Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Došao iz sela, koja iznenadna vrućina juče i danas, užas. Ibarska puna leševa životinja, kao da se vozimo Tanzanijom. Sa Jugom uvek avantura, vukao nam se neki kabl po putu sa sredine kola, a umalo ne otpade i branik negde pre Sremčice u povratku, pošto se nekako drži samo na jednoj polovini.

Elem, neka rodbina uzela novu Nivu za arčenje po brdu, kako sam se napalio na ta kola, bruka. Kad budem kupovao sebi nešto, ima to da uzmem - ruski 4x4 tenk po ceni običnog automobila ftw!

Link to comment
Share on other sites

pitacu te kako ces da se veselis kad vidis da ti je rezervoar prazan posle dva dana :))

naspavao sam se kao zmaj, sad zavrsavam neku misiju u eveu pa palim na jedno 2-3 sata bajsa. posle mozda iskombinujem neku akciju, ko ce ga znati...

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebote nije ni chudo shto ne mogu da se iskuliram kad mi stalno upadaju neke mega bleje .. kako sam se iskrivio bole me trbushnjaci od smejanja [roflmao]

epic win

"podigla si mi ključeve, sad moram da te ženim"

mada i dalje ne razumem kako nismo dobili batine

pa kako ne kapirash, to je kao sa onim kod ramija u hodniku, ne mozhe da te bije zato shto si ga ti vetj prebio jel mu se smejesh u facu [:D]

Ako je ovo nesto o Milicu, ocu da cujem full verziju, makar na vip delu [:D]

hahaha prochitatjesh u novom Mudomanu [roflmao]

koji je kurac sa ljudima u ovom gradu, gde god izadjes svi su kao kurchina, stoje uza zid i poziraju...to me naravno nije sprecilo da bacim disko dens i blamiram sve koji su bili sa mnom.

samo napred matori pokazhi im taj ples slomljenog dupeta na vetru :*

Elem, neka rodbina uzela novu Nivu za arčenje po brdu, kako sam se napalio na ta kola, bruka. Kad budem kupovao sebi nešto, ima to da uzmem - ruski 4x4 tenk po ceni običnog automobila ftw!

[roflmao] samo naletju na tu nivu [roflmao] draleeeee

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pitacu te kako ces da se veselis kad vidis da ti je rezervoar prazan posle dva dana :))

Pih, nije problem, vudi vrti volan i vice brrrmmm a kreator gura.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pukla mi treca guma za 7 dana, evidentno je da mi nesto nije u redu sa felnom. po-piz-deo sam.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Došao iz sela, koja iznenadna vrućina juče i danas, užas. Ibarska puna leševa životinja, kao da se vozimo Tanzanijom.

hahahah nas juce pokupio srndać :) idemo putem i odjednom odnikud tras :) ulubio ortaku vrata, ja reko stani da mu jebemo mamicu bar da ga pokupimo, kaze si lud budalo jos cemo kaznu da platimo :D

elem bio juce kod ortaka i tako blejali u dvoristu i kao sta da radimo, i zapalimo kod njega u vikendicu, bilo stvarno dojajano, piće, seljancice, ludilo, sem tog malog incidenta, kako cice vriste ko da nas je medved napao hahahaha, sad rucao i bezim napolje

Link to comment
Share on other sites

синоћ сам се брутално ушикао, цео дан сам на сигурносном моду. мало је помогао мидол, ц витамин, масан омлет са сланином, јогурт, 2 литра коце и још толико воде. бар ме не боли глава.

сутра опет на посао...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pukla mi treca guma za 7 dana, evidentno je da mi nesto nije u redu sa felnom. po-piz-deo sam.

JEBOTE BRATORI PA MOM BAJSU OD 50 JURA NIKAKO DA ZVIZNE GUMA,ZNACI MOJA GUMA>TVOJ BAJS !!!

:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

imba notj \o/

bila devojcica, zezali se... bas je sve kul :]

inace, ono pizdaranje iz prethodnog posta se ispostavilo da je sasvim bespotrebno bilo, tako da je to jos kulje (sa jedne tacke gledista, a sa druge je i dalje kurton sto sam se nervirao kao svinja za nista [:p])

odo da pikam dotu jednu-dve-devet [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...