Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

Ma LDP je kriv za sve, treba ih sve pobiti, da nije njih Kosovo bi bilo i dalje naše

nije nije bus je kriv!

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma daj, ko posle ovoga moze da glasa za LDP slobodno moze da se upuca, ucinice srbiji veliku uslugu. Cinjenica da samo LDP uzdrzao od glasanja za ponistavanje bespravnog proglasenja nezavisnosti kosova govori vise nego dovoljno ko ih placa i od koga naredjenja dobijaju (ko da to vec nismo znali - ali sada smo 100% sigurni).

Iskreno ja sam protivnik ovakvog nasilja ali jbg, to su huligani, fudbalsko prvensto je pauzirano, neizivljeni su, a i ja sam tolko besan posle ovih silnih govora predstavnika drzava da ne znam gde udaram, kapiram da kad bi izasao na ulicu i ja bi napravio neko sranje, a ne huligani koji su na to navikli kao dobar dan.. Ne opravdavam - ali ipak ih i shvatam. Ako bude bilo kakvog rata, oni su tu kao dobrovoljci, to vam garantujem.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ovaj thread realno ima 2 topica:

1:

masu idiota koji unistavaju srbiju i ljude po zemlji i pitam se da li su svi debili ili su samo glupi
ne znam koja je razlika između ta dva, ali i mene fascinira to da u svakoj situaciji mi uspemo da uradimo pogrešnu stvar.

1. Demoliraj svoje zgrade i tuci se sa svojim narodom na ulicama

2. ????

3. PROFIT

polako prestajem da verujem u evoluciju

2:

EU je američka kurva i sve manje i manje cenim Evropu. Jedva čekam da nas sve okupiraju Kinezi.

Link to comment
Share on other sites

Sad citam ove vesti na B92 i tacno sam znao da ce ovo da napisu:

Jedna grupa je skandirala "Ubi', zakolji, da Šiptar ne postoji", a učesnici i organizatori protesta megafonom su pozivali okupljene da skandiraju Srbiji

Jos sam ortakinji rekao da garantujem da ce b92 da objavi to, zapravo svi mi studenti Pravnog fakulteta smo izasli na ulice a onda su dosli neki divljaci koji su pevali dotican stih i to su pevali samo jednom, na B92 umesto da su prikazivali govore nasih profesora u petici njima je glavna vest bacena kamenica i polupano staklo, to je ta objektivnost...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ovaj thread realno ima 2 topica:

2:

EU je američka kurva i sve manje i manje cenim Evropu. Jedva čekam da nas sve okupiraju Kinezi.

uvek sam vishe gotivila i aziju i afriku nego ove usrane

@kolac

AJDE DA SRUSHIMO B92 JEBEMIMATERPLACENICKU!!!111 ONELEVEN!!11!11

Ozbiljno ako ima neki sajt il neshto da ih zovemo i iznapushavamo

oO

 

Link to comment
Share on other sites

nemoj sada bachelor kurac-palac

kod kojota da ti ochisti dvocevku, pa lagano na Kosovo

jel dobro cisti? preporucujes mi?

a ti govoris za cmar!? a ne, ne, to neka ostane izmedju vas, ja ipak biram picku

kako covek da te uzme za ozbiljno i poveruje da si ti ovo napisao ako nigde u postu ne okachish neki novi koraksov biser. prosto delujesh neiskreno.

i ako nema CAPS locka?

nije odgovor na post iznad

chinjenica: Izgubili smo kontrolu nad Kosovom 1999. godine posle potpisivanja kapitulacije

Optuzivati Chedu i ljude koji razmisljaju kao on za to je debilizam.

njih niko ne optuzuje da su krivi jer je kosovo otislo. ali ih osudjuju jer su retardi. opisacu kroz primer:

opisivao bih svakog da je retard, ako kaze: HAHAH LOL SRECA UMRO DJINDJIC iako direktno nije kriv za njegovu smrt.

to su ldp-ovci u ovoj situaciji.

no, ratovali smo da ne bi izgubili kosovo. tj. bilo bi izgubljeno, ali je sloba izabrao da ga izgubi kroz rat a ne da ga narod vidi kao pickicu koja je samo predala kosovo. (iako je time naskodio narodu.. ali to je druga stvar..)

Link to comment
Share on other sites

@kolac

AJDE DA SRUSHIMO B92 JEBEMIMATERPLACENICKU!!!111 ONELEVEN!!11!11

Ozbiljno ako ima neki sajt il neshto da ih zovemo i iznapushavamo

Ne karikiraj, cinjenica jeste da B92 u ovom slucaju nije ni malo objektivan i da su im vesti bazirane na tome gde su otisli huligani, da li je bacena kamenica i sta su pevali kao i to kako su obuceni, to su oni stavili u vesti umesto nekih stvari koje su bitne oni su naveli samo ovo, kao da se protest sastojao iz toga sto su navijaci isli i lomili sve pred sobom, bio sam danas tamo i to nije bio slucaj.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da to dvoje razlikujem.

Molitva Sioux Indijanaca

ta molitva je za lalalend gde smo svi mi u stanju da kao razlikujemo ono shto realno mozhemo od onoga shto ne mozhemo da uradimo. josh gore, da utichemo. ne shvati me pogreshno, mega je gotivna molitva (+3 respect za sijukse), samo je chinjenica da mi odgovarash da treba da se spustim na zemlju sa zheljama, tako shto mi savetujesh nebesku poslovicu :]

dakle pitam te josh jednom, jel ti zhelish da zhivish u dzungli? mislim, i sam si svestan da je netjesh prezhiveti kad divjach krene u potragu za pojilima i hranom?

@b92 i ldp

b92 je i mene smorio sa ovakvom retorikom, ali su me josh vishe smorili ovi koji im daju povoda.

shto se tiche ldp-a, o chemu vi pichate bre? chashu vode svi brzo, da vam ne pozli! shta nam je ldp, ili cheda kriv za ovo? sa sve tim da su ostali neutralni u parlamentu danas? ako morate da trazhite krivce, look elsewhere...

i sad me vetj nervirate jer me stavljate u poziciju da non stop tu glumim advokata ldp-a. i zaista mozhe nekom da deluje da sam mali zadrti chedista bez svoje volje... a ja iskreno nemam vishe zhivaca da se branim od tih umobolnih zakljuchaka. kapiram ja to, lakshe vam je ovako, da ne razmishljate i trtljate neshto, jer mozhete i boli vas kurac. ali nemojte posle da ochekujete da vas uzimam za ozbiljno u drugim raspravama, ili uopshte u zhivotu. sisajte ga unapred :]

@dementio

ne znam na koji konkretno snimak sa b92 ti mislish, ali ja sam gledao snimke gde masa mladih ljudi demonstrira sa uzvikivanjem "ubi, zakolji, tralala..". netju da tvrdim da su snimci iz bg-a vechras poshto ni sam nisam siguran. nisam prepoznao ulice i zgrade pa je mogutje da je u pitanju nish ili tako neki grad. ono shto mi jeste bilo jasno je to da nije u pitanju neka montazha, bilo koje vrste. odrastao sam na kojekakvim demonstracijama i jasno mi je da su scene autentichne i uzhasne. i shto je josh gore, idu u jebeni svet. ti klinci nemaju bre gram mozga :[

Link to comment
Share on other sites

evo editovao sam post, necu da ostavim gnusne psovke kao reakciju na ovo gore...

...samo cu da kazem da ako neko misli da sam picka nek dodje da ga poduva

da utvrdi tachno jesam li ili nisam pitchka... (method approved by Fineas Freak)

:D pa cekaj hoces da pustis kosovo bez borbe ?:D sta je to ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

jeste, pa sjebu b92, i gde cemo mi sutra da gledamo liverpul i inter? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa da posle svake tekme gde se to skandira (a skandiranje tog tipa je iskjuchivo usmereno ka nacijama sa kojima se neshto kao trvimo, a ne ka gradskom rivalu) b92 objavi snimke, ti bi se nervirao shto to rade uvek.

shto da relativizujemo te uzhase? nema tu nekih sivih nijansi, stvar je vrlo prosta jer je fundamentalna. ako bi takvo skandiranje morali da okakterishemo kao dobro ili loshe, ono bi jednostavno bilo loshe. chak bih razumeo i nechiju zhelju da neki narod nestane, kao da ga niakd nije bilo... ali da vichesh "ubi, zakolji, da tamo neko ne postoji"... brrrr. meni je to hevilend. on, podrazumeva da ti, bukvalno, golim rukama uzmesh nechiji zhivot, da, bukvalno, imash njegovu krv na svojim rukama, licu, telu. vidish kako zhivot prestaje da mu treperi u pogedu. chujesh ga kako roptje dok se gushi u sopstvenoj krvi...

jel to tebi kul? svejedno? ne vidish razliku izmedju skandiranja "nestanite shiptari" recimo, i ove kretenske "ubi, zakolji..."?

nije to samo semantika :[

Link to comment
Share on other sites

uvek sam vishe gotivila i aziju i afriku nego ove usrane

Ti se ne racunash, znamo da volish Japance [:D] a koja devojka ne voli crnce? =X

Btw ljudi nemojte se zajebavati. Ovi ce opet poceti neki Hladni Rat pa ce Fallout 4 biti blizi i sa boljom grafikom nego nova Bethesdina igra...Fallout je do jaja, ali zajebi ti to...ako u to sve uracunamo i rat za naftu odosmo u kurac sve za 50 godina.

p.s.

Jel sam se ja istripovao ili Zola josh nije postovao u ovom topicu? Cudno :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

jel to tebi kul? svejedno? ne vidish razliku izmedju skandiranja "nestanite shiptari" recimo, i ove kretenske "ubi, zakolji..."?
ne pretueruj molim te.kakvo bi to skandiranje bilo ''nestanite shiptari'' ? koji kurac skandiranje onda.

zasto ti uopste imas osecaj krivice ili cega vec zato sto je to upuceno shiptarima? jel si slep pa ne vidis sta oni sve rade,a rade isto to i gore.

i znas sta? boli ih ceo kurac isto ko sto i amere,evropu,etc boli kurac sto su srbi pevali ubij,zakolji..ne,ali mi oko toga pravimo dramu,to je najstrasnija stvar koja se desila u poslednjih 20godina.

i da se ogradim odma,nisam bio na mitingu niti sam pevao tako nesto,niti cu pevati ali mi ide na kurac taj stav ''stidim se sto sam srbin''. nek pevaju ljudi ako hoce,moze im se,kao sto se moze i shiptarima.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

:D pa cekaj hoces da pustis kosovo bez borbe ?:D sta je to ?:D

to je "bolimekuraczausranokosovo" logika... jesam sad malo pojasnio?

da li ste vi svesni da je proslo 18 godina od kako su krenula sranja u

ovoj zemlji? 18 godina! ejjj, alooo!!!! srpsko ludilo je i zvanicno POSTALO PUNOLETNO !!!

Proci ce vam usrani zivot u naricanju za delom zemlje koji nikad ni nije bio srbija,

ali ne, to je mnogo bitnije od toga da se potrudite da postanete obrazovani

situirani emancipovani pojedinci a ne jebeni botovi koji kao se poredjaju na traku

cim im puste prvu reklamu... pa sta cete vi unucima pricati sutra? "i tako je deka

drko kurac na kosovske livade i pokazivao golu guzicu amerikancima..." i mnogo

mi je zao sto nemam da ti dam pare za uzhinu ljubi te deda...

WAKE UP, REALITY IS HERE & NOW. SLAZEM SE DA NISMO TREBALI DA OSTANEMO BEZ FAKIN KOSOVA,

ZAJEBALI SU NAS, HAJDE SADA DA SE PREISPITAMO, KAZNIMO ONE KOJI SU RAZJEBALI ZEMLJU

ZBOG CEGA JE KOSOVO I OTISLO I POTRUDIMO SE DA NIKADA VISE NIKO NE MOZE TAKO DA NAS ZAJEBAVA !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

p.s.

Jel sam se ja istripovao ili Zola josh nije postovao u ovom topicu? Cudno :D

batalio sam bilo kakvu raspravu, samo se iznerviram. mogu da diskutujem sa par ljudi ali sa njima mogu i uzivo (samo da se iscimam na rhh :P) a ostali nisu vredni mojih zivaca, na stranu tvrdoglavost, dijametralno suprotna misljenja i to, suvise su nevaspitani i bezobrazni. a necu da trosim svoje vreme da jurim redom likove sa foruma da bijem. ko ih je zasluzio dobice ih ako se ikada sretnemo naravno, ali sam shvatio da bi sa nastavkom diskusije ta brojka toliko porasla da bih svaki dan morao da jurim nekog :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Nema to veze s mojim ukusom frajera ;P

Ne karikiraj, cinjenica jeste da B92 u ovom slucaju nije ni malo objektivan i da su im vesti bazirane na tome gde su otisli huligani, da li je bacena kamenica i sta su pevali kao i to kako su obuceni, to su oni stavili u vesti umesto nekih stvari koje su bitne oni su naveli samo ovo, kao da se protest sastojao iz toga sto su navijaci isli i lomili sve pred sobom, bio sam danas tamo i to nije bio slucaj.

samo sam se malo nashalila, inache sam skontala josh odavno da b92 treba ukinuti

oO

 

Link to comment
Share on other sites

:D volim tvoja KAPS LOK SLOVA :D

a pa ne mozemo tako lako da odustanemo sutra ce nam uzeti jos jedan deo pa jos jedan....

a nigeru da si ti rodio na kosovu i ziveo tamo isto bi reko ajde jebiga idem ja negde nemam leba niko od vlasti mi nece pomoci idem negde da spavam u supi pa cu onda za 30 godina mozda jebati kevu amerima zbog ovoga :D

ajde udomi nekoga sa kosova :D i onda cu reci :D ok ti si uradio sta si mogao : Djebiga ;D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

... ... ...Proci ce vam usrani zivot u naricanju za delom zemlje koji nikad ni nije bio srbija,

ali ne, to je mnogo bitnije od toga da se potrudite da postanete obrazovani... ... ...

ako sredim sa corax-om da ilustruje udzbenike iz istorije, hoces li makar pokusati da ih procitas???

ODGOVORNO TVRDIM DA GORE NAVEDENU GLUPOST NI HASIM TACI NIKADA NE BI IZGOVORIO/NAPISAO POSTO BI BIO SVESTAN CINJENICE DA CE ISPASTI IDIOT U DRUSTVU

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...