Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

shta se primash przhenice :)))

btw koliko gledam ovog ditjta na mitinzima, stav/prichu .. ko da osetjaju da im gori pod nogama. totalno tje biti neizvesni ovi izbori sa tog aspekta shto toma sad ima realnije shanse (a i situaciju) nego ikada da pobedi. kolika je kvota na tomu, vi kladionichari ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ rami

rekoh ti da se zna kako se rastaje sa mafijom, djindjic nije bio budala ili neki mutava, znachi to mu je moralo biti jasno. od koga je ochekivao da ga zzashtiti od eventualnog atentata, shto se na kraju i desilo?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

@ rami

rekoh ti da se zna kako se rastaje sa mafijom, djindjic nije bio budala ili neki mutava, znachi to mu je moralo biti jasno. od koga je ochekivao da ga zzashtiti od eventualnog atentata, shto se na kraju i desilo?

ma nemoj :]

gde to mafija vrshi atentat na premijera? to se u kolumbiji ne deshava (poneki sudija jbga, al tamo je bash rat, u punom smislu te rechi, protiv mafije:)

em ne verujem da je hteo da ih bash sve pohapsi, te glavne baje. kapiram da je mislio neshto tipa, "sad se smirite i ulozhite te pare u neshto legalno, ne mozhe po starom vishe". shto je i totalno razumno s'obzirom na situaciju. ali ovi su bili alavi, ili paranoichni.

em ne verujem da iko u jednoj policijskoj drzhavi, kakva je i nasha, mozhe tek tako da izvrshi atentat na premijera. pogotovo imajutji u vidu da postoji odredjen stepen ochekivanja tako nechega. mogao bi mozhda freelancer koji nema kontakte sa bilo kim... ali nikako organizovana grupa, kamoli organizovana krimialna grupa. pod tim mislim na kriminalne radnje koje su prethodile samom krivichnom delu koji su pochinili sa uchestvovanjem u atentatu.

Link to comment
Share on other sites

ma nemoj :]

gde to mafija vrshi atentat na premijera? to se u kolumbiji ne deshava (poneki sudija jbga, al tamo je bash rat, u punom smislu te rechi, protiv mafije:)

Closeup_312-313.gif

LEIK LOL!

daj rami vetj si pocheo da se brukash =)

kako gde, u zemlji gde db kontrolishe mafiju, ti kao da si ziveo u nekom lalalendu sve ove godine.

mislish gde je db i mafija toliko isprepletana da nema potrebe zvati ih odvojenim imenom :)))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Closeup_312-313.gif

LEIK LOL!

liek, nije ga ubila mafija nego national security.

isto kao shto djikija nije ubila mafija nego db, i to pricham sve vreme. ne znam odakle ti ovo za brukanje :]

i ok, mozhemo retji da db kontrolishe mafiju. ali nije ga db ubio samo zbog toga shto je ovaj rekao mafiozama da vishe ne mogu tako :]

sad mi nije jasan margi do dushe. konta da zemlju i mafiju kontrolishe db, konta da je db ubio djinjitja, a opet ga proziva kako nije nishta uradio da promeni stvari :o

Link to comment
Share on other sites

chekaj kakav je bio taj pajdo koji si shmrkao sa chedom dok ste prichali kako tjete se odigrati smaknutje djikija, jel bio nesechen ? i sa johnsonom posle kad si sedeo jel si mu rekao da malo iskulira taj nsa da nije uredu!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

e da,gledao sam Mrkonjicevu kampanju ne znam na kom programu i ono neka fabrika koju je Sloba zatvorio i on viche "OVDE CETE DA RADITE" a ovi "TAKO JE"

ja pao u komu :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jel treba opet da se ponavljam?

to shto je nasledio onakav sistem, onakvu drzhavu, shto je morao da sklapa dilove sa mafijom/db-om/malim milionom malih stranaka i njihovih lihvara da bi uopshte zbacio slobu bez krvave revolucije, shto je u prve 2 godine vlasti imao vishe sindikalnih shtrajkova nego sloba tokom celih devedesetih (spontano su radnici skapirali da im nisu dobri uslovi, jel'te), shto je godinu dana ranije zemlja proshla kroz bombardovanje, shto su koalicioni partneri insistirali na "legalnosti"... sve to, i josh poneshto, nije bila nikakva prepreka da se stvari menjaju tako da ti to osetish?

shta ti hotjesh u stvari? novog mesiju?

kad je sistem toliko ruiniran nema mu druge nego promene i reforme u svakoj pori. eto, on se sapleo o db i menjanju mafijashkog sistema.

ne,ne, ne, reci ti meni sta je to zaista djindjic uradio. Jednu jedinu stvar. Ne te priche on je hteo, on bi promenio. Ni te priche, sada nas svet postuje, blizi smo evropi.to je propaganda koja pada onog trenutka kada posle 8 godina "demokratije" dajesh i bris iz bulje da bi dobio vizu za EU.\. Reci sta je on to zaista uradio i koji je to dokaz njegove demokratichnosti i presvetosti?

ja mogu da kazem da je on bio na celu chopora politichara koji je oprao i ustirkao najvecu pljachku kesha koja ce nasha generacija ikada videti. Sta ti mozesh da kazes?

znash da pominjesh svedsku i norvesku kao neke primere zemalja u kojima radikali ne bi postojali, a necesh da priznash da bi tvoji puleni u istim takvim sistemima sa ,javnom odgovornoscu politicara i slobodom medija, lezali 10-25 godina zbog korupcije i zloupotrebe polozaja

na stranu sto je ta pricha o proporciji "nacionalizma" i prosperiteta smeshna, jer Austrija ima Hajdera, Francuska ima Lepena i da malo zaista pogledash programe vodecih stranaka u vajnoj evropi i kada bih uporedio njihove stavove o nacionalizmu, koji samo kod nas ima losh prizvuk, ukapirao bi koliko su daleko od ovih nashih "proevropskih" snaga koji se rechi srpsko boje kao djavo krsta, dokazujuci svoju evropsku ideju bezlichnoscu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

igi tebra, prekidam svaku dalju politichku diskusiju sa tobom.

jbga, nisi ti kriv, odrastao si u takvom okruzhenju :[

pitao te je sta je uradio, sta je tesko da se odgovori na to?

evo, ja prvi ovde priznajem da sam politicki nesvestan, i zelim da bar meni objasnis. lepo te pitam, bez krajnje namere i cinizma.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebiga, sad znash kako je meni kada pricham "urbanim demokratama"

ne znam kako ti je.

pitao te je sta je uradio, sta je tesko da se odgovori na to?

evo, ja prvi ovde priznajem da sam politicki nesvestan, i zelim da bar meni objasnis. lepo te pitam, bez krajnje namere i cinizma.

prochitaj ceo topik onda, a ne ovako da upadash na neki post pa ti nije jasno :]

nisam mu odgovorio jer sam mu brdo puta neshto odgovorio ili upitao, pa on preko toga predje kao da se nikad nije desilo. prosto nemam interes da budem ta jedna strana koja drpinosi razgovoru dok drugi titra jajca and frowns at me :]

makar prochitaj ono shto sam napisao, a on citirao poslednje.

shta ste bre vi ochekivali da on uradi? shta mislite, da su ga ubili jer je krao previshe, ili shto se cimao da imamo normalnu drzhavu, a to im je totalno sjebavalo koncepciju?

sad se neshto mislim, bash me zanima dal su kambodzanci isto tako ochekivali boga oca kad su rasterali crvene kmere i pol pota :o

Link to comment
Share on other sites

pa bash me boli qrac zashto su ga ubili .. jebo vas taj argument bre "dao je zhivot za stvar" koji je u rangu "o mrtvima sve najbolje" kad je evidentno da lik nishta nije uradio kad ne mozhete da odgovorite na pitanje, kad mozhe da se nabroji xy afera, kad se zna da je on stvorio/uchestvovao/podrzhavao te kriminalne grupe posredno ili neposredno.

to bacanje prashine u ochi sa misterijom oko ubistva je toliko retardirano da nemam rechi.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ok ramize, necu vishe da te preskacem tebe i tvoje postove ako mi lepo odgovorish i navedesh jednu stvar koju je Djindjic zaista uradio i dao ovom narodu za svoje 2,5 godine vlasti! Jednu jedinu. Jednu jedincatu.

I ne pominji izrucenje slobe, jer ako vec treba da se suocavamo sa nashom prosloscu trebalo je to da bude u Beogradu a ne u HOlandiji

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nije u rangu "o mrtvima sve najbolje", i ne pravi se kao da jeste. mnogo relativizujesh bre militju. meni nije isto kad nekog ubiju jer je ovaj pokushao da uchini nenormalnu drzhavu normalnom, ili kad nekog ubiju jer se previshe osilio i mnoge zakino za kintu.

a pod tim, "shta je chovek uradio?" vi ochekujete ne znam kakva dela. ochekujete mesiju, jer samo bi mesija bio sposoban da vam obzbedi ono shto bi vi smatrali kao znachajno poboljshanje.

plus nemate nikakav obzir za realne prepreke zbog kojih nije bilo mogutje uraditi nishta toliko znachajno. shto se mene tiche, sretjan sam shto se ona slobina pricha tu zaustavila. da, moglo je bolje. mnogo bolje. i kriv je tu i djindjitj i ds. ali su josh krivlji oni koji su ometali i te "ogranichene" napore ds-a i djinjitja.

i shta se hvatate za te afere toliko. kolko ja znam, u dos-ovsko vreme su posle nekih afera i padali ministri, ljudi se povlachili iz politike, i slichno. ko je od tada na ovamo pao zbog afere?

ok ramize, necu vishe da te preskacem tebe i tvoje postove ako mi lepo odgovorish i navedesh jednu stvar koju je Djindjic zaista uradio i dao ovom narodu za svoje 2,5 godine vlasti! Jednu jedinu. Jednu jedincatu.

I ne pominji izrucenje slobe, jer ako vec treba da se suocavamo sa nashom prosloscu trebalo je to da bude u Beogradu a ne u HOlandiji

ma slobodno ti kvotuj mene i pitaj me svashta... samo nemoj ochekivati da tju odgovoriti kad je politika u pitanju :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...