Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

RTS za slobino vreme je malo dete za b92. znaci cenzura koja se tamo sprovodi, i propaganda koju furaju je naprosto preterivanje... stvarno mi nije jasan bilo ko ko moze da kaze da je b92 objektivna televizija, da ne spominjem anti-srpsku kampanju koju uvek furaju.... i naravno i oni su pokrali drzavu sa dinkicem u kombinacijama za najam zgrade..

Pa da bash glupo, ne pozivaju na jurish do Ljubljane.

Link to comment
Share on other sites

Vredja vas kada neko kaze da su svi radikali glupi, a sa druge strane, b92 izjebao mozak i te fore...
nisam rekao da su svi dsovci glupi nego da je tebi ispran mozak, ne vecini, ne uglavnom svima, nego tebi, razumesh?ne vidim gde je tu fora. Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

nisam rekao da su svi dsovci glupi nego da je tebi ispran mozak, ne vecini, ne uglavnom svima, nego tebi, razumesh?ne vidim gde je tu fora.

Previshe sam gledao Poligraf. Znam, brate, znam. :( Sada me zajebavaju drugari kada priznam da ne bih mogao da ubijem choveka, i shto neznam kada je Arkanu bio rodjendan.

Link to comment
Share on other sites

Pa da bash glupo, ne pozivaju na jurish do Ljubljane.

bravo care, svaka cast za komentar, kako si me samo provalio, od vardara pa do triglava - srbija. ae sledeci put razmisli pre nego sto nesto otkucas, nije taj post count toliko bitan. naveo sam ti razloge zasto ih ne volim i ti nisi bio u stanju da procitas taj post uopste nego si vec sa svojim prsticima i osmehom na licu kucao ovu fantasticnu dosetku. kako si me samo pwnovao, mene zadriglog cetnika koji kolje malu ne srBsku decu. svaka cast.

do sada su samo pustali anti srpske emisije na programu, najdrazi gosti si im biserko,vuco i ekipa. zasto ne pustaju emisije o zlocinima nad nasim narodom ? gde su snimci nasih spaljenih manastira i kuca. prvi su kad treba da osude srpske zlocine, ostale ne vide...ne samo smo mi zlocinci, ali tako su urbani, mora da su u pravu, samo ih ti prati i sledi njihovu programsku semu. i glasaj matori za cedu, jer zivot je zakon. zamolio bih te da me ne quotujes u buducnosti, nemam zivaca da diskutujem sa tobom, koliko god slobodnog vremena da imam ne zelim da ga trosim na nekog ko prica da bi cuo svoj glas. unapred hvala.

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

rece mi neki matori jednu pametnu stvar :))

kaze "ne treba stvari menjati, nek' ostanu ovi stari na vlasti, ovi novi kad dodju doci ce praznih dzepova, pa ce im trebati vremena da se nakradu" :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa lepo ej rekao, samo tu ima ejdan mali problme, kad se jednom krene teshko se staje, takod a mu dodje isti qrac, krali otpochetkka ili nastaviti kradju. mislim, koji je taj shto je kao ukrao, pa je rekao, e sad mi ej dosta.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

@kruko: Taj rad.

Još je Nikola Pašić rekao, parafraziram, "Ja sam se toliko nakrao da meni više ništa ne treba. Ovi drugi ako dođu, oni još nisu toliko ko ja pa ste najebali".

A kad smo kod njega, rekao je i "Samo vi mene gađajte, ja sam se celog svog života borio za vaše pravo da na takav nacin gađate predsednika vlade."

Tako da:

- Radije ću glasati sa DS pa za neku godinu protestvovati ispred skupštine psujući im na sav glas majku lopovsku preko megafona, nego za SRS pa da ne smem na to ni da pomislim jer bi opet radili kordoni ko pre deset godina.

- Lakše je oterati lopovsku bandu nego lopovsko-nacionalističku. SRS je Slobina škola, kad uvate vlast ne bi je pustili do krvave revolucije.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

preterao sam mozda kad sam ti rekao da si glup jbg malo sam se bio iznervirao.

To nema veze sa mozgom za koga glasas.Posten i dobar covek se ne ogleda u tome za koju stranku glasa vec sa svojim delima.

Politika je najveca kurva i toga svi treba da se pridrzavamo.

Ja sam vec rekao zasto glasam za Tomu i objasnio sve detaljno... ne znam da li si proticao to naknadno necu objasnjavati.

Ali ono sto bi mi bilo najdraze je to da ako recimo Toma dobije i kroz 2-3 godine nam stvarno bude bolje bice mi zadovoljstvo da vas ''demokrate'' gledam kako se pokrivate usima i kako se pravdate na foru ''pa dobro nije bilo iskljucivo da nece biti bolje'' etc.

To bih bash voleo da vidim.

Link to comment
Share on other sites

voodoo to sto si rekao je tako jadno i debilno da ja nemam komentara.

Oni ce da shalju kordone na narod? E boze koliko si ti glup da ja nemam rechi.

Da ajde svima reci da su glupi koji se ne slazu sa tobom

Evo ja se ne slazem sa vudum, kordone svi vole da salju, al mu ne kazem da je glup

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Biće i meni zadovoljstvo to da gledam, ali su šanse jako niske.

Kao što sam ranije rekao, DS = isto ko i sad, SRS = isto ili gore. Bolje prosto ne mogu da urade, jer će i oni da osete pare i da krenu da se ugrađuju svuda, prcaće male privrednike, neće biti sazidan nijedan novi most u BG, industriju neće pokrenuti jer Egipat više boli kurac da uvozi Jugiće, u EU nismo pa da možemo da distribuiramo robu po slobodnom tržištu, mašinsko-metalurške firme će se i dalje baviti samo remontom krševa jer nam je železnica na nivou od posle drugog svetskog rata a više ni Ukrajini i Belorusiji ne možemo da zavaljamo autobuse i opremu, itd. Kurac na kvadrat, bio Risbo ili Toma. Ali onu opajdaru njegovu iz skupštine ne želim da gledam niti Vučića, ta stranka je odlična za opoziciju jer može da prca vlast, ali za vladavinu nisu.

Zaboravih, i kad bi SRS došao na vlast, s kim bi se prvo koaliciono udružili bez dvojbe i dileme? Pa sa SPS-om, normalno. I kako ja sad da mislim da tako neko može da digne industriju, eto oba roditelja su mi radila u industrijskim firmama koje su pre sankcija blago rečeno odlično poslovale, a onda ih je sjebala SPS-ovska klika.

Doduše sa ovima je isto sranje, ćaletovu firmu kupio je Zabunović kome za elektrovučnu opremu jako vrište jajca, kevinu je kupio vlasnik Mamuta koga isto jako zanima proizvodnja automatike za autobuse, vrh brate. Ove posao ne interesuje, oni drugi ne znaju kako da ga razviju jer su sjebali tržište.

U stvari, sad sam se totalno smorio. Jebite se, kud me uvukoste u raspravu :P Trebalo je da upišem menadžment ili ekonomiju pa da prcam bankarke ko Draško, i boli me kurac ko je na vlasti.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Vredja vas kada neko kaze da su svi radikali glupi, a sa druge strane, b92 izjebao mozak i te fore...

Neznam, ja svoje misljenje zasnivam na svemu shto se oko mene deshava. Mozda bi i ti trebao tako, pa bi uvideo da radikali NEMAJU prijatelja u svetu, da ih ne jebu ni braca Srbi iz Bosne(gde nemaju ni 3%), da se Rusi krste kada Nikolic kaze da im daje pasuljanske livade da naprave bazu...za ostale znash i sam shta misle o njima.

nije on njemu rekao da su svi koji gledaju b92 izjebanog mozga, nego samo on pojedinacno [:D]

edit za ovo iznad, vidim Urgh je sam odgovorio, ko me jebe kad ne procitam sve strane a odgovorim :)

rece mi neki matori jednu pametnu stvar :))

kaze "ne treba stvari menjati, nek' ostanu ovi stari na vlasti, ovi novi kad dodju doci ce praznih dzepova, pa ce im trebati vremena da se nakradu" :))

Ovo matorci pricaju non stop, a pricali su ga i za vreme Slobe :)

Link to comment
Share on other sites

ima istine u tome sto kazes ali najbolji pokazatelj bice nam vreme kao sto je tako do sada i bilo.

dokle vise vreme da mi pokazuje? godina za godinom prolazi, a ovde se nikad nista ne menja..

Ovo matorci pricaju non stop, a pricali su ga i za vreme Slobe :)

i vidis da su znali! otkad je sloba otisao uzasno je!1 :( [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e crnjo ja ne znam shta da ti kazem osim

BU! radikal

tolika ostrashcenost samo moze da potekne iz nekog straha, ni iz chega drugog.

Nema BU bate, nema straha... samo me smaraju isti... smaraju godinu za godinom... odlepicu sto ne mogu preko negde da na svu ovu svinjariju gledam sa debele distance i grohotom se smijem... ovako sam prinudjen da budem ovde i aktvno ucestvujem u prichi i to i radim kako bi ziveo normalno jednog dana.

Pa dobro ali ajde da ih vidimo na delu , ja ne znam kome se nije smuchila spika "demokratije" , a dnevno iskoche dve afere

Ne, da ih NE VIDIMO na delu, VIDELI SMO IH 90tih, rat, krv, beda, smrt. Nuff seen, nuff said. Samo ameba ne pamti te prizore.

PS: I da, najvishe mi ide najaja to sto ce svi retardi ove zemlje takodje jednog dana kad sve dodje na svoje mesto isto tako imati taj luksuz da zive bolje iako to nisu zasluzili i iako su sve cinili da od toga pobegnu i to me muchi jer to nikako ne zasluzuju, zasluzuju da umru u bedi koju svakodnevno prizivaju tako ocajnicki.

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...