Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

znachi koja koma :) odoh u shopin u 15 i vratih se u 22. kao gdetju ae mrzi me po ovom vremenu da se cimam do grada ajde do DC. odem tamo i poshto nishta nisam husao ajde da husnem neshto nabrzaka u McD. daj da probam taj mekbejkon koji je smeh (ima neki nedefinisani deo, predpostavljam krompir, izmedju slanine koje kao i da nema i mesa) i neki novi extra chokolada shejk koji je brutalan.

taman dok sam zavrshavao taj has naletjem na ortakinju koja je tu sa dve drugarice i tu kretje najneverovatnije spika u poslednje vreme. obe igraju mmo, jedna eve druga neshto shto sam zaboravio shta je. koje su to smeh priche bile, uostalom cela spika perspektive zhenskog igracha mi je sada mnogo jasnija. najkoma pricha je bila shto kreiraju mushke karaktere kada hotje da se isprazne, jel po njihovom objashnjenju "ako si zhena koja psuje i jebe mater svima svi ti kazhu da si frustrirana kuchka ili vidi ovo pmsushu, a kad si mushko i psujesh onda si bajson i svi te svataju ozbiljno" [roflmao].

poshto sam zaglavio u spici sa njima ko zna koliko sati shoping kasnije sam obavio brzom brzinom i shto je najcrnje chak sam chetiri odevna predmeta nashao shto mislim da mi je rekord u poslednjih 2 godine, tj mislim da za poslednje 2 godine i nisam kupio vishe stvari =)

Uspeo sam da ubedim mauda se bar malo mrdne od "ti si xx uvreda stava" :D

samo se ti teshi, mozhda mi jednostavno nije bio dan ;)

:*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo i mene :)

ijao bio sam u sbuotici mojim bajomobilom ;) tamo bio na poslovnom ruchku sa nekim direktorom koji je totalno bio ufazonu omgrofmaokopterlolz pa se vrnuo u shabaju opikao fuzbal i nakraju popio 4 piva sa nekim drustvom...

aj sad na lalanje pa sutra vikend \o/ =)))))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

riknuo u dangubi, bash je fin ovaj prorock. shto mi niko od vas metalaca nije ukazao na njih? :]

za 2 nedelje opet svirka tamo, pa ko hotje nek izvoli sa mnom!

Super je prorock slusao sam ih jedno 100 puta do sada:) Srki(pevac) ima jako dobar glas, mozda vrnem do Dangube na sledecu svirku.

Edited by Lizzard King!!!
Link to comment
Share on other sites

koji glup dan juce. radio k'o mrtvi skot, gledao ramba koji je djubre, uvece neka sranje bleja (sranje jer sam bio neraspolozen), spavanje, ustajanje, dan mrmota. hocu leto, bajs, i muziku na usima.

obe igraju mmo, jedna eve

jel ima da udeli koji isk? [:D]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

au,pa kad pre? tek je sad februar,gde je nasla macora ranije ?:))

ko ce ga znati... snadje se ta... prava zvezdarska zenska :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

riknuo u dangubi, bash je fin ovaj prorock. shto mi niko od vas metalaca nije ukazao na njih? :]

za 2 nedelje opet svirka tamo, pa ko hotje nek izvoli sa mnom!

'el to 24. nedelja?nightfall svira?

sitna kisha rosiii,mi idemo bosiii..

kako ume da ubije ova kisha jbte...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

ja ne mogu da verujem shta sam sve sanjao, jeste da sada pola ne mogu da se setim i da za josh 1h netju motji vishe nichega da se setim al san je bio toliko intenzivan da kad sam se probudio automatski sam izgovorio "ne mogu da verujem" sa glupavim kezom :D danas opet frka, sto stvari treba uraditi i po kutji, pa kod zubara, pa na fax .. nemam vremena nishta da prochitam kako treba, a toliko mi se rss feeda nakupilo :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko koliko se gubi signal i snaga ADSL-a ako je kabl od uticnice do modema dugacak tipa 10 i vishe metara?

Nimalo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja se bre naspavao ko chovek,chak sm ustao za tenis na vreme :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...