Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e pa drugar'ce i drugovi i ja sam prodao troo =o(

instalirao sam itunes =o(

[pravdanje]da bih mogao da kazhem shuffleu da necu da ga koristim ko ipod nego kao usb disk kako bih mogao da ga filujem i koristim bez itunesa [/pravdanje]

[ko malo dete] i naravno dok chekam 4h da se baKterija na istom napuni prvi put krenem da se igram sa itunesom i ko zadnji seljak koji zhivi u 80im provalim masu streaming radio stanica i sad se drogiram onom najzlijom klasichnom muzikom i razmisljam sta da maznem od burazera od klasike da nabacim na ipod [/ko malo dete]

=o)

Link to comment
Share on other sites

...a i sumnjam da s muzichki ludji od njega ;o)

potpisujem....:)

Btw...sad sam saznao da brat ove nedelje pali za Bahrein na 2 godine...eh, zivote...nisam se napio nekoliko godina, ali cini mi se da cu ove nedelje da me trezne u urgentnom:(

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Juche ortak pushtao, pa sam ishao sa njim da se zajebavam i cirkam za dzabe :) ... bile i dve skroz fine igrachice i njihova 30+ debela gazdarica (super lik). Oprema je bila u nekom delu gde se nalazio zamrzivach za pivom + gomila pica sa strane, pa smo tu svi blejali :) ove ribe su se menjale na djuskanju na 15 minuta, pa sam stalno imao pivo u ruci i do jaja ribu pored sebe :)))))) a i dobro je bilo shto se debela izgubila sa nekim grmaljom skoro u pochetku hehehe

ali koja koma od nekog lokalnog DJa [roflmao]

spavao sam 3 sata, ceo dan bio kul na poslu iako sam imao gomilu stvari za vratom...sada u horizontalu verovatno :)

Link to comment
Share on other sites

warning, mass quote

pa uvredljive sam prirode kad me neko vredja, kao shto si ti uradio.

isto tako mi ide na kurac kada ljudi koji imaju slabo znanje iz neke oblasti uzmu jedan podatak koji su prochitali u sredstvima javnog informisanja i onda na osnovu njega donose neke zakljuchke bez predstave kako funkcionishe globalna ekonomija. otjesh da kazhesh da si studirao/zavrshio neku vishu shkolu, fakultet sa osvrtom na ekonomiju ?

u jbte, preko foruma si nekad stvarno ko zena... sta sam te ja uvredio?(jedino ako si u g17 :)) lol.. ah da zaboravih nekada treba stavljati animirani smajli 200x200 pix

kao prvo, evo editovao si ovaj post 3x puta sa cifrom, da bi na kraju opet pogreshio jer tamo pishe ~18milijardi, shto je za pochetnu cifru od ~35milijardi koju si napisao drastichno razlikuje

post nisam editovao sa cifrom vec sam dodavao redove.... nisam nigde napisao 35 vec 30 milijardi (i pogresio kao sto sam vec otkucao, da pogresio sam) sto vec mnogo blizi cifri od 28 milijrdi $ koliko je sada stanje

kao drugo, pokazao si ko retard koji ne zna da chita cifre jer npr. 17.957 miliona znachi 18 milijardi, tj. nije nigde permutovano izmedju milijardi i miliona kao shto ti tvrdish.

omg jesam retard, navikao sam da se cifre zaokruzuju na dve decimale, bash sam retard... kao sto vec otkucah, kad sam u kancu brzo nabacujem postove po forumu otuda milion slovnih i ostalih gresaka... bash sam retard jbte...shame on me

nema shta tebi da pojashnjavam kad imash stav koji imash, to nije stav choveka koji je spreman neshto da nauchi. stav choveka koji otje neshto da nauchi pita, a ne mashe svojom imaginarnom drskom kiticom, a ne ume ni da chita, a pritom i vredja.

ja sam te lepo pitao i zamolio objashnjenje ako je to dokaz mog nepromenljivog stava onda se stvarno izvinjavam eto necu vam vise oduzimati tvoje dragoceno vreme i energiju

a dobio si mentalnu erekciju odmah od prvog posta koji je bio poluzobiljan sa sve smajlijima... omg JEBOTE ti si se stvarno uvredio... lol ok...

shto se tiche pojashnjenja, kategorija spoljnog duga, niti bilo koja pojedinachna ekonomska kategorija (sem mozhda nezaposlenosti) ne govori ama bash nishta o ekonomskom stanju neke zemlje (npr. amerika ima najvetji spoljni dug na svetu pa opet njena ekonomija je najjacha na svetu). naravno dzaba ja tebi to da sada pojashnjavam jer tjesh ti nastaviti da prdish ALI DUG i to je naravno legitimno sa aspekta prdenja u kafani malih preduzetnika, al nemoj da ochekujesh neko priznanje kad udjesh u raspravu sa nekim ko iole zna neshto o makroekonomiji.

chek zar nije iluzorno porediti ekonomiju amerike i nashu? da uporedimo nashu i bugarsku, rumunsku, hrvatsku? ako su oni cinili greske i bili u slichnim promenama kao i mi, utvrditi te greshke i izbeci ih? mi<>amerika

zar ti ne pada na pamet da cemo taj dug morati i da vracamo? vec je 2005. godina bila prognoza (od strane gdina jelasica) da cemo 2007. morati da vratimo vishe od jedne milijarde?... tada smo bili zaduzeni 12 milijardi EUR

ja ne znam zasto ti u svaku prichu ulazish sa stavom da merish kome je veci... najveci ti je na forumu u tome nikada nije bilo frke...

shto se tiche same cifre ni ona se ne mozhe uzeti kao goli pokazatelj nego se moraju uzeti okolnosti u obzir. okolnosti kao shto su politichka stabilnost, strane investicije, pomeranja na svetskim robnim/monetarnim trzhishtima, kamatne stope, stanje zatechene privrede, infrastrukture i xyz drugih pokazatelja. ili otjesh da mi kazhesh da sve to sranje ?

ostatak netju ni da se trudim da ti objasnim kad ti poredish neke velichine u dolarima tamo, vamo, a dolar u odnosu na evro za 8 godina promenio se milijardu puta (1.000 miliona za malog privrednika).

politichka stabilnost utiche na iznos spoljnog duga? kako?

strane investicije? molim objashnjenje (to sto ti spominjesh utiche na bruto domaci proizvod)

eur je pusten 2002. godine tako da nije 8 godina vec 6 godina....u ostalom ovo nije prvi put za taj period (iako je najdrastichniji) da je eur toliko jachi od dolara... dakle odnos fluktuira i nije stalan...

nigde nisam rekao da je bilo sta sranje... ja sam samo zamolio za pojashnjenje... sranje je stanje u privredi... ako ti nije jasno eto otvori firmu probaj da budesh apolitichan i da radish poshteno bez rodbinskih veza po ministarstvima, sa svim dazbinama i porezima... i sve je gore... nazalost... ako ti je pak ideal da radish kao dron u nekoj stranoj korporaciji onda ti seva paja za sve...

pif ako cesh sa tako gordim i obesitim stavom da pametujesh zaista nije bilo potrebe za tim... kako god, moja poenta je da nikada veci dug nismo imali, stanje u privredi nije bilo nikada loshije (jbg igrom sluchaja se krecem u tim krugovima i zaista daleko da je bilo kome super, svi mali i srednji stagniraju ili propadaju ako nemaju nekakvu prozivodnju, a podsticaja za proizvodjache nema),

svaki vid nepoljoprivredne proizvodnje se maximalno satire

nema zastite sopstvenog trzista (a to okolina cini)

zaduzenje tek predstoji usled neizvrshenih mnogih reformi i investicija u infrastrukturu, i investicija u prazn budzet i vec tradicionalne investicije u javni sektor potroshnje,

drustveni proizvod je izuzetno mali

izvoz nepostojeci, uvoz opet ogroman,

saldo trgovinskog bilansa nase zemlje obara svake godine rekord u deficitu sto dovodi do toga da brojni delovi privrede odumiru...

i nista se ne cini da se to spreci (verovatno cemo ziveti od seoskog turizma) koliko ja kapiram svaki pokazatelj ukazuje na potencijalnu katastrofu...

postoji li zapravo bilo koji parametar koji daje nadu?

moja greska je sto sam od tebe trazio bilo kakvo objashnjenje, i zaboravivshi se na tvoj stil u bilo kakvoj diskusiji ovde, ochekivah nesto drugacije od standardnog nadmetanja chiji je veci...

:salute:

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma ne vino ni pivo, samo neshto brzo. nemash vremena pred spavanje da se nalivash, a i nije poenta da si pijana nego da si smirena, ako se vetj budish.

ne znam shta je to istroshi ti se mozak, mislim sve sam dozhiveo al to nisam :)))

i kakvi troshkovi ? shta ti uopshte imash za taj prijemni ? kad ti je to ?

i nema lekova ima samo prashkova LOL but u dont wont go there :D

mogu da te poduchim/pomognem metodama tipa joga, kamasutra i slichno.

istrosi to sam rekla zbog troskova... nvm

a imam poslovnu ekonomiju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...