Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- jebem ti zivot, ustao nema interneta, kao da nikad u zivotu nisam bio bez njega.

- a ne mogu ni da ga uplatim jerbo je nedelja.

- sta god.

- koji sam narkoman idem preko dail-up_a.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

do jaja bleja sinoc: 2 rejva, neki cudni likovi, marina i ja :D

sanjala sam crno sunce (necu da ga zovem onako kako on ne voli da ga zovu :P)

jos mi se spava...

eee da, na exilu je bio lik koji izgleda kao kojotov mrsavi blizanac... bas smo se tripovale. a mislim da sam videla boleta, samo nisam stigla da proverim da li je to bio on :)

muka mi je, ali opet... hepi hepi dzoj dzoj :D

Link to comment
Share on other sites

^ ljubichanstweni sima fjuz. de si, siso?

uf, kakvo veče. i ne mogu više da radim kućne poslove. kevo, vrati se, sve ti je oprošteno.

ste izvalili da su ovi kvadrati sa levelom postova animirani. zagledajte se malo.

[roflmao]

eee da, na exilu je bio lik koji izgleda kao kojotov mrsavi blizanac... bas smo se tripovale.

jebo te, pola rura bilo na egzilu. tomin je legenda, sinoć je pio long ajlend rakiju i pričao da mu je bedak što radi za neprijatelja. :)

pokušao sam da dovučem kojota da se upoznaju njih dvojica, ali avaj, debelog je mrzelo da pomeri guzicu.

nego, miro, što si me zvala noćas u 4?

Link to comment
Share on other sites

edit: da jeste.. tomin..

@topik..

sredila 4um biologa.. ah kako je teshko biti mod.. pogotovo na 4umu koji nije bash hiper.. lolz.. inache... pijem chaj i kontam kako biH trebala da krenem da uchim.. obnavljam godinu sigurno.. 8k dinara obnova.. hmz.. sitnica.. oO ..

i tako..

Edited by moi
Link to comment
Share on other sites

jebo te, pola rura bilo na egzilu. tomin je legenda, sinoć je pio long ajlend rakiju i pričao da mu je bedak što radi za neprijatelja. :)

mislite leteci holandjanin?

:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

lol kakvo vece sinc :D

prvo exile i lol_streberska_ekipa. pola likova tjelavo, nagruvano, utegnuto... druga polovina u kosuljicama zakopcanih do grla i cvidzama.. mada je meni bilo super (uprkos smesne ekipe)

mira me terala da napravim neku glupost, kaze da obozava da gleda dok ja pravim neko sranje :( PRAVA DRUGARICA!!

Posle toga super bleja na trensu na kalisu, super atmosfera. I upoznale smo jednog mnogo mnogo mnogo gotivnog lika!!!!

Aaaaa kakvo vece. Sijam!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...