Jump to content

Vampires bloodline


Sd D1ablo

Recommended Posts

Jest, stvarno je. Evo i ovo, upozorenje - ne čitajte komentare, neizbežan "ne želim više da živim na ovoj planeti" osećaj.

https://www.vg247.com/2019/03/21/vampire-the-masquerade-bloodlines-2-political-character-creator/

 

EDIT OMG gotovo je sve, ode pritisak opet u kurac...

vtm.png.1655ff805857ea6de0eab84f9a9f8b7b.png

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

[:D]

anyway evo video odakle se moze steci utisak sta ce biti u igri

 

posle svega, apsolutno mi se ne igra ovako nesto prenatrpano glupavim globalnim zapadnjackim trendovima, politickom korektnoscu koja je zapravo cenzura, i savremenim politickim baljezgarijama 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mladenq said:

haha, i posle sto se milanche nervira kad vidi brie larson da kenja, zbog takvih cemo sad i imati bloodlines2 sa gender pronouns i crnjom koji je gej ali i muzli:D

Ma ne, Mladene, nije to sve povezano uopšte, i nisu to sve ista govna, šta ti je, što si taki mizogini homotransfobični basement dwelling nejebač? :-D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

promasili ste kontekst, riba koja glumi u decijem filmu o superherojima ne glumi sjw heroja u tom decijem filmu o superherojima, vec van filma prica i promovise svoja neka sranja i poglede

i ne svidja vam se izabrana riba za tu ulogu jer odstupa od stripskog prikazivanja istog heroja pa vam je sve to jos so na ranu

 

u ovoj igri ce direktno interaktivni sadrzaj biti takav kakav je sa tim novim progresivnim idejama i sranjima

(niti prva niti poslednja igra, ovaj trend je takav eto ima po mojoj slobodnoj proceni 2-3 godina ako ne i vise)

 

a cela ta levicarska ideja o ravnopravnosti polova ili nepostojanje istih, o nadmoci zena i njihovog uma, o tome kako su muskarci doveli svet do ivice istrebljenja i da sada zene treba da dominiraju drustvom bla bla truc truc i ceo tao neo naci feimizam ukljucujuci lgbt i ostale ugrozene vrste, se propagira kroz filmove i igre vec neko vreme, te mi je skroz zacudjujuca vasa tolika sokiranost na izjave neke tamo glumice koja ima 3 filma iza sebe

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma meni puca k maksimalno za tu glumicu, nisam ni cuo za nju do ovog filma, niti sam nesto sokiran tim izjavama, a ni te filmove o superherojima ne gotivim, ali kako je promasen kontekst?

milanche se mozda malo vise potresa oko te citave price:D, ali svejedno je tacno da se doslo do toga da ce igrica o vampirima imati likove koji su istovremeno crnci/musli/gej/bi/vandamzon i da ces imati 30 mogucih licnih zamjenica da biras prilikom kreiranja lika, upravo zbog toga sto imas takve glupace koje su u teoriji nebitne ali godinama prave buku tim svojim iseravanjem

Link to comment
Share on other sites

Mene potresa što je taj svet toliko vokalan i napadan, a istovremeno nesposoban i ne zna ništa, a osvaja i pobeđuje. Seva mi paja na kraju koliko će igara, filmova, muzike uništiti, ali jednog dana će sa istom logikom početi da postavljaju hirurge i ekonomiste, recimo, po istom "rasa, pol, orijentacija prvo, pa onda kompetencija" ključu, a onda odosmo svi u tri lepe :-D 

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, millancche said:

Mene potresa što je taj svet toliko vokalan i napadan, a istovremeno nesposoban i ne zna ništa, a osvaja i pobeđuje. Seva mi paja na kraju koliko će igara, filmova, muzike uništiti, ali jednog dana će sa istom logikom početi da postavljaju hirurge i ekonomiste, recimo, po istom "rasa, pol, orijentacija prvo, pa onda kompetencija" ključu, a onda odosmo svi u tri lepe :-D 

Šta ako bih ti rekao da poenta jednakost polova, već tvoj klik?

Ekstremni SJW su isto što i Flat Earth Movement - irelevantna grupa koja služi za generisanje klikova. Sjajan primer je manspreading. Taj termin je izmislio neki dokoni SJW u nedostatku inspiracije, i sa njim se slaže 0,0000000001% populacije. Međutim, ne leže tu pare. Pravi novac je u zgranutim muškarcima koji se plaše da će jednog dana policija lenjirom da meri razmak između kolena. Njih je daleko više, recimo 2%. Samo im treba servirati ovako zapaljive članke i predstaviti im kao prvi korak ka svetu gde su muškarci ugnjetavana klasa.

Ti ljudi besno i šokirano klikću, dele i komentarišu najirelevantnije naslove, i nekim makedonskim clickbait timovima generišu saobraćaj i prihod od reklama.

 

Ako te zanima više kako to radi, evo ti članak na sličnu temu (bogataši koji se žale kako teško žive sa $500,000 godišnje)

https://www.cracked.com/article_26281_beware-dumb-clickbait-scam-poor-rich-people.html

the-matrix.jpg?w968h681

E da, evo i članak o Makedoncima koji su se obogatili u ovom poslu, samo što su se fokusirali na Trampa i Hilari.

https://money.cnn.com/interactive/media/the-macedonia-story/

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Jose Jimenez said:

Ekstremni SJW su isto što i Flat Earth Movement - irelevantna grupa koja služi za generisanje klikova

 

I ne bas. Ovi prvi kol'ko god da su retardirani aktivno mijenjaju drustvo u raznim aspektima, dok ovi drugi sluze iskljucivo za sprdnju.

Sto kaze milanche, ti vec sad imas na zapadu situacije gdje diverzitet > sposobnost, kao recimo u slucaju onog idiota Trudoa prije par godina koji je insistirao da mu kabinet bude sastavljen od 50% zena, 50% muskaraca, a na pitanje sto, odgovara sa 'jer je 2015'. To nisu naivne stvari, iako se nama mozda cine tako jer nisu dosle do nas.

Link to comment
Share on other sites

Занимљив је чланк, али мишица која седи ноншалантно на кревету и зове лика који се јави и каже како је све у реду и како он води сајт са вестима ...
Да ли се то зове режија, монтажа?

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

@Jose Jimenez @mladenq

This - "aktivno mijenjaju drustvo u raznim aspektima, dok ovi drugi sluze iskljucivo za sprdnju."

And this - "imas na zapadu situacije gdje diverzitet > sposobnost"

To su ključne razlike zbog kojih nisu ni meni baš ista stvar slatki, bezopasni flat-eartheri i opasno štetni SJW-ovi. Oni su tako štetni i glupi da nekad i sami sebi uskaču u usta, i naprave gluposti preterujući u svojoj politici.

Recimo, uzmu random žutu ribu da otkače checkbox azijatskog inkluziviteta i računaju garant par stotina miliona za Poslednjeg Džedaja u Kini - prc! - riba je Vijetnamka, Kinezi ih ne mirišu nikako, film zaradi pišljivih 42 miliona u onolikoj Kini (npr. Japan 66 miliona, Australija 45 mil...). The Force Awakens je imao solidna 124 miliona u Kini, za referncu, a Rogue One oko 70. A da ne pominjem tek koliko film kao film govno :-D

Ovo ti je solidan pokazatelj koliko su oni generalno opasni po i biznis/ekonomiju, ako im se daju takve stvari u ruke.

I ovaj SJW Rudi lik iz "Vampira sa papira", ako stvarno treba da bude neki gej crni Musliman, to, pazi sad - to TEORETSKI može da se implemetira suptilno i sa nekim ukusom i da ti taj lik bude zanimljiv i kvalitetan. Ja bar mislim da može, ali je ključno ono "suptilno i sa nekim ukusom", a ne da mi trlja to na nos. Da bude nekako organski, prirodno, a ne da biram svoj jebeni preferinari gender pronoun na početku! A biće da mi trlja na nos, i iznerviraće nas da pljujemo igru, a iznerviraće i muslimane jer oni teško mirišu i crnce i gejeve, ma sa koliko ukusa i suptilnosti bili utkani u priču :-D Sve će da useru, i biće im posle drugi krivi :-D

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, millancche said:

Recimo, uzmu random žutu ribu da otkače checkbox azijatskog inkluziviteta i računaju garant par stotina miliona za Poslednjeg Džedaja u Kini - prc! - riba je Vijetnamka, Kinezi ih ne mirišu nikako, film zaradi pišljivih 42 miliona u onolikoj Kini (npr. Japan 66 miliona, Australija 45 mil...). The Force Awakens je imao solidna 124 miliona u Kini, za referncu, a Rogue One oko 70. A da ne pominjem tek koliko film kao film govno :-D

Ovo ti je solidan pokazatelj koliko su oni generalno opasni po i biznis/ekonomiju, ako im se daju takve stvari u ruke.

Kineske box office opening weekend zarade u juanima, hronološki poređano:

  • Force Awakens: 347m
  • Rogue One: 213m
  • Last Jedi: 195m 
  • Solo: 67m

Misliš da je za pad franšize kriv kasting Vijetnamke u trećem filmu u serijalu?

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Jose Jimenez said:

Kineske box office opening weekend zarade u juanima, hronološki poređano:

  • Force Awakens: 347m
  • Rogue One: 213m
  • Last Jedi: 195m 
  • Solo: 67m

Misliš da je za pad franšize kriv kasting Vijetnamke u trećem filmu u serijalu?

Druže, ja mislim da ti mene troluješ i namerno teraš da oftopikujem walls of text. Izneo sam ti validne krajnje zarade, samo kao mali primer koliko su SJW štetni sami po sebe, i onda pokušao vratiti temu na VTM2 i potencijalnu štetnost SJW uticaja na dotičnu igru, a hvataš se za to i daješ mi opening vikende? Zašto? Šta mi znači tvoj opening weekend u juaniam, kad je kranja zarada (i sad ti opet pišem svoje već napsiano) - bednih 40 mil, naspram krajnje zarade TFA od 124 mil. TLJ je imao jak opening, ali ljosnuo nešto tipa 90% u drugoj nedelji i sramno povučen iz bioskopa u Kini.

SJW izgovor je da je to zato što što Kinezima Star Wars nikad nije bio nešto posebno - što je bullshit, jer ne bi Rogue One uzeo 2x, a TFA 3x više onda. Naravno, nije meni glavni razlog TLJ fejla u Kini Vijetnamka, glavni razlog je što je film objektivno očajan, a onda drugi, manji razlog je i  Vijetnamka. Bottom line - SJW nikad ne priznaju svoje greške, samo znaju za izgovore, i napade na one koji ih pokušaju objektivno i argumentovano kritikovati.

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, millancche said:

Druže, ja mislim da ti mene troluješ i namerno teraš da oftopikujem walls of text. Izneo sam ti validne krajnje zarade, samo kao mali primer koliko su SJW štetni sami po sebe, i onda pokušao vratiti temu na VTM2 i potencijalnu štetnost SJW uticaja na dotičnu igru, a hvataš se za to i daješ mi opening vikende? Zašto? Šta mi znači tvoj opening weekend u juaniam, kad je kranja zarada (i sad ti opet pišem svoje već napsiano) - bednih 40 mil, naspram krajnje zarade TFA od 124 mil. TLJ je imao jak opening, ali ljosnuo nešto tipa 90% u drugoj nedelji i sramno povučen iz bioskopa u Kini.

SJW izgovor je da je to zato što što Kinezima Star Wars nikad nije bio nešto posebno - što je bullshit, jer ne bi Rogue One uzeo 2x, a TFA 3x više onda. Naravno, nije meni glavni razlog TLJ fejla u Kini Vijetnamka, glavni razlog je što je film objektivno očajan, a onda drugi, manji razlog je i  Vijetnamka. Bottom line - SJW nikad ne priznaju svoje greške, samo znaju za izgovore, i napade na one koji ih pokušaju objektivno i argumentovano kritikovati.

Nikakav problem, evo podataka u lakše svarljivom formatu.

Kineski box office, ukupna zarada u USD, hronološki poređano:

  • Force Awakens: $124m
  • Rogue One: $69m
  • Last Jedi: $42m 
  • Solo: $16m

Globalna zarada u USD, hronološki:

  • Force Awakens: $2.068m
  • Rogue One: $1.056m
  • Last Jedi: $1.332m 
  • Solo: $392m

Loš rezultat Soloa u Kini mi pre govori da su zasićeni Star Wars franšizom, nego da je neka Vijetnamka izazvala revolt. Pogotovu što je Dizni brutalna profit mašina koja je provukla hiljadu Kineza kroz fokus grupe - da je njena rasa problem, letela bi naglavačke brzinom svetlosti.

Ne trolujem te i generalno me ne interesuješ. Ono što pokušavam je da ti dam objektivnu i argumentovanu kritiku, i da indirektno stavim do znanja da su te potpuno gejmifikovali - ideš i rantuješ o SJW filma koji nisi ni gledao, i u igri koja nema nijedan gameplay screenshot.

Nejednakost polova je ozbiljna tema, ali je provlačenje nje u kontekstu igara i filmova kao reaktivnih medijuma (ne formiraju mišljenje, već se konformišu prema postojećem) toliko nebitno da 99% korisnika ni ne obraća pažnju, a kamoli da zbog igre promeni seksualnu orijentaciju.

Rurovski rečeno: zabole nas kurac i za SJW i za tvoje mišljenje o njima. Ne zagovnjavaj više teme.

Link to comment
Share on other sites

Važi, brateu. Nadam se da si stigao da skineš one kecelje sa Patrijarha Pavla na kojima piše "Abortus je žensko pravo" pre nego što si počeo da "objektivnu i argumentovanu kritiku" upućuješ ljudima koji tvdrde da su sjw mnogo štetniji i opasniji nego što misliš. Te kecelje su postavili ljudu već lepo ukorenjeni naš orazovni sistem i čeakju ti ćerku/sina da ih uče takvom ponašanju .Ali nisu opasni, proznajem ti

Nadam se i da će igra na kraju valjati. Peace out!

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Puknula me malo nostalgija, instalirao VTMB GOG verziju, i preko nje VtM: The Final Nights mod. Nije loše, izmenjeno je dosta toga, muzika, sama mehanika borbe, šunjanja, ima novih kvestova, likova, sve su neki novi modifikovani klanovi (izabrao sam neki koji dobija +1EXP poen svaki put kad zaradi 3 ili više, nekako mi to delovalo najkorisnije). Dosta je teža igra sada, i te izmene mahom nerviraju malo, posebno u startu, ali i čine igru većim izazovom. Kome to deluje privlačno, preporuka velika.

- Krv stalno opada, humanity i valjda stamina utiču na tempo, mora da se pazi, već na ispod trećine dešavaju se neki padovi helta i frenzy čekovi.

- Haggle utiče i na lovu dobijenu na kvestove,

- Inspection je učinjen bitnim i preteran, bez 3-4 ništa ne možeš da nađeš. A uključuje i nalaženje ključeva, kartica, npr. neka baš preterano velika kombinacija inspection i lockpicikinga je potrebnada se nađe morfijum za Merkurija u bolnici na početku. Imao sam baš solidne vrednosti za početak igre, i ne vidi moj lik bočice na stolu, jebaga. Kupio ih.

- Stealth je teži, melee mi je i dalje kita, uglavnom se samo sunjam pomoću Obfuskate i samo kad mora, pucam.

Sve u svemu, vredi probati ako ste fan. 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Meni nedostaje originalna muzika iz Asylum-a, i nervira malo težina, malo-malo pa trčim u kanalizaciju na pacove. Sve je skupo, svaki skil/feat je bitan. Ne verujem da ću i ja gurati do kraja, ali pre nekoliko godina bi leglo samo tako.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...