Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

margi brate oces se potresti ako grobar izgubi? neces valjda da se odreknes posle nas izdajnika koji nismo u liniji

ozbiljno te pitam, mnogo si se zapalio u poslednje vreme, nije to margi kojeg poznajem 10 godina :)

skochicu sa terase bate, nije nego mi se popelo na qrac kad vidim shta neki pishu ovde, ta neka primitvna vidjenja ii uopshtavanja.

a i nekako kad udjesh, yteshko se izvuci jel te stalno neko kvotuje, ja pokushavam da izadjem vec 2 dana, mislim da skoro nisam ovde pisao enshto ozbiljno, ovo ej samo bio neki random hejt:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja cu reci ovako: Zoran je ucinio to da UJEDINI OPOZICIJU I SVRGNE DIKTATORA I ZLIKOVCA SA VLASTI.

mnogo dugacak post... citacu ga posle... ali preko uvodne recenice je tesko preci...

kostunica je UNISTIO nedodirljivog milosevica u prvom krugu, a to je mogao samo on... a ujedinjena opozicija je bila slabija za najjacu opozicionu stranku... sto se tice ujedinjenja opozicionih biraca tu je doprineo onaj koji je uvek mogao da nas pogleda u oci isto koliko i pokojni premijer...

mi pricamo o tome sta je ucinio za vreme mandata... :)))

Link to comment
Share on other sites

mnogo dugacak post... citacu ga posle... ali preko uvodne recenice je tesko preci...

kostunica je UNISTIO nedodirljivog milosevica u prvom krugu, a to je mogao samo on... a ujedinjena opozicija je bila slabija za najjacu opozicionu stranku... sto se tice ujedinjenja opozicionih biraca tu je doprineo onaj koji je uvek mogao da nas pogleda u oci isto koliko i pokojni premijer...

mi pricamo o tome sta je ucinio za vreme mandata... :)))

AAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAHAHAHAHAHA

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Sarma radi na 2 baterije za daljinac [:D]

Covece, ZOran je IZMISLIO Kostunjavog smora jbt! I-Z-M-I-S-L-I-O !!!

Kostunjara je Zoranov PROJEKAT, svojevrsni politicki frankenstajn koji

je posle ubio svog tvorca... bas kao na filmu... Ali ne, ovde sto su stvari

jednostavnije to su TEZHE za razumeti jer 80% vas ovde serenda a 96te

nisu znali sta je politika i sad su posisali SVU MUDROST JEBENOG SVETA

pa su krenuli da granatiraju wisedome granatama sa svojih oblachaka

intelektualne uzvishenosti... I sto je najjache iz nekih napada na mene vidim

da ljudi ovde uopste NE CITAJU sta sam napisao nego krenu da mi drobe za

stvari koje uopste nisam pominjao jer to se njihov bot waypoint koji moraju

da prate jer drugo naravno ne umeju...

JEDVA CEKAM DA PRODJU USRANI IZBORI, I STVARNO BI MOGAO TAJ TOMA

DA POBEDI, MAMICU MU JEBEM, DA VIDIM KONACNO DA SE I DARK SIDE OF THE RUR

NASMEJE I RADUJE KONACNO JER IM VISE NECE BITI PREDSEDNIK LOPOV IZ

LOPOVSKE STRANKE A POREKLOM IZ LOPOVSKE FAMILIJE...

PS: ovo sam tek sad video na onom placenickom/izdajnickom B92 sajtu:

Nikolić: Proveriću presude

Beograd -- Tomislav Nikolić izjavio da neće amnestirati teške kriminalce, ali da će morati da se uveri da su za takva dela osuđeni pravi ljudi.

Tomsilav Nikolić nastavio je predizbornu kampanju ispred Palate pravde u Beogradu, odakle je poručio da su borba protiv kriminala, nezavisno sudstvo i izgradnja institucija među prioritetima u njegovom predizbornom programu.

Tomislav Nikolić zatražio je podršku građana u drugom krugu predsedničkih izbora, kako bi naterao policiju i pravosuđe da rade u interesu građana, a ne, kako je rekao, političara, funkcionera i bogataša.

Predstavljajući svoj program, on je doveo u pitanje presudu za ubistvo prvog demokratskog premijera Srbije Zorana Đinđića, za koje su osuđeni Milorad Ulemek i pripadnici "zemunskog klana".

Osim za to delo, oni su pravosnažno osuđeni i za ubistvo bivšeg predsednika Srbije Ivana Stambolića i atentat na lidera SPO Vuka Draškovića, dok su prvostepenom presudom osuđeni i za brojna ubistva.

Ipak, Tomislav Nikolić najavljuje da će proveriti da li su ti ljudi zaista krivi.

"Nikada neću amnestirati čoveka za koga budem ubeđen da je počinio tako teško krivično delo. Znači, narko dileri, ljudi koji trguju drugim ljudima, masobvne ubice ili grozne ubice, a ubistvo Zorana Đinđica smatram groznim ubistvom, nikada ne mogu da budu pomilovani s moje strane. Samo moram da pregledam spise i proverim da li je tačno da se sudi i da su osuđeni ljudi koji su to učinili. Ako se ubedim da je osuđen čovek koji je to učinio, kod mene nema milosti", izjavio je Nikolić.

Nikolić najavljuje i da će proveriti presudu bivšem direktoru RTS-a Dragoljubu Milanoviću, koji je osuđen na 10 zatvora, jer je u bombardovanju zgrade nacionalne televizije, žrtvovao 16 radnika RTS-a.

"Ja nisam ubeđen da je Dragoljub Milanović i jedan dan trebao da bude u zatvoru. Hiljade ljudi je tih dana izdavalo naređenja da se bude na radnom mestu, tih dana su nam bombardovani vozovi, zašto nije direktor železnice u zatvoru?", pita se Nikolić.

TO BRATE, NEK PUSTI SVE ZATVORENIKE U SRBIJI NA ULICE JEBOTE, DA SE KO COVEK NAORUZAM MINI GUNOM

I DA KONACNO MOGU PO LJUDIMA DA RESHETAM RANDOM PO CEO DAN I CELU NOTJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

niggeru jel sam ti rekao sinotj preko icq-a da ne lupash vishe gluposti jel nema smisla i vredja intelegenciju to shto ti pishesh .. tipa djindjitj izmislio koshtunicu, a ovaj izabran na predsedniskim izborima, nisu ga ubili, izabran 2x za premijera .. samo pokazujesh koliko ni elementarne stvari ne znash, ono diskutabilno je dal bi ta tvoja vozhnja izvozala i naduvane marsovce koji ne znaju nishta o politichkoj sceni u srbiji.

iskuliraj tebra sve tje biti uredu ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

To je laka droga kakve ovde nema nigde,

Cepanjem atoma,parchica na krishke,

Dobija se kristal koji predivno mirishe,

Marsovci mi salju sms gde pise...

VOLIMO HASHISH, OCHI NAM SE CAKLE,

VOLIM I JA ZLJUT, KENTOR I MESPATLE

samo rep tebra!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

niggeru jel sam ti rekao sinotj preko icq-a da ne lupash vishe gluposti jel nema smisla i vredja intelegenciju to shto ti pishesh .. tipa djindjitj izmislio koshtunicu, a ovaj izabran na predsedniskim izborima, nisu ga ubili, izabran 2x za premijera .. samo pokazujesh koliko ni elementarne stvari ne znash, ono diskutabilno je dal bi ta tvoja vozhnja izvozala i naduvane marsovce koji ne znaju nishta o politichkoj sceni u srbiji.

iskuliraj tebra sve tje biti uredu ;)

Jako je prosto zapravo ...

Da djindjitj se odluchio za kostunicu ispred cele opozicije na tim ODLUCUJUCIM izborima da bi sva gamad kome je djindjitj bio gadan zbog dugogodisnjeg ispiranja mozga smogla snage da glasa za njih.

A sad jedno pitanje, zasto kostunica nije bio pljuvan tokom 90tih? Zasto je on bio neko kome nisu imali sta da prebace kad je poznato da je slobin rts reshetao lazhima po svim politickim protivnicima? Zato sto gosn legalista nije prstom mrdnuo protiv tog istog slobe te nije predstavljao pretnju tj nije bilo potrebe da se doticni diskredituje kao sto su djindjitja po rtsu non stop razvlachili jer im je on bio smetnja.

Tako da kenjajte do zore i izmishljajte VELIKU POLITICKU KARIJERU GOSN SOVA LOVERA ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mohi vam je objasnio svima shto se Koshtunjavog tenakre tiche.

Posle ovog danas da Tadic prihvata uslove za NIS,definitivno cu apstinirati izbore.Kad je ubijen Djindjidj osetio sam ogroman strah za Srbiju,jer sam znao da on jedini moze da izgura neshto ovde.Medjutim potajno sam se ponadao da Tadic bar pristojno moze da nastavi njegovim putem,medjutim izgleda da ne moze...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Posle ovog danas da Tadic prihvata uslove za NIS,definitivno cu apstinirati izbore.

Naravno da ce sve sad da prihvati jer je shne-nokla koja sad mora da cuti dok ga

gosn. Howl ucenjuje tipa "ja cu sad da prodam NIS rusima a ti ima da cutis i pusis!"

jbg, hteo je KOMPROMIS a sa sljamom NEMA KOMPROMISA !!! Ili crno ili belo!

Sad nek pati i nek gricka nokte za vreme ove kampanje dok se mr.howl premislja

da li da "podrzhi DS ili mozda ne" (a koga bi on zapravo mogao da podrzhi anyway?)

i neka se prpi do zavrsetka II kruga izbora tj do finalnog prebrojavanja.

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Zapravo mnogo pre toga je doshlo do te sitacije,mnooogo, mnogogo pre toga.Sloba je tu samo poslednja karika u lancu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...