ccdd

3. na osnovu rezultata prve dve se postavi "prva radna" iz koje saznajesh kako raspored e i f tako i da li se jedan od znakova pojavljuje vishe od 2x

onda zavisno od 3. - u 4. ili 5. treba pogoditi, 6 je za ljude sa hromozomom manje (ili nekom lol loshom sretjom chija je verovatnotja <5%)

mislim pre 3-4 dana je isto neki lik ishao sa 4 ista znaka i posle 2 linije kasnije stavlja jedan od ta 4 znaka ponovo na pogreshno mesto...znachi kad u slagalici neko takav dolazi do polufinala...tuga...

Link to comment
Share on other sites

sta WHAT? pa sasvim ok potez je u pitanju... Kole objasni mu :D

U stvari evo ja cu ionako sam danas vec jednom retardu objasnjavao sta je flat paket 20 minuta :)

Dakle, odigrao je 4 zvezde da eliminise jedan on 2 znaka iz prvog poteza (zvezdu ili tref jelte), tako da ako recimo ne bude imao ni jedan pogodak od ove cetri zvezde onda zna vec 2 pozicije gde bi mogao da bude tref.

Iz jednog poteza se oslobodio jednog znaka,aha,ja ne vidim kako je ovo tebi nesto dobro,kada je mogao da odigra 3 zvezde i jos neki znak,2 zvezde i jos 2 druga znaka,i kasnije u daljim potezima skontao kombinaciju.

edit:Kole objasnio,Neecola- upucaj se.

Edited by MasterMind
blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

daj ne sviraj, znam da se lozhish na opasne momke!

to vreme je proslo, vreme je da se skrasim!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja rekao da je on super odigrao sa tim potezom 4 zvezde, ali tvoja reakcija sa onim WHAT? je bila pretarana. Rekao sam da je ono ok potez i gledao sam milion puta da lik resi sve korsiteci taj sistem.

Edit:

Da je odigrao 2 zvezde i druga dva znaka i izadje mu jedan tacan na pravom mestu to opet ne znaci da je "ubo" zvezdu vec mozda jedan od ta druga dva znaka.

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

http://www.madglibs.com/games/madminds.php

evo za trening ;o)

6 znakova je "easy", a realy hard je wtf mate =o))

na 5. koraku sam zastao da promislim. onda sam odlucio da skontam da li je bela na prvom ili drugom mestu, a ostalo je bilo lako ;))

trala.jpg

really hard wtf mate!? naah

edit.

da ne bude da je ukenjalo iz prve

trala2.jpg

;))

Edited by qwertyuiop
Link to comment
Share on other sites

brate mili,u trecem pokushaju stavljas 4 crvene,iako u prvom pokushaju kad si stavio 3 crvene i 3 plave nisi imao ni jedan pogodak,zatim da bi stvar bila jos gora u sledeca 2 pokushaja stavljas mass crvenih ponovo,sto samo dokazuje da te usralo kad si pogodio i da ovo pre sto si radio nema veze sa mozgom.

namerno stavljam crvene jer znam da ih nema. da eliminsem druge kuglice.. nah.. ne vredi objasnjavati

kako bih inace skontao da li je bela na 1. ili 2. mestu i koliko imam zutih i belih da nisam ubacivao te crvene

Link to comment
Share on other sites

@maud

ako ishta mrzim to je kad se neko pravi blesav kao shto ti sad radish, mislim ajde da prichamo gluvim telefonima nego je dovoljno da prelistamo par strana unazad i vidimo shta si pisao

1)

pochetak uvertire. ante markovitj i sloba su radili bolje right ? evo sad tje i da ti se vrati sps na vlast pa netje biti samo demokrate nego i tvoj stari dobar drugar slobica da bolje vode ekonomiju. mozhda i ukinu i zao ti pdv da mozhesh da pevash.

jebe mi se za antea i slobu, boli me sta mi se sada desava, kapish

ah da to je ta pricha, ako ti se ne svidja sadashnja vlast onda si komunjara slobista etc... way to go...

nit sam jedno nit drugo nit trece, boli me patka ne zavisi mi zivot ni od jednih niti je ikada zavisio, mogu da pljujem po svima i mirno spavam... jbg visoka je cena ostati svoj chovek na svome... ako kapiras...

2)

ovo nema potrebe da komentarishem

3)

ovo takodje ..

nema potrebe da komentarishesh, to je bila zajebancija sa smajlijem... ako cesh toga da se hvatas onda si stvarno sisica...

ako mi ishta ide na kurac to je personalizovanje neke rasprave. ne mogutjnost da se napadnu argumenti neke osobe su uvek zamaskirani napadom na tu osobu, na opredeljenje neke osobe, na sve .. sem na argumente. to je kao kada bih ja na svaki tvoj tekst pre bilo kakvog izlaganja rekao kako si ti epski ruzhan i da kojot kad prolazi pored tebe te pljune i prekrsti se uz rechi "za moju kutju nije" pa tek onda izlozhio neku prichu ili mozhda chak i ne. naravno osobe koje to rade ne mogu da svate da greshe i da to nije pristojno dok im se ne odgovori istom merom, shto je takodje jadno .. degradira opshtu komunikaciju na neki nivo pljuvanja.

samo si ti video peronalizovanje "rasprave" ... nit sam te napao nit sam ista loshe mislio, ako si nechim iskompleksiran jbg nije mi to bio cilj da pogadjam... to je bilo zajebavanje... ali kao sto rekoh okej, svako ima svoj problem...

da nisam editovao post, al sam napisao 3 razlichite cifre u 2 posta, od kojih sam jedan editovao. al dobro nema veze, pravimo se blesavi svi.

nisam editovao nista i ono sto sam vec pisao vec sam samo nastavljao da dokucavam u editu i rekao da sam pogresio i ostavio post u originalu... dobar pokushaj da me napravish vecim retardom nego sto jesam :)

e epski si ruzhan ..

<EdiT> e izvini ono na brzinu sam kucao ne znam kako mi se to desilo, bash sam retard, znash u frci sam kljucha mi lonche za kafu. mani me tih pricha.

jbg ako ti shvatash kritku ove vlasto toliko lichno kao sto pokushavash da prikazesh, mora da ti keva radi u ministarstvu finansija or something

ne vidim da si ishta lepo uradio u celoj prichi ako tjemo da pogledamo ovaj post gore, a ovde nastavljash dalje sa istom praksom vredjanja "netju ti oduzimati dragoceno vreme, mentalna erekcija, stvarno si se uvredio". tuzhno sa aspekta da imash godina koliko imash, a primenjujesh neke izgovore i fazone klinaca sa kanter foruma ..

jbg polushaljivo sam se zajebavao zaljuljao ti kavez, sta cesh deshava se to na forumu svremena na vreme...

ajde da to uradimo (ma koliko to glupo izgledalo porediti samo po jednom aspektu, ali poshto ti i dalje insistirash na tome, naravno iz neznanja onda ajde da ti udovoljimo) .. shta smo rekli:

vidish opet sve lichno prihvatas, ja sam lepo pitao za info, i da se uporedimo sa nekim validnim u nasem okruzenju, da sam hteo da izguglam lako bih to uradio i pokazao "znanje"

- srbija spoljni dug 18milijardi evra iliti 28 milijarde dolara

= spoljni dug bugarske 34 milijardi dolara

= spoljni dug hrvatske 45 milijardi dolara

= spoljni dug rumunije 72 milijardi dolara

otjemo josh ? na stranu shto od tih 28 milijardi dolara se ne zna koliko je crnogorskog, kosovskog, a koliko nasheg jer zbog sjajne situacije u zemlji provajded baj neke politichke partije nismo stigli da se time pozabavimo.

koliko su se te zemlje zaduzila za reformu i pripremu ulaska u nato? mi to nismo ni poceli

da li je kod njih sjajna situacija i drustveni standard? da li je bolji nego kod nas? da li su ljudi zadovoljniji? da li si bio u bugarskoj, ekonomski saradjivao sa nekim odatle, da li su oni zadovoljni? da li i mi da bi smo bili bolji od rumunije treba da se zaduzimo 100 milijardi?

da se razumemo, shto se tiche tih dugova tu je mutna teritorija i ne svodi se samo na chistu ekonomiju. ima toliko primera oprosta dugova, brisanja, pomeranja, restruktuiranja .. pa samo 2000 i 2001 su nam otpisali 2-3 milijarde duga. tako da kao shto rekoh totalno je nezahvalno posmatrati tako neku stvar izopshtenu iz shire slike.

naravno da je mutno, to je i poenta, od onog cuvenog "transparentnog" dosli smo do najmutnije situacije u istoriji srpske drzave kada je ekonomija u pitanju... ne zna se ko gde koliko krade pod izgovorm reformi i privatizacija... jbg bio sam na licu mesti ucestvovao i video kako funkcionise... otpisali 2 milijarde da bi smo se odmah potom nasli u dupo vecem dugu od onog na pocetku... po meni je to losa racunica...

opet malo vredjanja .. dobro je uplashio sam se da ti je ponestalo. bravo.

kao sto spomenuh, previse si emotivan... ako je ono vredjanje e onda u kurac i ovaj forum...

pa kao shto sam gore naveo i kao shto svaki ekonomista (onaj koji je ishao na fakultet, a ne obrazovao se o ekonomiji iz novina) zna jeste da postoji sprega politike i ekonomije u mnogo vishe aspekata nego shto je obichnom gradjaninu jasno i vidljivo. neshto shto on ne vidi ne znachi da to isto ne postoji.

izvini jesi li diplomirao? ozbiljno pitam

i zaposlen si?

i bavish se politikom?

ako ne, onda si "obichan" gradjanin kao i svako drugi

strane investicije .. evo da ti priblizhim. otvori se grin fild investicija fabrika 'dodatnog mozga za male privrednike'. to bude toliki hit da pored toga shto se prodaje u zemlji izvozi i preko. jel treba sada da navodim sve poreze koji se ovi jednostavnom operacijom mogu ubrati prvo od samog kapitala koji je ushao, pa od dobiti, pa od izvoza .. nadam se da ne.

GDE su te investicije koje se izvoze? :( to je poenta... izvozi se ono sto se izvozilo i bez tih investicija... okej ima par primera tu i tamo ali zaista do sada nista znacajno nije ucinjeno... da li mozda SARTID nije bila sjajna strana investicija?

euro je pushten u promet 2002, al on postoji od mastrichkog sporazuma iz 1992. to shto nije postojao u banknotama nego u virtuelnom obliku ne znachi da isti nije postojao. da zanemarimo istoriju da pogledamo chinjenice:

- vrednost 1e u dolarima

99' 1.0015

00' 0.8252

01' 0.8384

02' 0.8578

03' 1.0377

04' 1.1802

05' 1.1667

06' 1.1826

07' 1.2893

08' 1.4482

i ovo je uzeto samo najnizhi odnos, poshto jelte i tokom godine fluktuira kurs. evo za primer da uzmemo '00 najnizhi od 0.8252 i najvetji iz '08 1.5940 mozhemo da vidimo kolika je ta razlika. al dobro kapiram da ti bolje znash kako sve funkcionishe da ovo nije neki trend, da netje ovako da se nastavi .. otjesh da mi objasnish mozhda, poshto meni to za 4 godine nisu mogli da objasne ?

ne necu da ti objasnjavam nista, zapravo sam ja hteo ti meni nesto da objashnish, ali sada vec nije ni vazno...

jao jao samo je vama privrednicima teshko. ako ti je toliko teshko ti zatvori biznis, ulozhi pare na kajmanska ostrva da ti kapa kreda i zaposli se u drzhavnu/privatnu firmu za platu. al neshto sumnjam da tjesh onda motji da obavljash posao toliko revnosno da od brzine, ne znajutji na koji telefon prvo da se javish, lupash neke gluposti po forumu.

kao sto rekoh uzmi radi nesto na najposteniji moguci nacin pa ces videti... privrdjuj ili bude preduzetnik...

eto vidish opet losh primer dajesh... izneti novac iz zemlje... ccc... sjajan potez sjajan :)

svi mi znamo da je sranje. zashto je sranje ? zato shto je spoljni pritisak ogroman i znachajan u tom smislu da se nema vremena za neke miko/makro ekonomske promene, da se reforme zaustavljaju zato shto se chuva socijalni mir .. tj odlazhe se od '00 pad sekire da bi se narod zashtitio od uzhasa koji se krije iza partija starog sistema. zamisli da je sve rezom krenulo da se sprovodi odmah, pa na prvim sledetjim izborima bi radikali ponovo uzjahali i onda shta bi bilo.

kamo srece da su vadikali vec bili na vlasti... bili bi skinuti sa iste odmh ili posle godinu/dve vilama ako nista drugo i bio bi to njihov kraj... ovako ljudi misle da postoji alternativa i zajebavaju se glupostima umesto da misle kako da rade i zarade...

ah da zaboravio sam ti mislish da su radikali struchnjaci u pm i da sloba je vodio zemlju ekonomski i na ostale nachine bolje od ovih sada .. izvini.

auh koliko arogancije ti u sebi imash da dajesh sebi pravo da drugom stavljas rechi u usta ... ali okej zabavno je gledati te kako se borish sa samim sobom... valjda je svima koji su najzesce lupali u lonce teshko shvatiti da ima ljudi kojima sada smrdi ova vlast a ne svidjaju im se ni vadikali ni sps...

izvini shto mi je vetji. otjesh da te pitam neshto o gajbicama pa da onda tebi bude vetji ?

jbg svi znamo da je debljina ipak najbitnija. dodji slobodno na gajbice treba nekako pocheti :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...