Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mogla biH da se tushnem i zavuchem pod tjebe.. da spavam.. poshto je nauchno dokazano da je jutro pametnije od vecheri.. barem u mom sluchaju.. a nema vajde drnadati c++ jerbo mi stalno pokazuje neke budjave greshke.. budjav lebaaaaacc.. budjav lebac.. i tako sam se neshto mogu vam retji sqcala opako shto se tiche tog ispita.. jerbo znam ko je podobijao desetke.. a ne zna ni da upali komp.. a kamoli neshto drugo.. a ja tju da okinem ko siroche.. a proshle godine nisam izashla jerbo me to programche koje sam napravila zeznulo.. prijavljivalo greshke.. a mozhda .. a nishta.. previshe kalqlacija za kosu plavu.. sad odoh da pajam.. sutra je novi dan.. chuda se ipak mozhda deshavaju.. pa mozhda i polozhim ovaj ispit..

i tako..

=/

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

jerbo znam ko je podobijao desetke.. a ne zna ni da upali komp.. a kamoli neshto drugo.. a ja tju da okinem ko siroche.. a proshle godine nisam izashla jerbo me to programche koje sam napravila zeznulo.. prijavljivalo greshke.. a mozhda .. a nishta.. previshe kalqlacija za kosu plavu.. sad odoh da pajam.. sutra je novi dan.. chuda se ipak mozhda deshavaju.. pa mozhda i polozhim ovaj ispit..

i tako..

=/

znaci najveci retardi dobili desetke i to, a ti nisi ni polozila.. hmm? makes me wonder..

btw. kakav vi to c++ radite?

class A{

atribut1;

atribut2;

public:

A();

A(const A&);

metoda1();

metoda2();

~A();

};

i kao napravi objekat klase A i pozovi metodu da promenis atribut?

kao obj.setAtr(int arg1); lol

Link to comment
Share on other sites

nesto sam introspektivan/retrospektivan po pitanju svoje profesionalne buducnosti i rezimea fakultetskog iskustva i donekle sam se ubedachio kada pogledam da ce kroz godinu dana u struci raditi samo oni koji svih ovih pet godina nisu izbivali iz anusa profesora i asistenata. mada to nije ni chudo kada smo verovatno jedini faks sa dekanom koji ima svoj sex tape, sa profesorima koji zhene svoje studentkinje....prosto mi nekada zao sto nemam sise. kako bi mi zivot bio lakshi.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

znaci najveci retardi dobili desetke i to, a ti nisi ni polozila.. hmm? makes me wonder..

btw. kakav vi to c++ radite?

class A{

atribut1;

atribut2;

public:

A();

A(const A&);

metoda1();

metoda2();

~A();

};

i kao napravi objekat klase A i pozovi metodu da promenis atribut?

kao obj.setAtr(int arg1); lol

jbg nisam izashla u tom roq..

i shta sad..

biolozima ne treba jebeni c++ ..

jebeni jebeni jebeni!

=/

radimo programche.. kalqlator.. mozhda je to vama smeshno.. al meni skroz nelogichno.. pogotov shto nema niko da mi pokazhe shta i kako.. i iam nekog selju za asisstenta koga realno boli q za sve. problem mi je shto mi i sad prijavljuje greshke.. i vishe ne znam ni shta da radim.. da sam htela da programiram.. ne biH otishla na biologiju.. i da li vi programeri imate jedan semestar biologiju? a filozofi el imaju isto biologiju? sve mogutje nebuloze su nam stavili.. samo je ostala istorija i srpski pa ko jebena osnovna shkola..

eo deo koda..

koji ja savrsheno kontam..

void CRacunaljkaDlg::OnButton1()

{

// TODO: Add your control notification handler code here

UpdateData(true);

m_R=m_X+m_Y;

UpdateData(false);

}

itd.. ma nebitno..

=/

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

nesto sam introspektivan/retrospektivan po pitanju svoje profesionalne buducnosti i rezimea fakultetskog iskustva i donekle sam se ubedachio kada pogledam da ce kroz godinu dana u struci raditi samo oni koji svih ovih pet godina nisu izbivali iz anusa profesora i asistenata. mada to nije ni chudo kada smo verovatno jedini faks sa dekanom koji ima svoj sex tape, sa profesorima koji zhene svoje studentkinje....prosto mi nekada zao sto nemam zenske sise. kako bi mi zivot bio lakshi.

fix'd :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ahaha tek sam sad provalio, ako dodamo g ispred uzim bice guzim!!!

A u stvari htela je da kaze ucim, ali ju umesto c kliknula z!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@g

smorio si jako matori, najlakshe je pljuvati po svemu i sanjati lalalend. al kad si zapeo

jebe mi se za antea i slobu, boli me sta mi se sada desava, kapish

ah da to je ta pricha, ako ti se ne svidja sadashnja vlast onda si komunjara slobista etc... way to go...

nit sam jedno nit drugo nit trece, boli me patka ne zavisi mi zivot ni od jednih niti je ikada zavisio, mogu da pljujem po svima i mirno spavam... jbg visoka je cena ostati svoj chovek na svome... ako kapiras...

pa boli i mene, al nijedna vlast nije savrshena. mogu slobodno da kazhem da je ova bolja od prethodne. shta ti otjesh da kazhesh sem shto tjesh da kakish ? jel imamo neku alternativu ovoj vlasti .. imamo. koja je to alternativa ? srs/dss/sps ? jel to bolja alternativa. nije. is that simple.

nisam ni ja za jedne kako ti otjesh da predstavish al me smara kad su ljudi u tom fazonu sve i svi su sranje. to ne vodi nichemu.

lichno mogu da pljunem, kako ti volish da kazhesh, demokratama .. nije mi problem nisam chlan niti simpatizer neke stranke. al nije poenta u tome da se samo pljuje nego da se podrzhi manje govno, jer vetje govno vetji problemi.

nema potrebe da komentarishesh, to je bila zajebancija sa smajlijem... ako cesh toga da se hvatas onda si stvarno sisica...

nemam potrebe za nishta da se hvatam, sam si sve rekao "drzhim/cheshem se za muda" ..

samo si ti video peronalizovanje "rasprave" ... nit sam te napao nit sam ista loshe mislio, ako si nechim iskompleksiran jbg nije mi to bio cilj da pogadjam... to je bilo zajebavanje... ali kao sto rekoh okej, svako ima svoj problem...

pa ti ochigledno imash problem, ili nisi imao domatje vaspitanje ili si utripovao da smo mega neshto dobri pa da mozhesh sve te stvari da mi kazhesh ili ne umesh da chitash shta napishesh.

evo i opet pokushaji sa psihoanalizom, a nije da visimo svakog dana na klupici i pijemo pivo.

jbg ako ti shvatash kritku ove vlasto toliko lichno kao sto pokushavash da prikazesh, mora da ti keva radi u ministarstvu finansija or something

ne radi mi keva u ministarstvu finansija, al ako otjesh vetj da budesh ozbiljno svatjen u nekoj ozbiljnoj raspravi (kao shto smo ovu napravili) onda ne mozhesh takve roflove da kucash. i opet nastavljash sa lichnim .. kakve to veze ima i da mi keva radi u ministarstvu finansija, jel ti ovde prichash sa njom ili samnom ? idalje ne mozhesh da depersonalizujesh diskusiju ..

vidish opet sve lichno prihvatas, ja sam lepo pitao za info, i da se uporedimo sa nekim validnim u nasem okruzenju, da sam hteo da izguglam lako bih to uradio i pokazao "znanje"

pa chekaj ko je insistirao na DUG JE 28 MILIJARDI ? jel ti ne znash da chitash ? lepo sam rekao da jedan takav pokazatelj ne govori nishta o ekonomskom stanju jedne zemlje. i za neshto shto ti morash da guglash neko mozhda zna bez, chemu ta projekcija.

koliko su se te zemlje zaduzila za reformu i pripremu ulaska u nato? mi to nismo ni poceli

da li je kod njih sjajna situacija i drustveni standard? da li je bolji nego kod nas? da li su ljudi zadovoljniji? da li si bio u bugarskoj, ekonomski saradjivao sa nekim odatle, da li su oni zadovoljni? da li i mi da bi smo bili bolji od rumunije treba da se zaduzimo 100 milijardi?

nije ni kod njih sjajna situacija. tako da ako tjemo da gledamo okruzhenje mi nismo ni toliko loshi. ali avaj svakome je svoje sranje najvetje. bio sam u bugarskoj. chitao sam dosta o ekonomiji bugarske, prichao sam sa par bugara i shta sad ? kakve to veze ima sa bilo chim. otjemo sad da merimo ko zna vishe bugara ? i shta ti uopshte otjesh da kazhesh .. da je kod nas sjajno ili sranje ? odluchi se vetj jednom.

ne razumem ovo sa zaduzhivanjem i rumunijom ? jel uopshte znash shta mozhe sve da udje u strukturu nekog duga i jel znash svaku stavku za koje su te pare upotrebljene kod nas ili kod njih ?

naravno da je mutno, to je i poenta, od onog cuvenog "transparentnog" dosli smo do najmutnije situacije u istoriji srpske drzave kada je ekonomija u pitanju... ne zna se ko gde koliko krade pod izgovorm reformi i privatizacija... jbg bio sam na licu mesti ucestvovao i video kako funkcionise... otpisali 2 milijarde da bi smo se odmah potom nasli u dupo vecem dugu od onog na pocetku... po meni je to losa racunica...

kad sam rekao mutno mislio sam u smislu da to nije chisto ekonomska kategorija.

i ovo nije najmutnija situacija u istoriji srpske drzhave. najmutnija je bila za vreme tita, pa onda za vreme slobe, pa onda ovo sada. to shto tebi izgleda ovo najmutnije to je zato shto na sve strane se trubi o svemu, svako svakoga mozhe da optuzhi da je lopov, a onda nisi mogao ni da zucnesh nishta jer ti sleduje goli otok ili motorna testera i ni tikele ni slobica nikad nisu prichali o parama.

to shto je neshto po tebi losha rachunica ne znachi da je to tako stvarno. naravno i ponovo pricha o alternativi.

kao sto spomenuh, previse si emotivan...

e izvini ako sam previshe emotivan, evo netju vishe ..

izvini jesi li diplomirao? ozbiljno pitam

i zaposlen si?

i bavish se politikom?

ako ne, onda si "obichan" gradjanin kao i svako drugi

to jednostavno ne funkcionishe tako. i to mi ide jako na kurac shto se potencira. ako neshto ne radim ne znachi da ne znam nishta o tome. ili hotjesh da kazhesh da ako nikad nisam leteo na mesec ne znam da mesec postoji ili ti priznajesh samo iskustva iz prve ruke, a da je ceo sistem obrazovanja, uchenja, unapredjivanja, pratjenja samo sharena lazha i da dok ne stavish govno u usta ne znash da govno ne treba da se stavlja u usta ?

GDE su te investicije koje se izvoze? :( to je poenta... izvozi se ono sto se izvozilo i bez tih investicija... okej ima par primera tu i tamo ali zaista do sada nista znacajno nije ucinjeno... da li mozda SARTID nije bila sjajna strana investicija?

investicije koje se izvoze ? shta to znachi ? kapiram da si hteo da kazhesh koja to preduzetja koja su otvorena/privatizovana izvoze ? otjesh da ti kucam neshto pa da onda mi opet kazhesh kako sam izguglao ? izguglaj sam ..

shto se tiche realnog stanja, zemlja koja je prezhivela sankcije, 20 godine neulaganja i degradiranja privrede, razaranje 80% infrastruktura dobro je shto i ovo shto imamo radi ovako kako jeste. naravno uzeti u razmatranje da mi nismo neka zemlja ultra bogata nekog krucijalnog resursa.

ne necu da ti objasnjavam nista, zapravo sam ja hteo ti meni nesto da objashnish, ali sada vec nije ni vazno...

pa netjesh da mi objasnish nishta zato shto nemash shta da mi objasnish. lupio si glupost sa prevodjenjem dolar/evro iznos iz 2000 godine, izostavio da postoji razlika u kojoj valuti je dug indeksiran i ostale male zezalice.

kao sto rekoh uzmi radi nesto na najposteniji moguci nacin pa ces videti... privrdjuj ili bude preduzetnik...

eto vidish opet losh primer dajesh... izneti novac iz zemlje... ccc... sjajan potez sjajan :)

pa evo opet ti kazhem, ne moram da stavim govno u usta da bih znao da ne treba da ga stavljam u usta. postoji neshto shto se zove znanje, knjige, informacije, modeli, analize i sve ostalo shto je chovek evolucijom razvio da ne bi morao kao majmun da kapira po sistemu toplo hladno.

kamo srece da su vadikali vec bili na vlasti... bili bi skinuti sa iste odmh ili posle godinu/dve vilama ako nista drugo i bio bi to njihov kraj... ovako ljudi misle da postoji alternativa i zajebavaju se glupostima umesto da misle kako da rade i zarade...

kao shto smo slobu skinuli '95, pa '97, pa '99 .. vidim nishta nisi nauchio iz tog vremena. da damo godinu/dve .. super al ko tje to da plati, taj eksperiment ? gro populacije su idioti i oni nishta netje svatiti pa makar im pao meteor na glavu.

auh koliko arogancije ti u sebi imash da dajesh sebi pravo da drugom stavljas rechi u usta ... ali okej zabavno je gledati te kako se borish sa samim sobom... valjda je svima koji su najzesce lupali u lonce teshko shvatiti da ima ljudi kojima sada smrdi ova vlast a ne svidjaju im se ni vadikali ni sps...

pa ako su ti ovi toliko sranje onda mora da su ti ovi bili dobri ? mislim ono nije nam bil klinton bio na vlasti ovde pa da mozhemo da poredimo sa njim. ili ti ne prichash uopshte o srbiji nego o farmi itelegentnih pechurka na veneri ?

jbg svi znamo da je debljina ipak najbitnija. dodji slobodno na gajbice treba nekako pocheti :P

dzaba ti panj kad njime ne znash kako da zamahnesh :) a za gajbice neka hvala, otju taj posao da husam kroasan, kucam na ruru i dobijam platu .. jel mozhesh to da mi sredish ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ma beži, 150 evra košta Nano, Zen V je 80-90. Za 150 evra mogu da uzmem nov mob sa mp3 plejerom.

U jbt al je pala cena.. aj promeni to tamo u onom tekstu na teku, tada je kostao preko 200e. :)

Btw moja topla preporuka ako kupujes mp3 plejer je taj mali Zen, presimpatican je i funkcionalan.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

a sto ti maude prosto ne das taj jedan ispit da ne mogu ljudi na kraju da ti bace taj ultimativni argument. Mislim kazem ti kao neko ko misli da je faks relativno bespotrebna stvar, ali opet bar izbi taj argument ljudima.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

he made funny

funny 'cause it's true

lik jeste specijalista psihijatrije i kao takav je visio na pinku ali na medicini nije predavao psihijatriju vec medicinsku etiku gde je bio jedini profesor sve dok nije ozhenio studentkinju, postavio je na mesto asistenta na svojoj katedri gde je ova do sada vec garant vanredni prof....

Link to comment
Share on other sites

a sto ti maude prosto ne das taj jedan ispit da ne mogu ljudi na kraju da ti bace taj ultimativni argument. Mislim kazem ti kao neko ko misli da je faks relativno bespotrebna stvar, ali opet bar izbi taj argument ljudima.

zato shto sam se upleo u vrzino kolo svoje lenjosti, tvrdoglavosti i apatije. jbg za nekoga ko je tokom fakulteta pao samo jedan ispit (2x) i onda ostavio za poslednji jedan od 4 najtezha ispita za kraj, upao sam u najvetju klopku studiranja kod nas ovde .. da ti se ne zavrshava fakultet. znam da je sranje i radim na tome pa tjemo videti.

naravno to nema veze sa tim ultimativnim argumentom koji potezhu samo patetichni ljudi u manjku argumenata i u pokushaju da prikriju svoj manjak intelegencije/poznavanja stvari. to je kao kad bih ja prichao koletu da nema pojma medicinu i da znam bolje od njega istu zato shto nije zavrshio fax.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa uvredljive sam prirode kad me neko vredja, kao shto si ti uradio.

[roflmao]

rekao ti je neshto u fazonu da sedish kuci, chachkash jaja i pametujesh na forumu, a ti se naljutio?(ili tako neshto)

mica mala

heh ti si me vredjao direktno, koristeci mnogo vecu reputaciju koju imash na ovom forumu od mene

licemerno je to bre skroz :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...