Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

niggeru pazi znamo se toliko i toliko al ne mogu da verujem da si toliko zatucan jebote, pa ko da cvetaju ruzhe sada. realno ni tvoj svetac djindjitj ni koshtunjavi sada nisu promenili nishta iz tog slobinog (i radikalskog vremena), ja stvarno ne mogu da verujem da mozhesh da tvrdish suprotno. prichamo o najbitnijim stvarima. djindjic i dos, sada koshtunica, su doslovno naslednici miloshevitja i sps-a jer nikada nisu pokushali da skrenu sa kursa koji je miloshevitj postavio, kursa propasti, kulta kriminal i mafije, kulta licnosti, lazhi i prevara i ostalih horora. publikovanje tu i tamo nekih informacija o uspehu je u stilu KGB propagande koja vise ima za cilj da ljude utjutka nego da ih podacima i uchinkom umiri i zadovolji svojim radom. treba se zapitati kako bi izgledala miloshevitjeva vladavina da su srbiji bile ukinute sankcije (ili da nisu uopshte uvedene bile) dok je on josh uvek bio na vlasti? znachi shta se promenilo .. samo smo u donekle vetjoj spoljnjoj milosti jel su ti spolja doveli svoje ortake u pozicije motji.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a 2001-2003 se zhivelo bolje nego sad, ne razumem ? i ne prichamo samo sa ekonomskog aspekta na koji si valjda mislio.

daj nemoj i ti k'o i ostali. mislio je da je u tom periodu srbija imala MNOGO vetjih problema. djiki se nosio sa tim problemima, a ovi se uglavnom nose samo sa kosovom.

e crnjo ja ne znam shta da ti kazem osim

BU! radikal

tolika ostrashcenost samo moze da potekne iz nekog straha, ni iz chega drugog.

kao shto su rekli, strah od dolaska radikala na vlast je u pitanju :]

i ja se toga bojim.. ne pokazujem to na isti nachin kao crnja, ali podjednako se plashim. mislim eeej, koliko god da je shansa da nas uvedu u novo mrachno doba, period izolacije, sankcija, rata i bede... kolika god da je shansa, ja se ne bih kockao. mrachni su jbte, a ja sam zheljan veselijeg zhivota :]

RTS za slobino vreme je malo dete za b92. znaci cenzura koja se tamo sprovodi, i propaganda koju furaju je naprosto preterivanje... stvarno mi nije jasan bilo ko ko moze da kaze da je b92 objektivna televizija, da ne spominjem anti-srpsku kampanju koju uvek furaju.... i naravno i oni su pokrali drzavu sa dinkicem u kombinacijama za najam zgrade..

gde si ti zhiveo 90tih? jel mogutje da ZAISTA imate toliko kratku memoriju? alo bre, to je rts. :O

i niko ne govori da je b92 objektivna. chak sam vishe puta izrichito rekao da objektivni medij ne postoji, i ne treba se lzohiti na to.

i dosta mi je te anti-srpske priche... shta bre ima anti-srpskog u tome shto trazhe da se rasvetle svi zlochini koje su srbi pochinili, i zlochinci uhapse? ili ti smeta ta selektivnost u forsiranju srpskih zlochina? ono, ne znam gde da pochnem da objashnjavam koliko je to dobro u stvari. recimo kad se pojavio onaj snimak shkorpiona, koji nonshalantno pitaju neshto te klince i onda ih hladnokrvno ubijaju dok ovi lezhe na zemlji, sa glavom ka dole. alo bre, to su nacisti radili :O to je bre uzhasno. dok se taj snimak nije pojavio vetjina ljudi ovde je bila u fazonu "ma to je propaganda", ili jednostavno nisu zheleli da misle o tome kako izgledaju srpski zlochini. a onda su videli, i utjutali.

seva mi paja za hrvatske zlochine. seva mi paja u smislu koji tebe zanima. ja vrlo dobro znam ko mi je pobio pola familije 41.-43., znam i ko mi je ubio rodjake sada za vreme rata u hrvatskoj. i shta sada? nek zhivi u sramoti, ja da mu se svetim netju.

ali znam i ko je od mog roda ubijao civile, nejach, palio kutje, maltretirao... i moja sramota shto su mi rod mi ne dopushta da tjutim o tome. ona stara, "prvo chisti svoje dvorishte".

A kad smo kod njega, rekao je i "Samo vi mene gađajte, ja sam se celog svog života borio za vaše pravo da na takav nacin gađate predsednika vlade."

zapravo, opsovao ga je neki mladitj iz tramvaja, dok je pashitj prelazio ulicu. tu se zatekao pandur, i odmah uhvatio tog "probisveta", na shta je pashitj prishao i rekao neshto tipa "neka, pustite ga. ja se celog zhivota borim za to da ljudi imaju pravo da me opsuju kao predsednika vlade" :]

To nema veze sa mozgom za koga glasas.Posten i dobar covek se ne ogleda u tome za koju stranku glasa vec sa svojim delima.

glasanje spada u dela.

p.s. militju, mozhemo prichati uzhivo, ali imamo totalno suprotan stav oko djindjitja. da je nastavio po starom kursu posle zlobovca, ne bi ga ubili. kolko ja kapiram stvari, ubili su ga jer je hteo da menja.

Link to comment
Share on other sites

da je hteo ista djindjic da menja to je mogao da uradi za 2,5 godine svoje vlasti ali on to nije uradio. 2,5 godine i nista. Jedino trajno nasledje djindjiceve vlasti jeste legalizacija svega pokradenog za vreme vlasti slobe

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

gde si ti zhiveo 90tih? jel mogutje da ZAISTA imate toliko kratku memoriju? alo bre, to je rts. :O

i niko ne govori da je b92 objektivna. chak sam vishe puta izrichito rekao da objektivni medij ne postoji, i ne treba se lzohiti na to.

i dosta mi je te anti-srpske priche... shta bre ima anti-srpskog u tome shto trazhe da se rasvetle svi zlochini koje su srbi pochinili, i zlochinci uhapse? ili ti smeta ta selektivnost u forsiranju srpskih zlochina? ono, ne znam gde da pochnem da objashnjavam koliko je to dobro u stvari. recimo kad se pojavio onaj snimak shkorpiona, koji nonshalantno pitaju neshto te klince i onda ih hladnokrvno ubijaju dok ovi lezhe na zemlji, sa glavom ka dole. alo bre, to su nacisti radili :O to je bre uzhasno. dok se taj snimak nije pojavio vetjina ljudi ovde je bila u fazonu "ma to je propaganda", ili jednostavno nisu zheleli da misle o tome kako izgledaju srpski zlochini. a onda su videli, i utjutali.

seva mi paja za hrvatske zlochine. seva mi paja u smislu koji tebe zanima. ja vrlo dobro znam ko mi je pobio pola familije 41.-43., znam i ko mi je ubio rodjake sada za vreme rata u hrvatskoj. i shta sada? nek zhivi u sramoti, ja da mu se svetim netju.

ali znam i ko je od mog roda ubijao civile, nejach, palio kutje, maltretirao... i moja sramota shto su mi rod mi ne dopushta da tjutim o tome. ona stara, "prvo chisti svoje dvorishte".

selektivnost mi smeta. pogotovu u trenutku kada nas ceo svet pljuje i naziva krivcima za sve. pravda je ista za sve a u njihovoj propagandi nema pravde, vec samo nabacivanje osecaja krivice nasem narodu, i blacenje istog pred svetom. mnogo vise ratnih zlocina su pocinile druge strane, mnogo vise razorile, zla nanele, mnogo vise koncentracionih logora su imali, imali su mudzahedine, al kaidu, a samo smo mi krivi za sve ? e pa nije mirko budala... kada ostali budu cistili svoje dvoriste a ne budu djubre ubacivali u moje, tada nece biti problema.

da je hteo ista djindjic da menja to je mogao da uradi za 2,5 godine svoje vlasti ali on to nije uradio. 2,5 godine i nista. Jedino trajno nasledje djindjiceve vlasti jeste legalizacija svega pokradenog za vreme vlasti slobe

slazem se :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ma ne, ubili ga jer je hteo da ih zavrne za ONAJ SEF U KOMERCIJALNOJ BANCI PUN GUDROVINE... hah...

Djindjov je bio isto the playa, manje vishe ko i ovaj Beba Popovic, samo sposobniji i obrazovaniji. Covek je

zavrsio visochije skole po europi i bio je mnogo dobar sa velikim politickim njuskama evrope, sto znaci da

mu nije stala krava na nogu da se ovde uvali u direktorsku fotelji i da krade... Mogao je preko da ostane i

fura karijeru do svoje penzije, ali jbg zapeo je da ovde bude aktivan na politickoj sceni i to je na kraju platio glavom.

Svaki sledeci covek koji bude pokusao da nesto promeni na bolje u srbiji bice redovno obelezhen i kamenovan od

strane armije impova, mancubusa i ostalih demonoida kojima samo kriza odgovara jer na svetlu u funkcionalnom sistemu

ne mogu da PARAZITIRAJU kao sto to sada radi SRS u jebenoj skupstini: SVAKI DAN PO 1000 AMANDMANA KOJI NEMAJU

NIKAKVE PROKLETE VEZE SA DNEVNIM REDOM, NI JEDAN KONSTRUKTIVAN PREDLOG, SUVO TROLOVANJE I APANJE

GIGA DNEVNICA PLUS DIZNILEND PUTNIH TROSKOVA... A na sve to nemaju NIKAKVU odgovornost! Ima li lepseg zivota?

SRS je do sada bar DVA puta mogao bez problema da dodje na vlast, samo NISU SPOSOBNI DA ISTU VRSHE, I TO VRLO

DOBRO I SAMI ZNAJU TE LUKAVO OSTAJU I DALJE OPOZICIJA KAKO BI MOGLI DA PLJUJU, OPSTRUIRAJU, TROLUJU I

ZATO BUDU DEBELO PLACENI JER SU U STVARNOSTI sve sami retardi, neostvareni pravnici, glumci, vozaci tramvaja,

grobari i kurac bi ga znao sta josh, ma samo pogledajte tv prenos skupstine i ntaj NESOJ tamo...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ali sta je on to pokusao da promeni na bolje za ovaj narod? daj mi jedan primer! Jedine promene koje su bile vidljive su bile promene u stranackoj pripadnosti i naklonosti ekstralopova i promene u zivotnom standardu bivshih studentskih disidenata koji su poceli da se sepure na "omrazenom" pinku u armani odelima. GDE SU TE PROMENE?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da je hteo ista djindjic da menja to je mogao da uradi za 2,5 godine svoje vlasti ali on to nije uradio. 2,5 godine i nista. Jedino trajno nasledje djindjiceve vlasti jeste legalizacija svega pokradenog za vreme vlasti slobe

ali sta je on to pokusao da promeni na bolje za ovaj narod? daj mi jedan primer! Jedine promene koje su bile vidljive su bile promene u stranackoj pripadnosti i naklonosti ekstralopova i promene u zivotnom standardu bivshih studentskih disidenata koji su poceli da se sepure na "omrazenom" pinku u armani odelima. GDE SU TE PROMENE?

jel treba opet da se ponavljam?

to shto je nasledio onakav sistem, onakvu drzhavu, shto je morao da sklapa dilove sa mafijom/db-om/malim milionom malih stranaka i njihovih lihvara da bi uopshte zbacio slobu bez krvave revolucije, shto je u prve 2 godine vlasti imao vishe sindikalnih shtrajkova nego sloba tokom celih devedesetih (spontano su radnici skapirali da im nisu dobri uslovi, jel'te), shto je godinu dana ranije zemlja proshla kroz bombardovanje, shto su koalicioni partneri insistirali na "legalnosti"... sve to, i josh poneshto, nije bila nikakva prepreka da se stvari menjaju tako da ti to osetish?

shta ti hotjesh u stvari? novog mesiju?

kad je sistem toliko ruiniran nema mu druge nego promene i reforme u svakoj pori. eto, on se sapleo o db i menjanju mafijashkog sistema.

Link to comment
Share on other sites

kad je sistem toliko ruiniran nema mu druge nego promene i reforme u svakoj pori. eto, on se sapleo o db i menjanju mafijashkog sistema.

nije se on sapleo o db. njega je db i kos opleo.

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

pa jadan on je samo hteo napolje a oni su ga koknuli zbog toga. samo potpuna budala ne zna da si iz mafije izlazi na jedan jedini nachin. sem ako ne tvrdish da je on hteo da bude ubijen.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa jadan on je samo hteo napolje a oni su ga koknuli zbog toga. samo potpuna budala ne zna da si iz mafije izlazi na jedan jedini nachin. sem ako ne tvrdish da je on hteo da bude ubijen.

jedan djiki je morao biti ubiven... :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ceda smrko pajdo u Silerovoj
josh ce da ispadne da je shmrkao zbog nas, ono kao, za nashe dobro, za bolji zivot.

posle kada je trebalo reformisati sistem, nije se moglo bez da ne pomete i njih. otud i mislim to slanje chede u shilerovu. da im kazhe da olade malo :]
a ako ej trebalo da ga zashtiti od eventualnog sranja?db?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

josh ce da ispadne da je shmrkao zbog nas, ono kao, za nashe dobro, za bolji zivot.

a ako ej trebalo da ga zashtiti od eventualnog sranja?db?

vazhi da je mrknuo pajdo kod njih :]]

mozhda belo ako su ga ponudili. shta, kao ti ne bi? ;D

ovo za zashtitu od sranja ne razumem. mozhda sam se pogubio u svim ovim prichama, mozhda si ti samo nejasan. objasni :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...