Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

nije u rangu "o mrtvima sve najbolje", i ne pravi se kao da jeste. mnogo relativizujesh bre militju. meni nije isto kad nekog ubiju jer je ovaj pokushao da uchini nenormalnu drzhavu normalnom, ili kad nekog ubiju jer se previshe osilio i mnoge zakino za kintu.

a pod tim, "shta je chovek uradio?" vi ochekujete ne znam kakva dela. ochekujete mesiju, jer samo bi mesija bio sposoban da vam obzbedi ono shto bi vi smatrali kao znachajno poboljshanje.

plus nemate nikakav obzir za realne prepreke zbog kojih nije bilo mogutje uraditi nishta toliko znachajno. shto se mene tiche, sretjan sam shto se ona slobina pricha tu zaustavila. da, moglo je bolje. mnogo bolje. i kriv je tu i djindjitj i ds. ali su josh krivlji oni koji su ometali i te "ogranichene" napore ds-a i djinjitja.

i shta se hvatate za te afere toliko. kolko ja znam, u dos-ovsko vreme su posle nekih afera i padali ministri, ljudi se povlachili iz politike, i slichno. ko je od tada na ovamo pao zbog afere?

U potpunosti se slazem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako se forum podelio na 3 strane.

ostrascene zilote koji ne vide dalje od nosa, ljude koji nerviraju ti isti i njihove izjave i 3. koji su neutralni kuliraju i smeju se..

bahh

ovo prelazi granice a potrajace do izbora.

kontam da bi bilo u redu da laki uvede "izbornu tisinu"

dok se ne zaostre odnosi i ne padnu teske reci

Link to comment
Share on other sites

ja cu reci ovako: Zoran je ucinio to da UJEDINI OPOZICIJU I SVRGNE DIKTATORA I ZLIKOVCA SA VLASTI.

SVE sto je posle toga uradio je trebalo da bude tzv "formiranje novih zdravih temelja" na kojima bi se novo demokratsko drustvo u Srbiji gradilo. Poceo je tako sto je konsolidovao snage, pri cemu je ODMAH naleteo na prvu veliku poteskocu: GOMILU SLJAMA koja je krenula na slobu samo da bi se posle docepala vlasti i para s jedne strane, a sa druge GOMILU SLJAMA koji ignorisu slobine zlocince dok u sebi gaje iluzije o ponovnoj velikoj srbiji, crpeci snagu iz kosovskim ravnica i manastira. Kada je shvatio da NEMA dovoljno ljudi na koje moze da racuna zaigrao je na poslednju kartu kada je stavio glavu u torbu i posle se desilo ono sto se desilo. Nije uspeo da sprovede akciju SABLJA, da pocisti ostatak MILOSEVICEVE bande koju je sve vreme tiho amnestirao gosn. kostunjavi mlohavko sve nadajuci se fotelji premijerskoj... Istovremeno sa Zoranom, ostali POSTENI ljudi iz DS-a radili su na drugim poljima (ekonomija, spoljna politika itd...) nervirajuci se sto ih na svakom koraku spotichu i bekstebuju svi ti SLJAMERI koji su tu bili samo da bi krali i nije im odgovaralo da se stvari UREDE jer to bi znacilo da oni vise nece moci da apaju lovu, znaci i njima je islo na ruku da ostane MUTNO. I da se razumemo, DOS je takodje bio PUN SLJAMA I STOKE LOPOVSKE, stoke koja se okrece kako vetar duva i eto danas ce ista stoka bez frke podrzati SRS samo jer u njima vidi SVOJE DALJE BEZBRIZNO PARAZITIRANJE I APANJE JOS NOVCA, da li to mozete jebeno da shvatite ili i dalje izigravate naivnog Pinokija? Ja takodje kazem da je Tadic SISA jer je dopustio da mlohavi ucenjuje celu srbiju i ostane premijer sa svojih 25 glasacha uz pijanog razuzdanog ludaka iz Cacka, i kazem da je Tadic PICKA jer je pustio da pomahnitali ludi nacionalista danas vozi i zajebava sve nas sa svojim bajkama o svetoj kosovskoj grudi dok NJEGOV BARON MISKOVIC PRISVAJA CELU JEBENU ZEMLJU i dok taj isti mlohavko poklanja Putinu NIS! Shvatite, da je tada PUKLO, da se DS povukao u ilegalu sa ostalim istomisljenicima mi bi danas vec nekoliko godina imali SRS/DSS/SPS vladu koja bi nas koracima od 7 milja vratila nazad u praistoriju jebenu tako zestoko da bi reportaze iz beograda na BBC-u licile na one iz Iraka ili pojasa Gaze.

Shvatite vec jednom da mene uopste ne interesuju JEBENI RADIKALI jer su oni samo NUSPROIZVOD AKA PROPRATNI FAKTOR cele ove kostunjarine zajebancije, kapirate? kao kad gledate glupi B production film u kojem je sve providno i predvidivo pa vam na sred filma ubace jos i set ruznih dosadnih RTS-produciranih reklama, e te reklame su upravo SRS... nista vishe! Nisu meni oni problem, oni su samo nuspojava koje se GADIM, a ovaj skot je zapravo jedna STETOCINA koja mi pravi najveci health&shield damage i to NE RADECI NISHTA!

Ajde sad, udrite po meni svim naoruzanjem, primicu vase prljave metke!

scar4.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

zaboravljash da nije bilo "tog nacionaliste" da stane ispred te opozicije sloba bi i dalje vladao jer zoran nikada nista nije sam i na svoje ime osvojio na izborima. I da je baron Miskovic legalizovao sve sto ima, kao i ostali tajkuni upravo onda kada je upravo Zoran bio premijer i fakticki vladao Srbijom. tako da je on upravo najodgovorniji sto postoje i dalje isti megalopovi u ovoj zemlji

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

zaboravljash da nije bilo "tog nacionaliste" da stane ispred te opozicije sloba bi i dalje vladao

Ne bi, nashao bi se neko drugi da od njega naprave "idealnog protivkandidata" zlobi.

...I da je baron Miskovic legalizovao sve sto ima, kao i ostali tajkuni upravo onda kada je upravo Zoran bio premijer

i fakticki vladao Srbijom. tako da je on upravo najodgovorniji sto postoje i dalje isti megalopovi u ovoj zemlji

Aj sad ti DOKAZHI ovu izjavu, posto vazda trazis da ti nabrajamo Zoranova "dobra dela" ovo ono... Ocu PRAVI DOKAZ! [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

HOcesh da ti dokazem postojanje Miskovica, Mitrovica, BABICA, Beka, Neconija?Ne budi smeshan. jedino vazduh i vodu josh ne kupujesh kod nekog od njih mada i to mozesh da reshish ako volish Gala vodu

i sto se tiche prvog dela - mozda, verovatno. Ali josh verovatnije Zoran nikada sam, na svoje ime ne bi skinuo slobu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

mozesh ti koraksa da postujesh i na www.mars.com, ali ne mozesh da negirash ko je i kada bio na vrhu vlasti kada se novac prao posle slobe. U tvom vrscu ti smeta i seresh na forumu kada shvatish sto je sve Babic ovo, Babic ono, a ostali su ti kul i urbani?!?

zabole mene za radikale,jer nemaju nista osim te nacionalne priche koju treba da ima jedna racionalna evropska stranka, ali netju da glasam za nekoga ko mi vec 8 godina prosipa priche o evropi a paralelno krade i krade, i kao opravdanje mi pricha babaroga "crveno-crna" koalicija. Jel ti to evropa

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

HOcesh da ti dokazem postojanje Miskovica, Mitrovica, BABICA, Beka, Neconija?Ne budi smeshan. jedino vazduh i vodu josh ne kupujesh kod nekog od njih mada i to mozesh da reshish ako volish Gala vodu

i sto se tiche prvog dela - mozda, verovatno. Ali josh verovatnije Zoran nikada sam, na svoje ime ne bi skinuo slobu

Samo postojanje istih ne dokazuje nista jer su dokazi protiv istih "misteriozno nestali" u luli dss-ovog preporoda srbije, te ti daj dokaze da je djindjitj direktno ili indirektno ilegalno uticao na legalizaciju imovina doticnih kad su informacije o sticanju gorepomenutih imovina morzhevi poglodali pod okriljem plashta ljubitelja sova pardon velikog legaliste.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

"dss-ov preporod srbije" nema veze sa tim. DS je bio na vlasti praktichno 2,5 godine kada je Djindjic bio premijer i svi su oni preziveli taj period prvo,a upravo to je period kada su postali rado vidjena gospoda, odnosno kada je propustena sansa da se barem donekle bude sistem u kome postoji odgovornost za kradju a ne postoji politicki podoban kriminalac . Ili hotjesh da kazesh kako se radi o posteno stecenom novcu za vreme slobe?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Daj bre Igi, kao da zivis u Diznilendu

Ako je bio premijer, znaci da je to bila DS-ova vlada?

Znas li da NISTA ne mozes da doneses bez saglasnosti koalicionog partnera, jos moras mozda i da trpis razne ucene i sranja jer je takva situacija, od njihove podrske u parlamentu ti zavisi SVAKI JEBENI ZAKON

I sad ces ti reci, sto on nije raspustio vladu, sastavio novu i to je bas razmisljanje kako mali Perica zamislja politiku

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

odlichan si mohi, to je kao kada bih ja izvukao kartu pasioniranog narkomana da tebe diskvalifikujem u nekoj diskusiji. Svaka cast na sistemu.

elvise: meni smeta bilo koji kult lichnosti, a kult lichnosti zorana djindjica je trenutno aktuelan ili barem najaktuelniji. A to je sistem u kome je on zasluzhan za sve i odgovoran ni za sta. Dovoljno mocan da bude pionir evropskih integracija,da posalje Slobu u Hag, a nedovoljno mocan da ijednog kriminalca lishi njegove imovine. niti jednog.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

odlichan si mohi, to je kao kada bih ja izvukao kartu pasioniranog narkomana da tebe diskvalifikujem u nekoj diskusiji. Svaka cast na sistemu.

elvise: meni smeta bilo koji kult lichnosti, a kult lichnosti zorana djindjica je trenutno aktuelan ili barem najaktuelniji. A to je sistem u kome je on zasluzhan za sve i odgovoran ni za sta. Dovoljno mocan da bude pionir evropskih integracija,da posalje Slobu u Hag, a nedovoljno mocan da ijednog kriminalca lishi njegove imovine. niti jednog.

Pa koje crno diskreditovanje choveka koji ima crne rupe u memoriji? Ja te ne diskreditujem u slucaju da nisi provalio vetj te jebem u ranjeno dupe.

Veliki legalista je minirao svaki pokusaj obracunavanja sa starom garniturom jer je bogte to bilo NELEGALNO po tadasnjem SLOBINOM ustavu i zakonima te je ista imala vremana da popije kafu pa onda na tenane da prikrije tragove.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa koje crno diskreditovanje choveka koji ima crne rupe u memoriji? Ja te ne diskreditujem u slucaju da nisi provalio vetj te jebem u ranjeno dupe.

Veliki legalista je minirao svaki pokusaj obracunavanja sa starom garniturom jer je bogte to bilo NELEGALNO po tadasnjem SLOBINOM ustavu i zakonima te je ista imala vremana da popije kafu pa onda na tenane da prikrije tragove.

te priche o djindjicu koga zauzdava Kostunica su smeshne jer legalnost ili nelegalnost nije bio problem kada je isporuchio Slobu Hagu....takodje nije bio skakljiv kada su neki od njih, a ponajvishe mitrovic postali vidjeni simpatizeri njegove stranke

a ovo za jebanje u ranjeno dupe sacuvaj za neki drugi put i nekoga koga takve priche interesuju. da imash sta pametno da kazesh ne bi se spustao na "poljoprivredni" nivo

u svakom slucaju niko josh ne odgovara na to sta je zaista dotichni uradio osim sto se prezvakavaju neke parole i utopisticke priche iz predizbornih pamfleta.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Niti si ti ukazao bilo kakav hint o ilegalnim radnjama doticnog, a o tim radnjama pricas kao da su aksiom ...

A sto se tice njegovih dela, nisam slon, ali ako se dobro secam pod njegovim okriljem i odnosima sa zapadom smo pocheli da dobijamo bespovratnu pomotj, onda je telekom valjda otkupljen od italijana/grka u to vreme ili posle atentata? Ne secam se tacno, sve u svemu ideja je postojala i radio je na njoj, vise od svih lelemuda koji su dosli posle njega donosetji ideologiju DELANJA NE DELANJEM ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...