Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pfff,posle zvezde,otishlu u pub... malo cirkali...malo igrali bilijar,dobro zablejali,i evo sada gajbi,planiram da spavam,a nikako da mi se prispava :(

mnogo zareza jebote

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i tebi :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zavrsio sam svoj prvi poslovni seminar: transportni dokumenti u kontekstu UCP 600 ^_^

bacio sam oko na poslovni engleski i finansijske analize, tako da cu da odradim jos 2-3 do kraja godine, gotivno je + ta dva dana ne idem na posao ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Mrzim kisu, nabijem je na k

Veceras kao treba da idem u neki kluuub, ali sam se do sada nosio mishlju da kazem kako mi je crk'o akumulator i ne mogu da dodjem...

Sav sam nikakav, bas se davno nisam bolje smorio.

Kakav si ti to lozach na kola kad nemas rezervni akumulator negde u garazhi?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kao prvo da se izvinem sto spamujem ali sam ovo morao da podelim jer je super :)

MAGIC #1

An Indian discovered that nobody can create a FOLDER anywhere on the Computer which can be named as "CON". This is something pretty Cool...and Unbelievable. ... At Microsoft the whole Team, couldn't answer why this happened!

TRY IT NOW ,IT WILL NOT CREATE " CON " FOLDER

CON je simboličko ime za konzolu odnosno standardni ulaz i izlaz, lol nub. To ima u udžbeniku za informatiku za osnovnu kolko se sećam.

Elem, sad ću da napravim jednu picangiju, pa da jedem, pa da opet gledam Simpsons The Movie.

Link to comment
Share on other sites

vudu bejbe:

1. to je c/p

2. da se ja bavim kompovima/programiranjem/stagod znao bi, ovako mi nije bitno :)

blejim gajbi, cimeri mi na poslu a ja se smaram

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ako nesto moze da vas smori to su moleri koji ne mogu da pogode boju koju ste im pokazali na ton karti koju su oni sami doneli!?!?!?

sto se vise druzim sa njima to sam ubedjeniji da oni imaju utisak da se bave medicinom ili fizikom, jeeebote, odesh na neki ino sajt koji prodaje farbe mozesh da nadjesh program u flashu sa kojim slazes boje koje ti trebaju, postoji uputstvo za nanoshenje vrste boja koje niko u srbiji nije video... ma falile su milisekunde da ih oteram sve naglavachke sa petog sprata i da sam sve zavrshim

ali sam morao na basket :) a basket nekad dodje bolje od sexa

sad mirno se spremih sedoh u nov auto i odoh sa ortacima na vooopsss ... beeer timeeeeeee

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

"Rekordnih" sat i po vremena od Zemuna do Slavije [:D]

Svratio do Delta City-ja i razocarao se. Jedino sto valja je onaj poslednji sprat sa hranom :P. Bitno je da sam tamo video pola osoba iz skole :/.

Sad cu da se zavalim i gledam zaostalih 5 epizoda Family Guy-a ;D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...