Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kako mi je bilo dobrooooo sinoc....

bio u narodnom pozoristu sa ortakom,gledali neki Intimus,smor predstava...

posle toga se nasli sa 3 ortaka,i otisli u pivnicu Old town pored palate Albanije...

tamo sam se jako napio,da bi ortak rekao da idemo u Kristal,tamo je kao TVRD HOUSE vece...

i ja onako pijan,uz prenemaganje,pristanem...a tamo,onako,ok muzikica,a racunajuci nivo alkohola u krv,meni je bila extra...

iskako se,izigrao,izglupirao,i vratio kuci...

volim kad se smor vece pretvori u tako nesto...

btw,sad u 11 imam fudbal,kao sto vidite kasnim...aj vidimo se :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koja koma sinoc jebote \o/

Vreme se gadno pogorshalo, kad sam ustao pre pola sata bilo sunchano, sad odjednom naletela neka mega oluja :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ni ocekivao da cu spavati dugo, zbog maratona, ali je Prizma Kragujevac avion ipak bio razlog zbog kojeg sam se probudio nesto ranije :) Sad napolje, posle do grada, i tako nesto, imam dosta stvari danas zavrsiti.

nod32ke ili da me uputi gde u bgd mozhe isti fa se kupi legalno? =o)

Nod32 mozes da kupis na dosta mesta posto ga Extreme (www.extreme.co.yu) uvozi kao distributer. Najbolje da cekiras sa njima.

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, ja imam instaliran NOD32, skinuto nesto sa neta, i crackovan je, fixovan whatever! Jel to štiti od bilo čega, ili treba ipak kupiti original?

P.S.

Kakvo glupo pitanje, u rangu sa onim, piškili smo zajedno u nošu, da li sam trudna?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ps

dal' neko zna tachnu rutu maratona i dal ce posle 13h da bude prohodan toshin bunar? =o)

p[a mislim da ce ga mzoda pustiti posle pola dva, kao proshlih godina, ako hocesh zovni me pa cu ti reci live situaciju:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

o jebem ti, jedva sam cekao vikend da uzjasem bajs, a ono duva kao nenormalno. pa jel moze u ovoj zemlji bar vreme da bude normalno!1?

a evo i kishe :|

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ovaj vikend ceo ucim :/ prvo na listi bubanje "santa maria della salute"

Ololololo. GL.

Ugl. probudio sam se ne znam kada zbog oluje proklete.

Popio kafu.

Prepirao se na cs podforumu.

Sinotj sam pio, iako ne volim akohol.

Znam da vas ovo sve zanima jako da \o/

Link to comment
Share on other sites

alo!! si mi pozdravio tjaleta? [:D]

bio od 10 do 13:30 na testu iz engleskog

kako sam lepo ruchao, sve postavio sam na terasu, pirka vetar, sunce bije -

musaka + rotkvice + krastavac + zelena salata + jogurt

ne znam di tju, trebalo bi malo do grada da idem ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...