Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

video danas svadbu na brodu, iznad broda kruzi helish, iz zvucnika neki esid narodnjaci, a lik koji vodi program poslednji put poziva za supu [roflmao]

iako sam se odlichno nasmejao, ovo nisi smeo da napishesh kruko! pokupice kusta ideju za sledeci film ;o))

barjutar svima ;o)

Link to comment
Share on other sites

video danas svadbu na brodu, iznad broda kruzi helish, iz zvucnika neki esid narodnjaci, a lik koji vodi program poslednji put poziva za supu [roflmao]

ne seri ?:D a video sam helis :D jee trebao sam da dodjem malo da se smejem :D srecom zivim u srbiji bice toga jos :D

i ja sam video isto, gde ste bili :)

dobro jutro svima, ajmo polako

Link to comment
Share on other sites

jbt, doruckovao sam 3 palacinke sa euro kremom gajbi, musli sa vocnim jogurtom, i krofnu. koji 'zhas, necu jesti ostatak dana koliko sam secera grunuo u sebe.

jos jedan usrani ponedeljak, zaboravio sam za vikend da sam uopste ikada i radio, a onda me je docekao samar realnosti, ustajanje, put do sljake, sljaka. jedva cekam da prodje radni deo dana da signem sve cetiri u vis, popijem pivo, i upalim cigaru.

Enivej danas mi ispit, drzite mi palcheve.

STA SI TI, NEKI PERVERZNJAK?!!

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam ucestvovao u nekom okrshaju srpse vojske i nato-a ali sa komichnim momentima i sexualnim isksutvima sa zenskim pripadnicima nase vojske (lol, cini mi se da je bila ona riba kao iz starship troopersa) ...i ono kao u jednom momentu jebote mish nisam iskljuchio plotnu na shporetu i budim se uspanichen i naravno boner ...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ovaj neo je neka opasna nocturnal party animal! ;o)

elem epix fail na faxu

samo jedan lik proshao test iz farme u junu, ali to nisam ja =o(

back to teh drawing board...

http://obsidianwings.blogs.com/photos/unca...d/coyote_06.jpg

Ah pogani junski rokovi iliti "testirajmo kunice"

Sad ce ti neko naivan reci da posto je prolaznost < 5 % trazite ponavljanje roka, ali svi mi znamo da od toga nema nista :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

video danas svadbu na brodu, iznad broda kruzi helish, iz zvucnika neki esid narodnjaci, a lik koji vodi program poslednji put poziva za supu [roflmao]

zar helikopter nije bio zbog dana pandura?

e da da prijavim da sam namestio za vikend plocu, dakle prvo treba staviti hotfix pa drajvere za zvuk pa tek onda za grafulju...

gledam ovaj post, setim se da si prijavljivao da sa majstorima izlivaš ploču, i ono kao WTF KAKVI DRAJVERI ZA BETONSKU PLOČU!

Link to comment
Share on other sites

Ih , prva zrtva pala ... ostaje da vidim za nekoliko dana hoce li profesor da se smiluje i oceni ili da ceka da se zavrsi leto :S

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ah pogani junski rokovi iliti "testirajmo kunice"

Sad ce ti neko naivan reci da posto je prolaznost < 5 % trazite ponavljanje roka, ali svi mi znamo da od toga nema nista :(

posto ljudi koji su polozhili test u ranijim rokovima izlaze na usmene i neki ce protji nema leba da se iscima nesto takvo...besides, sledeci rok je za 3 ipo nedelje...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...