Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

gledam ovaj post, setim se da si prijavljivao da sa majstorima izlivaš ploču, i ono kao WTF KAKVI DRAJVERI ZA BETONSKU PLOČU!

krvavim dlanovima isntalirao drajvere :)

e da pozdravila vas demokratska vlast sa 30 milijardi duga... ggnore

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kole, glavu gore, tebe zene vole...:)))

Sledeci rok je tvoj...polozices, pa makar morali da ti upisuju dvocifrenu ocenu...:)))

@G!!!

Zar nije 17 mlrd...? :((((

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

zar helikopter nije bio zbog dana pandura?

rolao je oko svadbe sve vreme, nemam pojma.

inace, juce mi se odsrafila pedala na bajsu, morao sam rucno da je zavrcem svaki kilometar do gajbe, smorio sam se.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Posto sam i ja bio na svadbi juce, prethodno je bila svadba nekog clana kraljevske porodice (bezanija, vasilije ostroski oko 15 h) i bilo je puno ljudi u crnom, rols rojseva, dzipova i seljanije neverovatnih razmera, vrlo je verovatno da je i helikopter rolao iznad njihove svadbe. Kad moze arkan moze i plemstvo.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

rolao je oko svadbe sve vreme, nemam pojma.

inace, juce mi se odsrafila pedala na bajsu, morao sam rucno da je zavrcem svaki kilometar do gajbe, smorio sam se.

Znaci Krule, kad ti je rodjendan, da uradimo nesto po pitanju tog bajka...mene je bre iznervirao, ne znam kako ti podnosis :)))

[boom2]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

kakav dan, trebalo bi shto pre da obavim shto imam da bih uspeo i malo da se izakcijam napolje da me sunce vidi :)

e da pozdravila vas demokratska vlast sa 30 milijardi duga... ggnore

shto volim kada ljudi koji nemaj pojma o ekonomiji chuju neku poluvest na tvu i onda na osnovu toga dodju i prospu neku glupost .. drzhite se onoga shto znate.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

vid ovog nemanju pun je para! ;o)

Ako pazljivije procitas ono sto sam napisao, zapazices da sam (mudro se ogradjujuci) koristio plural aka mnozinu...:))))))

Sto je ujedno i zalostan odgovor na konstataciju o punim dzepovima...:((((( [freak]

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

inace, juce mi se odsrafila pedala na bajsu, morao sam rucno da je zavrcem svaki kilometar do gajbe, smorio sam se.

ti si i dobar.. mom matorom bajsu se olabavio sraf za celu hm.. granu? pedale pa da vidis feeling kad moras da nosis gedoru 14 u rancu [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

kakav dan, trebalo bi shto pre da obavim shto imam da bih uspeo i malo da se izakcijam napolje da me sunce vidi :)

shto volim kada ljudi koji nemaj pojma o ekonomiji chuju neku poluvest na tvu i onda na osnovu toga dodju i prospu neku glupost .. drzhite se onoga shto znate.

ah da svi mi nemam pojma o ekonomiji politici zivotu i samo slushamo poluvesti, dok veliki mudo sedi kod kuce u gacama i cheshka jajca...

edit, greska moja dug je 20 :]

najveci shok je kada odete na sajt NBSa, http://www.nbs.rs/internet/cirilica/script...p;konverzija=no i vidish da su malo permutovali milijarde i milione [roflmao]

dakle spoljni dug 2000. je bio oko 10 milijardi dolara, a sada je oko 18 milijardi EVRA :) uz svu rasprodaju drzavnih firmi i imovine uz ogromna ulaganja u javni sektor i nikakav u privredu, i bez obavljene reforme vojske, sjajan rezultat moglo bi se reci :)

dakle 18 milijardi EVRA je danas 27,839.6859 $$$... mala razlika u donosu na onih 10 milijardi $$ za ovih 8 godina zar ne :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

izvini, nisam znao da je tvoja firma ustvari paravan za ministarstvo finansija ? ajde samo slazhi te gajbice i ostavi brigu o ozbiljnim stvarima starim chikama u skupim odelima .. svashta svama privrednicima.

<edit>

ajde idi chitaj josh malo pa onda edituj i 6ti put kad malo nauchish neshto :*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ako pazljivije procitas ono sto sam napisao, zapazices da sam (mudro se ogradjujuci) koristio plural aka mnozinu...:))))))

Sto je ujedno i zalostan odgovor na konstataciju o punim dzepovima...:((((( [freak]

ok, ok...

vidi ovog nemanju, sve je pare domacinski spisk'o na silne drugarice ;o))

fixed \o/

Link to comment
Share on other sites

ti si i dobar.. mom matorom bajsu se olabavio sraf za celu hm.. granu? pedale pa da vidis feeling kad moras da nosis gedoru 14 u rancu [roflmao]

pa mislio sam na celu pedalu, deo za stopalo i sipku koja ide do osovine pedale, jel ti to grana? :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

izvini, nisam znao da je tvoja firma ustvari paravan za ministarstvo finansija ? ajde samo slazhi te gajbice i ostavi brigu o ozbiljnim stvarima starim chikama u skupim odelima .. svashta svama privrednicima.

jbg moras biti min. fin. da bi se manje nervirao gde dajes pare od poreza... makar i u ta skupa odela... silly me..

jbg bilo bi ti bolje da si i ti malo sa gajbicama se druzio, vishe bi cenio rad [:D]

<edit>

ajde idi chitaj josh malo pa onda edituj i 6ti put kad malo nauchish neshto :*

nije to chitanje vec samo kalkulisanje :) jbg ne sedim ovde fokusiran non stop na forumasko prdenje :P

ako imash nesto pametno da mi kazes i podelish, molim u radi to...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ooo izvini mister ozbiljni, otjesh i mene da zaposlish na tom odlichnom poslu da kucam postove na ruru za platu .. ono imam dosta volontiranja na istom.

morash da pravish razliku izmedju budzhetske prognoze, budzhetskom deficitu i suficitu, spoljnom i unutrashnjem dugu, dugu javnog sektora, dugorochnom i kratkorochnom dugu, kreditiranju duga, inflacije, javnoj potroshnji i ostalim malim pametnim stvarima .. al dobro savladao si porez na mikronivou uhvatio si boga za muda, kapiram entuzijazam!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa mislio sam na celu pedalu, deo za stopalo i sipku koja ide do osovine pedale, jel ti to grana? :))

aha isti probz.. mislio sam da ti je samo ono malo plasticno govno za nogu otpalo [:D] ... meni se ceo sklop sjebao od spustanja niz stepenice i sl. pa sam na kraju odneo kod ortaka da zavari sve to da se ne drkam s kupovinom novog ili gedorom [:D]

Link to comment
Share on other sites

ooo izvini mister ozbiljni, otjesh i mene da zaposlish na tom odlichnom poslu da kucam postove na ruru za platu .. ono imam dosta volontiranja na istom.

morash da pravish razliku izmedju budzhetske prognoze, budzhetskom deficitu i suficitu, spoljnom i unutrashnjem dugu, dugu javnog sektora, dugorochnom i kratkorochnom dugu, kreditiranju duga, inflacije, javnoj potroshnji i ostalim malim pametnim stvarima .. al dobro savladao si porez na mikronivou uhvatio si boga za muda, kapiram entuzijazam!

lol al si ti neke uvredljive prirode

lepo te zamolih pojasni ako imash sta da pojasnish ili ukazi na netachnost nekog gore navedenog podatka ili zasto je on irelevantan... ja kada lepo zamolim i pitam ocekujem nekakav odgovor a ne podjebavanje... ne vidim sta sam se ja puvao samo sam uporedio rezultat u najsirovijem obliku sada i 8 godina ranije... dakle od 10 milijardu $ spoljnjeg duga smo dosli do 27$, pri cemu je javni sektor zaduzen najvise a u privatnom sektoru se zaduzuju banke i to ponajvise da bi davali kredite za belu tehniku a ne privredi (sto i nije cudo s obzirom na nemoguce uslove dugorocnog kreditiranja, ako nisi u g17 ili nekoj drugoj vlasti)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

dakle 18 milijardi EVRA je danas 27,839.6859 $$$... mala razlika u donosu na onih 10 milijardi $$ za ovih 8 godina zar ne :)

Ja bih samo hteo da iskomentarisem ovo. Ne moze se ovako praviti relacija, dug nam se nije povecao zbog promena globalnog kursa dolara.

Takodje, profan iz finansijskih trzista nam je pre nedelju dana rekao da je 5.10.2000. dug bio 11 mlrd dolara a da je danas 24 mlrd DOLARA.

Naravno, ni supermen nama ne bi pomogao da to danas bude manje od te cifre, ne znam cemu politika u vezi sa ovim...?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...