Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

Nije retardirano, zna se ko je kriv(lji), vlada je bila DS/DSS a cak i da hoces nesto da promenis ne mozes bez slaganja sa koalicionim partnerom, koji ti daje skupstinsku vecinu

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ko je bio premijer jebote ?! ne mozhesh da promenish bez slaganja, a mozhesh da ostanesh u toj koaliciji ? znash kako se kazhe .. tjutanje je znak odobravanja. te podele odgovornosti za sranja u koaliciji je totalno retardiran i izmishljen je kao politichki marketing kad su se posvadjali oko kolacha.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja nigde branio DS i rekao da nisu krivi, samo sam rekao ko je u celoj prici ispao najljigaviji, da su govna svi do jednog - jesu (pritom mislim na sve stranke, ne samo na pomenutu koaliciju)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

pa tako isto ja mogu da rezonujem da je Djiki bio najljigaviji, jel je dopustio da se to desi. kazhem ti upiranje prstom (pored toga shto nije pristojno [:D]) retardirana marketinshka postula novijeg datuma. naravno da su zabranjeni sps i srs tada ne bi mogla da postoji sada jel bi imao jasno 2, eventualno 3 stranke.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja nigde branio DS i rekao da nisu krivi, samo sam rekao ko je u celoj prici ispao najljigaviji, da su govna svi do jednog - jesu (pritom mislim na sve stranke, ne samo na pomenutu koaliciju)

Pa Djiki je bio prvi premijer pa nije smenio nikoga, a mogao je realno on je upravljao vladom bio je glavna figura u nasem politickom vrhu, ali ne slavite Djindjica ko sveca a pljujete Kostunicu, to stvarno nema smisla, to znaci da niste dosledni. Pa nije sve pocelo sa Kostunicom i pre Kostunice su prosle 3 godine za to vreme je moglo stosta da se uradi pa se nije uradilo, mogli su komotno kad su dosli na vlast da sve smene ali nisu, zasto nisu to je vec pitanje ali je cinjenica da Djindjic nije smatrao da je to problem.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ova tema podseća na onu epizodu Simpsonovih kad se Kvimbi i Sajdšou Bob kandiduju za gradonačelnika.

I u kampanji za Boba kaže "Niste valjda ludi da glasate za Kvimbija, čoveka koji je kriminalca kao što je Bob pustio na slobodu. Zato glasajte za promene, glasajte za Boba".

Znači, ovi su sranje jer kradu, glasajmo onda za one druge koji će biti dibidus sranje (jer kradu + bi terali svakodnevnu Slob-a-like propagandu na TV-a), ali samo kontru da isteramo.

Link to comment
Share on other sites

ne uopshte nisi skapirao vudu. poenta ovog topica je da ne postoji manje i vetje sranje kod nas na politichkoj sceni nego samo sranje, a da ovi koji govore da su neki drugi mega sranje hotje da skrenu pazhnju sa toga da su i oni sranje. i da to marketinshko sranje samo ljudi koji su sranje i imaju sranje umesto mozga mogu da gutaju.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa ne nemam shta da objashnjavam .. nego me iznenadjujutje koliko je puchanstvo ustvari ovca koju treba shishati. pogotovo ovde gde se ista pricha ponavlja 20-30 godina. da su ih bar roditelji nauchili da razmishljaju svojom glavom rechima "vidish kako smo se mi zajebali, sebe, a onda i tebe". neverovatno kako svi gledaju samo crno/belo i toliko su sigurni u to shto tvrde da su spremni da mru za tu ideju. ajde josh da prichamo o blejachima iz kraja koji bezhe sa chasova, nikad nisu videli komp, nemaju kablovski tv, muzu krave u njivi .. nego ovde su ljudi koji imaju pristup tolikim informacija, da chuju, prochitaju, vide .. i idalje su zombiji koji imaju 2 mozhdane tjelije od koja je jedna rom (udahni/izdahni), a druga je diskutabilno dal je ram.

glup se uchi na svojim greshkama, pametan na tudjim, a srbin je retard.

Dajte ljudi, ovo su predsednicki izbori, sta bre pricate? :)

Pogledajte bre onog Tomu, sunce ti jebem, to da mi bude predsednik?

A sto se radikala tice, kako mozete zaboraviti njihovu vladu sa SPSom tokom 90-tih, Zemun, a i cinjenicu da je Tadic sada imao 42-43% u Novom Sadu, gde su radikali na vlasti? Mislim, i Tadic je meni govno, ali ovi su mi bas ono jbt.

bilo sinoc na vestima. neka anketa RIKa. da su glasale samo zene u srbiji, nas predsednik bi bio Boris Tadic. pobeda bi bila sa velikom razlikom.

da su glasali samo muskarci, pobedu bio odneo Toma Nikolic, isto s velikom razlikom.

debilno zar ne !?

@ Kruko & Kalimero: wiseguy, ha?

BTW, glasao sam za tadica da bi isti prosao u II krug.

PS: ZASTO SU GLASACI RADIKALA UGLAVNOM NEKULTURNA BAGRA I ZASTO SE NE KUPAJU I NE PERU ZUBE ?????

brate, pa kako te nije sramota !?

ovo je u rangu sa onim, ne znam ko je rekao, dal SATAN, ili neko treci, za poginule ukucane, "boli me kur*ina"

inace, for the record, nisam za nikog glasao. izasao sam na izbore, da, al cisto da bi sto vise ljudi izaslo.

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li se samo meni cini ili je ovde brdo ljudi u tom nekom "glasao sam za X zato sto ce on manje krasti od Y" fazonu?

edit : samo da se ogradim, pod ovde mislim na ovu Srbiju u kojoj ja zivim i onu njoj paralelnu, ne na RUR forum

Edited by Bjeli.
Link to comment
Share on other sites

@seth : ahhaaha i tebi su dolazili iz sokoja da naplate "taksu na muziku"

Ja sam ih izbacio jos 2002, slali su mi neke pretnje, ali lol lol, jednom cu ti ispricati kako sam "inspektora sokoja" naterao da kaze da je zastupnik i za shakiru....ma blah.

Drzava je mene olupala za 92000 dinara za sitnicu. ALI!

1. Ja realno JESAM kriv i mogu samo da pizdim.

2. Jebi ga red mora da se zna.

Tako da su te price o inspekcijama, kradjama i ostalo samo mala sitnica. Mada i od tih sitnica smrdi glava, riba kako vec...

U svakom slucaju ako dodju radikali, ono sto ti ja mogu garantovati je da se nece smiriti situacija sa kaznama i tim bljuvotinama, niko od njih nije alergican na pare.

A na kraju krajeva mi i jesmo marva, i samo se tako damo doterati u red

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da te izribam za "hardworkere" na bazi "vise postovanja prema temeljima naseg drustva koji samo zele bolji zivot a NIKO im dosad to nije obezbedio a samo...

Sto kaze Drasko: KO IH JEBE! Ja da im delim milostinju u prolazu svaki dan i da im zidam zgrade dabi se iselili iz karton naselja? Zasto?

Ali ono, nisam ni znao da imas zenu pa ravijam tu novonastalu misao i dolazim do toga da nemam pojma kakvo si prase u privatnosti svoga doma.

Pomeni mi zenu jos jednom i bacicu te s terase, a drugo otkud ti znas da sam prase u privatnosti svoga doma jbt, ovo mi uopste nije jasno, ali UOPSTE?

Evo recimo ovo zadnje. Pitas coveka kao mene zasto sam radikalan. Pa......

Aha, sad kapiram, odrali su te pa si odlepio... pa vidis, prodaj nesto i odma mu izdas

racun i nema frke a dve sveske utisaka su ono 100 din... I posle mirno spavash... Not so hard to do!

Ako su to ta neka pravila prati ih, nije tesko... PS: sad tek vidim da si iz KR, sto mi vec objasnjava mnogo vishe

i malo bolje te kapiram... Da se ja pitam, sve juzno od beograda radikalima, BG i vojvodina na drugu stranu, granica izmedju,

svako na svoju stranu i svima lepo!!! Ako ne kapiras na sta ciljam pogledaj rezultate izbora po pokrajnama i to...

Nije retardirano, zna se ko je kriv(lji), vlada je bila DS/DSS a cak i da hoces nesto da promenis

ne mozes bez slaganja sa koalicionim partnerom, koji ti daje skupstinsku vecinu

Zasto NIKO na ovom forumu ne zeli upravo TO da skapira, tj zasto se prave da NE ZNAJU ZA TU CINJENICU ???

pa tako isto ja mogu da rezonujem da je Djiki bio najljigaviji, jel je dopustio da se to desi.

On je bio ljugav jer je dopustio........ da ga koknu? Mislim sad jbg...

Pa Djiki je bio prvi premijer pa nije smenio nikoga, a mogao je realno on je upravljao vladom bio je glavna figura u nasem politickom vrhu

Ma jeste, MOGAO JE.... bio je on KURAC NA BAJSU sine, da je MOGAO on bi odmah i URADIO, ali nije jer je imao jos 3-4 kapitalna sranja tada aktuelna, jedno od njih je bila i ona banda placenih ubica iz Kule sa kojom je morao da izadje na kraj a izrucivanje Slobe Hagu je takodje zajeban poso, za sta su krive okolnosti jer da smo kulturno UBILI SKOTA na nekom trgu ko rumuni svog, danas bi bilo malko drugacije...

brate, pa kako te nije sramota !?

Evo jos jednog jbt! Pa ljudi, vi ocigledno niste imali prilike da uruk-haiu urucite licno glasacki listic? NE, nije me sramota, sramota me sto zivim u istoj zemlji

kao i onih milion ipo ludaka koji glasaju za SRS ne zato sto je SRS ZLO, vec zato sto su to RETARDI. Zasto? Pa neka mi neko od njih OBRAZLOZI zasto

glasa ZA SRS, a ne zasto glasa PROTIV "demokrata", kapiras? Pa jel imate TV na gajbi? El vidite onaj nesvet na SRS mitingu i ej slusate njihove izjave? Dajte ljuudi, nismo deca... Evo ako koza lazhe:

dsc04439.JPG

dsc04517.JPG

dsc04590.JPG

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Da upravo sto kaze Stija, to je glavni problem sto deru sirotinju a ovi veliki koji podmazuju gde treba drze pola radnika na crno, ponasaju se kako zele a pritom jos otimaju od drzave, njima se svima gleda kroz prste.

A za Kilija koji nece u vojsku, ima da ides Kili i jos da pevas da li hoces jos!

Ma jeste, MOGAO JE.... bio je on KURAC NA BAJSU sine, da je MOGAO on bi odmah i URADIO, ali nije jer je imao jos 3-4 kapitalna sranja tada aktuelna, jedno od njih je bila i ona banda placenih ubica iz Kule sa kojom je morao da izadje na kraj a izrucivanje Slobe Hagu je takodje zajeban poso, za sta su krive okolnosti jer da smo kulturno UBILI SKOTA na nekom trgu ko rumuni svog, danas bi bilo malko drugacije...

Mani me sad tih prica 3 godine se obracunavao sa 3-4 kapitalna sranja, realno je mogao sve da sredi ali nije jer nije ni hteo, Karica je mogao da uhapsi odma da ga strelja ko u 41. imao je podrsku od naroda da se obracuna sa svima sa kojima bi trebalo, nego je on izabrao put da shuruje sa svima da uzima kintu i da radi malo po malo, ili bolje receno da resava probleme selektivno, tada je mogao da smeni celo rukovodstvo BIA postavi svoje ljude gde treba i tako dalje ali nista od toga nije uradio.

Evo jos jednog jbt! Pa ljudi, vi ocigledno niste imali prilike da uruk-haiu urucite licno glasacki listic? NE, nije me sramota, sramota me sto zivim u istoj zemlji

kao i onih milion ipo ludaka koji glasaju za SRS ne zato sto je SRS ZLO, vec zato sto su to RETARDI. Zasto? Pa neka mi neko od njih OBRAZLOZI zasto

glasa ZA SRS, a ne zasto glasa PROTIV "demokrata", kapiras? Pa jel imate TV na gajbi? El vidite onaj nesvet na SRS mitingu i ej slusate njihove izjave? Dajte ljuudi, nismo deca, odma se vidi da su oni ono "simple life forms" koji nazalost imaju pravo glasa. Nije greh biti glup, ali to neki u nasoj zemlji ZLOUPOTREBLJAVAJU!

Pa brate ako ti smeta zemlja siroko ti polje slobodno se iseli, dovidjenja srecan puti tako dalje. Ocenjivati milion ipo ljudi da su retardi je krajnje neumesno, a obrazlozenje je zato sto je demokratija da menjas nesto kad ne valja, ocigledno je da Tadic ne radi dobro svoj posao, postavio je onog idiota Ponosa koji je urnisao vojsku, trenuto da bi se vojska okupila po NATO standardima nama treba mesec dana, nedaj boze da dodje do nekog sranja...

Ljudi glasaju za Tomislava Nikolica jer je on jedina realna alternativa Borisu Tadicu, ti ljudi zele da se nesto promeni u zemlji i da vide kako izgleda da SRS ima neki vid vlasti, realno Toma ne moze nista da sjebe jer je Tadic razjebo sve sto je mogao tako da tu ne moras da se brines uopste, jedino sto necemo imati nekoga da ide po svetu i da se izvinjava ali to ce vec valjda raditi Jeremic ako treba.

Posebno sto Boris svoju politiku zasniva na tome da su SRS zlo i da ako Toma dodje na vlast mi se vracamo u 93. kad SRS nije ni bio na vlasti, podsecam jos jednom da SRS nikada nije imao neke znacajne poluge vlasti jedino kad su bili u vlasti je bila 99. i tad im je SPS diktirao.

Cisto da znate sta Toma Nikolic Moze da radi:

Predsednik Republike:

1. predstavlja Republiku Srbiju u zemlji i inostranstvu,

2. ukazom proglašava zakone, u skladu s Ustavom,

3. predlaže Narodnoj skupštini kandidata za predsednika Vlade, pošto sasluša mišljenje predstavnika izabranih izbornih lista,

4. predlaže Narodnoj skupštini nosioce funkcija, u skladu sa Ustavom i zakonom,

5. postavlja i opoziva ukazom ambasadore Republike Srbije na osnovu predloga Vlade,

6. prima akreditivna i opozivna pisma stranih diplomatskih predstavnika,

7. daje pomilovanja i odlikovanja,

8. vrši i druge poslove određene Ustavom.

Predsednik Republike, u skladu sa zakonom, komanduje Vojskom i postavlja, unapređuje i razrešava oficire Vojske Srbije.

Predsednik Republike je dužan da najkasnije u roku od 15 dana od dana izglasavanja zakona, odnosno najkasnije u roku od sedam dana ako je zakon donet po hitnom postupku, donese ukaz o proglašenju zakona ili da zakon, uz pismeno obrazloženje, vrati Narodnoj skupštini, na ponovno odlučivanje.

Ako Narodna skupština odluči da ponovo glasa o zakonu koji je predsednik Republike vratio na odlučivanje, zakon se izglasava većinom od ukupnog broja poslanika.

Predsednik Republike je dužan da proglasi ponovno izglasani zakon.

Ako predsednik Republike ne donese ukaz o proglašenju zakona u Ustavom predviđenom roku, ukaz donosi predsednik Narodne skupštine.

Kao sto vidis niggeru ruke predsednika su vezane ne moze on nista da radi bez vlade samim tim ne ocekuj da ce Toma da nas vrati u "devedesete".

BTW OVO MI JE 3000. POST OMG !!!11

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

ma jebote bog covece, znas li ti sta znaci SMRDETI? Mislis da se ja zajebavam? pa sedeo sam tamo juce 8h

i gledao ekipu koja dolazi sa SRS obelezijima da glasa, pocepani, smrde, prljavi, jebote zeludac mi se stezhe

kad pridju po glasacki listic. Mislim ono, ima jos mnogo skromnog sveta al bar ne smrde i kulturno se izrazavaju...

I pri tom ne mislim samo na pripadnike romske populacije nego i na ostale, vecina su zapusteni hardworkeri

koji nemaju skole ni kulture pa zive kako zive i podlozni su SRS retorici, to kapiram vec... A naravno imas i

urbanu verziju radikala, to su ovi ovde na forumu, i na kraju imas shabansku verziju, to je npr jedna vrsacka

porodica koja se obogatila naglo 90tih jer su rasturali drzavne firme pa ih kupovali i sad su svi debeli i bogati

i imaju tapiju na izvodjenje svih javnih radova u vrscu, zidarsko molerskih jel... a i dalje su seljaci i stoka

i npr mladjanom clanu familije ne smeta to sto ima suprugu i malo dete nego na nekoj proslavi cim sam ostavio

zenu (koja je sa njegovom suprugom koja je bila tu prisutna inace isla u osnovnu i srednju skolu) on oma doleteo

da joj se nabacuje u fazonu "vidis, ja imam sve u zivotu, lagodno zivim i..." pa sam morao da mu objasnim na licu

mesta da ako joj jos jednom pridjem da cu ga baciti sa terase koja je bila odmah tu... Vidis, takvi su olicenje

jedne SRS kulture i brenda, nema tu PUNO MUDROSTI, SAMO GOMILA RETARDA DOVOLJNO SLEPA I GLUPA

DA NE UME DA RAZMISLJA GLAVOM.

Sto se tebe tice, ne znam sto se ljutis, a ako imas nesto licno protiv mene

dodji kod Stilgara na RHH u petak, bicu tamo pa mozemo da se druzhimo...

ahahah hteo si da bijesh 'Baju' iz Bakic kolora ahahahahahah kralju...kakav selja majku mu jebem retardiranu, trebao si da ga bacish sa terase ;)

Link to comment
Share on other sites

86169413046585da183748543253091_extreme.jpg

radikali-danas.jpg

-%201034%20-%20RADIKALI%20-%20MAJCE%20SA%20SESELJEM.jpg

s030125a.jpg

slika2.jpg

1496079000464096fec1b77204584357_extreme.jpg

radikali_skup_06.06.07.jpg

ahahah hteo si da bijesh 'Baju' iz Bakic kolora ahahahahahah kralju...kakav selja majku mu jebem retardiranu, trebao si da ga bacish sa terase ;)

Trebo si da cujes TUZHNU PRICHU njegove supruge..... Njen muzh eto svaki vikend se napije i veoma cesto

tako pijan USERE SE U GATJE u svom Audioju A8 pa ona sirota mora da pere auto sutra ujutru. Reci koji jebeni PRICELESS ?!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ne glasajte za radikale inache odosmo u 90e.

Glasajte za Tadica on je nash izaslanik.

Konjine s kravatama na TV ekranu,

Izlepise plakate jeb'o im pas mamu,

Placam porez na vazdih i na hranu,

A hasam parizer, jogurt i salamu.

Dinkicu sam poslao za rodjendan gitaru,

Da bude mu pri ruci, ponekad i u cmaru.

Kupujem domace iz uvoza na rafu,

Jebes kukuruz pravicemo kafu.

Osam i po iljada dobio sam platu,

Dosta za cigare grisine i jafu.

Skupstina smrdi, zagadjuje Savu,

De se uliva u Dunav, pa se oseca u kraju.

Audi su crni, tek po neki teget,

Ministri u jugu ne vole mercedes,

Poslanici s ficama crkavaju od bede,

A predsednik nema fotelju da sedne.

2006_09_07_Serbia3_600.jpg

biznis1_1.jpg2007djelic2.jpgzp060503_4_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja bih samo na konto onih "a shto to djindjic nije uradio" prozivki da podsetim da je djindjic bio premijer samo dve godine pre nego shto su ga UBILI, dok je koshtunjavi premijer vec 4 godine, i da je pre toga bio predsednik jugoslavije od petog oktobra. onaj kome padne na pamet da uopshte poredi stanje u kome je bila zemlja kada je djindjic preuzeo vladu od marjanovica (tako beshe?), i koshtunjavi od djindjica stvarno treba dobro da se zamisli.

Link to comment
Share on other sites

ali jebote kako mozete da pljujete Djindjica jebote

jedini posten lik koji se pojavio,koji je razmisljao hiljadu na sat,jedini koji je znao kuda vodi

zato su ga i ubili valjda jebem li ga

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nista necu da kazem. slike govore same za sebe.

Sta bre govore same za sebe?

Sta pricas ti?

Nemas pojma ni zasto si ih okacio.Sta to govori samo za sebe.Nemoj sada bezati od pitanja koje sam ti postavio time sto si napisao jednu prosto prosirenu recenicu koja nema veze sa mozgom.

Takve jadne argumente kao sto si ti izneo rade deca od 5 do 15 godina a koliko ja vidim ti imas 30.

Evo ja te molim da sliku po sliku objasnih zasto i zbog chega si je okacio?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...